0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Baxi Kombi Servisi

220 kez okundu

Fatih Baxi Kombi Servisi Kombi kullanımında karşılaşılan sorunlara çözüm üretme ve periyodik kombi bakımı ve petek bakımı hizmetlerinin alınması alanlarında hizmet veren bir firma olarak yılların verdiği deneyimler ile hareket edilmektedir. Çeşitli arızalar ve çeşitli kombi çalışmaları ile karşılaşarak her zaman en iyi çözüme ulaşma ve uygulama alanında profesyonellik kazanmış Fatih Baxi kombi servisi hizmetleri en iyi fiyat garantisi ile müşterilerimizi memnun etmektedir. Her zaman daha iyi yerlere gelebilmek ve daima yükselen bir memnuniyete sahip olmak adına özveri ile çalışılmaktadır. Gereke teknolojik yeniliklerden gereke uygulama alanlarında sürekli yenilenerek müşterilerimizin memnun kalması adına müşteri ilişkilerine önem verilmektedir.

Kombi Petek Bakımı Önemli Mi?

Kombilerden ısı ve sıcak su gereksinimleri elde edilmektedir. Kış aylarında ısınmanızı ve dört mevsim sıcak sı akışınıza sahip olmanız gerçekleşmektedir. Kış aylarında yoğun kullanıma sahi olunması ve özellikle peteklerin ısı verimi ısınma sürecinde çok etkili olmaktadır. Bu durumda peteklerin kirlenmesi, tıkanması veya çeşitli arızalar ile karşılaşması alınmak istenen hizmetin verimini düşürecektir. Tam da bu noktada Fatih Baxi kombi petek bakımı hizmeti devreye girerek gerekli temizlik çalışması gerçekleştirilmektedir. Tesisatın alt ve üst boru sistemleri özel petek temizleme makinesi ile derinlemesine temizlenmektedir. Aynı zamanda koruyucu sıvı kullanılarak paslanmalara karşı uzun süre koruma altına alınması sağlanmaktadır. Tüm peteklerin temizlenmesi yapılarak verimli çalışma performansına sahip olan peteklerden ideal ısı verimi gerçekleştirilmektedir. Ek olarak enerji sarfiyatı düşürülerek tasarruf edilmesi gerçekleşmektedir.

Kombi Kullanımında Tasarruf Nasıl Edilir?

Kombi kullanıcılarına yüksek gelen faturalar tasarruflu kombi kullanım arayışına itmektedir. Tasarruflu kombi kullanımının gerçekleştirilmesi için öncelikle kombilerin yıllık bakımlarını yaptırmanız hem maddi hem manevi tasarruf sağlamanız gerekmektedir. Birçok arızanın önceden tespit edilmesi, arızaların büyümeden onarılarak hem ciddi sorunlara yol açmaması hem de cihazın yıpranmaması için Fatih Baxi kombi arıza durumlarının kontrol edilmesi fayda sunmaktadır. Ayrıca binanın ısı yalıtımlı olması, kapı ve pencerelerin PVC doğrama olması, kombilerin tamamen kapatılması yerine düşük seviyede çalıştırılması gibi durumlar tasarruf sağlamanızda etkili kullanım şekillerini oluşturmaktadır. Radyatörlerin önünü kapatmamak, üzerine eşya koymamak, termostatik vana kullanımı gibi yollar da tasarruf sağlamanızda etili olmaktadır.

Kombi Arıza Çözümleri

Kombi arızalarının genel olarak en sık görülme neden kombi bakımlarının yapılmaması olduğunu belirtmiştir. Bu durumda kombi bakımları uzun süre yapılmayan kombi arızalarında detaylı bir temizlik ve elektrik bağlantı hatlarının kontrollerden geçirilmesi Fatih Baxi kombi tamiri hizmetleri için en genel çözüm olmaktadır. Kombi bakımı ile cihazda olabilecek tüm arızalar meydana çıkartılmakta ve ona göre gerekli onarım çalışmaları uygulanmaktadır. Bu şekilde cihazın fabrikasyon değerlerinde çalışması için gerekli onarımlar da yapılmış olmakta ve yeterli verim sağlanmaktadır. Çeşitli kombi markalarına uygun parçalara sahip olunmakta ve parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanılmaktadır.


 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın