0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Auer Kombi Servisi

279 kez okundu

Fatih Auer Kombi Servisi Uzun yıllardır sektörde yer edinen ve siz değerli müşterilerimizin desteği ve memnuniyeti ile bu günlere gelen firmamız Fatih Auer kombi servisi her türlü kombi sorunlarınız için bir tık uzağınızda yer almaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek hizmet talep etmeniz durumunda en kısa zamanda harekete geçilerek uzman ekip kadrolarımız ile sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalması ve profesyonel hizmet sunulması temel prensiplerimizi oluşturmaktadır. Kombi servis hizmetleri kapsamında gelişmek ve geliştirmek için yeniliklere açık bir duruş sergilenmekte ve kurum içinde yenileşme odaklı çalışmalar sergilenmektedir. Son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılarak daha kısa sürede daha kaliteli çalışmaların gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kombi Bakımında Ne yapılır?

Kombi bakımlarında ilk olarak cihazın yanma durumu kontrol edilmektedir. Sonrasında sıcak su akışı ve su sızdırmazlık durumları kontrol edilmektedir. Bu kontrollerin ardından yanma odasında bulunan brülör sökülerek temizlenmekte ve tekrar yerine takılmaktadır. Sıra cihazın içine açmaya gelmiş bulunularak cihazın içindeki tozlanma durumu kontrol edilmektedir. Gerekli tozlanmalar temizlenerek kombi cihazının bağlı olduğu tüm elektrik bağlantıları ve hatları Fatih Auer kombi arıza kontrolleri ışığında gözden geçirilmektedir. Arıza oluşumu başlamış veya arızaya sebep olacak durumlar tespit edilerek onarımları sağlanır. Genleşme tankı kontrol edilerek bar basıncı ayarlanır ve kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir. Son olarak müşterilerin gözetiminde cihaz çalıştırılarak çalışma durumu kontrol edilir ve çalışma tamamlanır.

Kombi Bakımının Sağladığı Avantajlar

Kombi bakımının yaptırılması genel anlamda cihazın yıpranmasını engeller ve kullanım ömrünü uzatır. Çeşitli arızalar ile beklenmedik zamanlarda karşılaşma durumu en aza indirgenir. Tasarruflu kombi kullanımına sahip olurken verimli ısıya da ulaşırsınız. Kombi bakımlarında kombi arızalarının erken tespit edilmesi Fatih Auer kombi tamiri hizmetinin basit işlemlerle gerçekleştirilmesi ve ciddi masrafların engellenmesi sağlanır. İdeal ısı verimine ulaşır düşük derecede bile yeterli ısıya sahip olursunuz. Sağlıklı kombilere sahip olarak maksimum oranda verim almanız gerçekleşir.

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi petek bakımı yapılırken Petek temizleme makinesi kullanılmaktadır. Peteklerin ulaşılması zor noktalarına bile ulaşılarak detaylı temizlenmesi petek temizleme makinesi ile kolaylıkla halledilmektedir. Kombi kapatılarak banyodaki havlupan radyatörü sökülür ve petek temizleme makinesindeki hortumun bir ucu havlupan giriş vanasına diğer ucu petek temizleme makinesine bağlanır. Diğer hortumun bir ucu havlupan giriş vanasına diğer ucu herhangi bir gidere uzatılır. En yakın musluktan petek temizleme makinesine su verilerek tüm peteklerin giriş çıkış vanaları kapatılır. İlk temizlenecek radyatörün giriş çıkış vanaları açılarak Fatih Auer kombi petek bakımı hizmeti kapsamında peteğe tazyikli su gönderilir. Tazyikli su inatçı kirlerin sökülmesinde etkin rol oynar. Peteklerden temiz su çıkana kadar tüm petekler aynı işlemlerle temizlenir ve peteklere temiz su ilave edilerek peteklerin havası alınır. Böylece petek temizliği çalışması tamamlanmış olur.

- Fatih kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Fatih kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Fatih kombi petekleri isitmiyor
- Fatih kombi sıcak su az veriyor
- Fatih kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Fatih kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Fatih kombi su dolmuyor
- Fatih kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Fatih kombi patlamalı çalışıyor
- Fatih peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih petekler ısınmıyor
- Fatih petekler çalışmıyor
- Fatih kombi su kaçırıyor
- Fatih ses yapıyor
- Fatih çalışıyor sonra duruyor
- Fatih kombi error veriyor
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih kombi ateşleme yapmıyor
- Fatih su basıncı devamlı düşüyor
- Fatih sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Fatih kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih kombiden sıcak su gelmiyor
- Fatih kombi kırmızı ışık yanıyor
- Fatih kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Fatih kombi pat pat ses yapıyor
- Fatih üç yollu vana arızası
- Fatih doldurma musluğu arızaı
- Fatih fan motoru arızası
- Fatih anakart arızası (eletronik)
- Fatih plakalı eşenjör arızası
- Fatih gaz valfi arızası
- Fatih step motoru arızası
- Fatih kombi kart tamiri
- Fatih kombi tamirsici
- Fatih 7/24 kombi servis
- Fatih kombici
- Fatih kombi tamircisi
- Fatih kombi servisleri
- Fatih kombi sıcak su ayarı
- Fatih kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Fatih kombiye elektirik gelmiyor
- Fatih kombi şartel attırıyor
- Fatih kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Fatih kombi petekleri az ısıtıyor
- Fatih kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Fatih kombi yedek parça
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Fatih Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Fatih Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Fatih Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Fatih Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru temizliği
- Fatih Kombi fan motoru ne ise Yarar
 
 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER



Hemen Arayın