0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Auer Kombi Servisi

59 kez okundu

Fatih Auer Kombi Servisi Uzun yıllardır sektörde yer edinen ve siz değerli müşterilerimizin desteği ve memnuniyeti ile bu günlere gelen firmamız Fatih Auer kombi servisi her türlü kombi sorunlarınız için bir tık uzağınızda yer almaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek hizmet talep etmeniz durumunda en kısa zamanda harekete geçilerek uzman ekip kadrolarımız ile sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalması ve profesyonel hizmet sunulması temel prensiplerimizi oluşturmaktadır. Kombi servis hizmetleri kapsamında gelişmek ve geliştirmek için yeniliklere açık bir duruş sergilenmekte ve kurum içinde yenileşme odaklı çalışmalar sergilenmektedir. Son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılarak daha kısa sürede daha kaliteli çalışmaların gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kombi Bakımında Ne yapılır?

Kombi bakımlarında ilk olarak cihazın yanma durumu kontrol edilmektedir. Sonrasında sıcak su akışı ve su sızdırmazlık durumları kontrol edilmektedir. Bu kontrollerin ardından yanma odasında bulunan brülör sökülerek temizlenmekte ve tekrar yerine takılmaktadır. Sıra cihazın içine açmaya gelmiş bulunularak cihazın içindeki tozlanma durumu kontrol edilmektedir. Gerekli tozlanmalar temizlenerek kombi cihazının bağlı olduğu tüm elektrik bağlantıları ve hatları Fatih Auer kombi arıza kontrolleri ışığında gözden geçirilmektedir. Arıza oluşumu başlamış veya arızaya sebep olacak durumlar tespit edilerek onarımları sağlanır. Genleşme tankı kontrol edilerek bar basıncı ayarlanır ve kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir. Son olarak müşterilerin gözetiminde cihaz çalıştırılarak çalışma durumu kontrol edilir ve çalışma tamamlanır.

Kombi Bakımının Sağladığı Avantajlar

Kombi bakımının yaptırılması genel anlamda cihazın yıpranmasını engeller ve kullanım ömrünü uzatır. Çeşitli arızalar ile beklenmedik zamanlarda karşılaşma durumu en aza indirgenir. Tasarruflu kombi kullanımına sahip olurken verimli ısıya da ulaşırsınız. Kombi bakımlarında kombi arızalarının erken tespit edilmesi Fatih Auer kombi tamiri hizmetinin basit işlemlerle gerçekleştirilmesi ve ciddi masrafların engellenmesi sağlanır. İdeal ısı verimine ulaşır düşük derecede bile yeterli ısıya sahip olursunuz. Sağlıklı kombilere sahip olarak maksimum oranda verim almanız gerçekleşir.

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi petek bakımı yapılırken Petek temizleme makinesi kullanılmaktadır. Peteklerin ulaşılması zor noktalarına bile ulaşılarak detaylı temizlenmesi petek temizleme makinesi ile kolaylıkla halledilmektedir. Kombi kapatılarak banyodaki havlupan radyatörü sökülür ve petek temizleme makinesindeki hortumun bir ucu havlupan giriş vanasına diğer ucu petek temizleme makinesine bağlanır. Diğer hortumun bir ucu havlupan giriş vanasına diğer ucu herhangi bir gidere uzatılır. En yakın musluktan petek temizleme makinesine su verilerek tüm peteklerin giriş çıkış vanaları kapatılır. İlk temizlenecek radyatörün giriş çıkış vanaları açılarak Fatih Auer kombi petek bakımı hizmeti kapsamında peteğe tazyikli su gönderilir. Tazyikli su inatçı kirlerin sökülmesinde etkin rol oynar. Peteklerden temiz su çıkana kadar tüm petekler aynı işlemlerle temizlenir ve peteklere temiz su ilave edilerek peteklerin havası alınır. Böylece petek temizliği çalışması tamamlanmış olur. 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın