0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Ariston Kombi Servisi

480 kez okundu

Fatih Ariston Kombi Servisi Kombinin ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen kombi kullanıcıları kombi kullanımına başlayarak bu ayrıcalıklardan faydalanmaya başlamış bulunmaktadır. Gürültüsüz çalışma, kurulduğu alana fazlalık hissi vermeme, bulunduğu alanı kirletmeme ve tamamen kendi başına çalışabilen kullanıcıdan bağımsız sorunsuz bir cihaz olmaktadır. Kullanıcıların ısınma ve sıcak su kullanımlarına hizmet ederek konforlu bir yaşam sürdürmelerine destek olmaktadır. Bu işlevleri yerine getirebilmesi için gerekli olan tüm kombi hizmetleri ise Fatih Ariston kombiservisi olarak tarafımızdan karşılanmakta ve çalışmaların kalite standartlarında gerçekleştirilmesine özen gösterilmektedir. Çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler son derece nezaketli ve bilgilendirici olmakla birlikte en etkili çözüm için yönlendirilmeniz sağlanmaktadır. Hizmet talebinde bulunmanız durumunda en yakın şubemiz harekete geçerek kısa sürede gerekli hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır.

Kombi Arızalarını Önleme Yolları

Kombi kullanıcılarının hoşlanmadıkları en can sıkıcı durum kombi arızaları olmaktadır. Özelliklede yoğun programlı günlerinizde ev veya iş yerlerinde gerçekleşecek kombi arızaları tüm planlarınızın alt üst olmasına neden olabilmektedir. Bu durumların önlenmesi, ani ve ciddi arızaların yaşanmaması için ilk adıma yıllık kombi bakımlarının yaptırılması olmaktadır. Kombi bakımları yapılırken Fatih Ariston kombi arıza durumları tespit edilmekte ve gerekli onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda cihazın tüm parçaları temizlenmektedir. Diğer bir önemli ayrıntı ise kombi petek bakımı çalışmasının yaptırılması olmaktadır. Verimli ısı elde edebilmek, kombiden tasarruf etmek ve ödediğiniz faturaların karşılığını fazlasıyla alabilmeniz için petek bakımı hizmeti de hafife alınmamalıdır.

Kombi Arızalarına Uygun Tamir Çözümleri

Kombi arızalarında hemen iletişime geçerek destek almanız ve profesyonel işlemlerle arızanın tespit edilmesi en doğru seçenek olmaktadır. Bu nedenle uzman müdahalesinden vazgeçmeyin. Ekiplerimiz tarafından gerekli kontroller yapılarak Fatih Ariston kombi tamiri hizmeti için uygun çözümler geliştirilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterinin de onayı ile en etkili ve en uygun çözüme karar verilerek çalışmalar gerçekleştirilmekte ve sorunlar çözülmektedir. 

Yanlış Kombi Kullanımları

Kombi kullanıcılarının kulaktan duyma bilgiler ışığında hareket etmezi ya da sadece mantığına uygun kullanım gerçekleştirme bazen ciddi arızalara yol açabilmektedir. Bu nedenle ekiplerimizden teknik destek almanız yararınıza olacaktır. Kombilerin su basıncı 1 ile 2 bar arasında olmalıdır. Fazlası ya da eksiği zarar vermekte ve kombi kullanımı için uygun olmamaktadır. Kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılması ve düzenli aralıklarda Fatih Ariston kombi petek bakımı hizmetinin alınması doğru bir kombi kullanımı ve sağlıklı bir kombi için gerekli olan en temel ihtiyaçlardır. Gece yatarken kombiyi kapatmak ortamın soğumasına neden olmaktadır. Tekrar açıldığında cihaz kapalı olduğu dönemlerde yakacağı kadar yakıt tüketerek ortamı ısıtmaktadır. Tesisat suyunu sürekli boşaltmak tesisat içine fazla miktarda kireç bırakılmasına neden olmaktadır.  Kombi kapalıyken kapatma düğmesinden değil de elektrik fişinin çekilmesi pompa sıkışmasına neden olabilmektedir. Bu durumlara dikkat edilmesi faydalı olacaktır.


 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın