0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Fatih Arçelik Kombi Servisi

285 kez okundu

Fatih Arçelik Kombi Servisi Hayatımızın devam etmesi için planlı yaşamak ve hayatımızın akışına yön vermek gündelik yaşantımızın bir parçası olmaktadır. Yemek, yemek gibi ısınma ihtiyacı da önemli bir gereksinim olmaktadır. Bu gereksinimin karşılanması ve yaşam alanlarımızda kullanmak istediğimiz sıcak su akışının devam etmesi için kombiler üretilmiş ve hayatımızda büyük bir yere sahip olmuş bulunmaktadır. Diğer ısınma sistemlerine göre ayrıcalıklı özelliklere sahip olması tercih edilirliğini arttırmaktadır. Üstelik sürekli geliştirilen bir yapıya sahip olmaktadır. Firmamız tam da bu kombiler için hizmetler sunmaktadır. Hayatımızdaki önemini kaybetmemsi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için gerekli olan Fatih Arçelik kombi servisi hizmetlerini dilediğiniz zaman diliminde sunmaktadır. Kombi bakımları, kombi arızaları ve diğer kombi hizmetleri tecrübeli ekiplerimiz ile kısa sürede kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır.

Kombi Bakımı Aşamaları ve Önemi

Kombi kullanıcılarının kombi kullanımında dikkat etmesi gereken en önemli unsur kombi bakımları olmaktadır. Kombi bakımları kombilerin sağlıklı çalışmalarına devam edebilmesi ve herhangi bir arıza ile karşılaşılmaması için gerekli olan en önemli önlem olmaktadır. Can ve mal güvenliğini dikkate alan her kombi kullanıcısı yıl da bir defa kombi bakımlarını yaptırması önemle vurgulanmaktadır. Kombi bakımlarında Fatih Arçelik kombi arıza durumları kontrol edilerek gerekli onarımları yapılmaktadır. Cihazın sıcak su akışı, yanma durumu ve su sızdırmazlık kontrolleri yapılarak cihazın içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma durumuna göre temizliği yapılır. Kombi yanma odasında yer alan brülör temizliği yapılır. Cihazda bulunan elektrik bağlantı hatları kontrol edilir ve arızaya meyil var ise onarılır. Kombi baca fanı kontrolden geçirilir ve temizlenir. Genleşme tankı kontrolden geçirilerek bar basıncı ayarlanır. Son olarak kalorifer dönüş hattında yer alan filtre temizlenerek kombi bakım çalışması tamamlanır. Kombi bakımı arızalara engel olmaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Kombi kullanımında önem taşıyan kombi bakımlarının yanı sıra kombi petek bakımı da ayrı bir öneme sahip olmaktadır. Bir bütün olarak düşünülmesi gereken tesisat ve radyatörlerden etkili verim alınması için Fatih Arçelik kombi petek bakımı hizmeti ile kombi bakımlarının ihmal edilmeden yaptırılması enerji sarfiyatında da etkili olmaktadır. Tesisat borularının ve radyatörlerin temizlenerek içindeki ısıyı dışarıya yeterli oranda verebilmesi sağlanmaktadır. Petek bakımının yapılmaması çeşitli arızalara yol açmakta hatta peteklerin tıkanması ve ısıtma işlevini kaybetmesine neden olmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak yaptırılması cihazın kullanım ömrünü uzatarak ideal ısı alımını sağlamaktadır.

Kombi Tamiri

Kombilerin tamiri kombi arızalarının çözümleri için gerçekleştirilmektedir. 7/24 çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek gerekli arıza durumları hakkında bilgi vermeniz ve gerekli hizmeti talep etmeniz durumunda ekiplerimiz en yakın şubeden harekete geçmektedir. En kısa sürede ulaşım sağlayarak arıza tespiti yapmakta ve Fatih Arçelik kombi tamiri hizmetini en etkili ve uygun çözümler ışığında gerçekleştirmektedir.


 

 AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın