0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Fatih Airfel Kombi Servisi

423 kez okundu

Fatih Airfel Kombi Servisi Genel anlamda düşündüğümüzde kombilerin görevleri arasında kişilerin yaşam alanlarına kış aylarında sıcaklık vermesi, sıcak su akışını sağlayarak insanlara konforu ve rahatlığı sunması yönünden tercih edilmektedir. Geçmiş dönemlerle kıyaslandığında hiç kuşkusuz kombiler büyük rahatlık sağlamaktadır. Gaz, su ve elektrik tüketimiyle beraber kombine şekilde çalışan kombiler zaman içerisinde birtakım sebeplerle arıza çıkarabilirler. Böyle durumlarda İstanbul’da yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamızdan destek alınabilir. Sizlere en yakın olan servis acentelerimizle iletişim kurarak Fatih Airfel Kombi Servisi hizmeti talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda firmamızın müşteri temsilcileri sizin adınıza arıza kaydı oluşturacak ve en kısa zamanda adresine bir ekip gönderecektir.

Airfel Kombiler Neden Fazla Yakıt Tüketirler?

Kombiler herkesin yaşam alanının farklılığından dolayı farklı yakıt tüketimi oluşturabilir. Kimi evler metrekare olarak küçük kutu gibi evlerdir. Dolayısıyla bu evler kısa zamanda ısınarak odalardaki sıcaklık seviyesi yükselecek akabinde termostat devreye girecektir. Yakıt tüketimi buna bağlı olarak daha az olacaktır. Özellikle binaların dış yapılarının izolasyonunun çok iyi olmamasından dolayı evler zor ısınabilir. Dolayısıyla sizlerde kombi derecesini arttırarak evinizin daha kısa sürede ısınmasını sağlayabilirsiniz. Elbette bu durum size ay sonunda yüklü bir fatura olarak geri dönebilir. Genelde kişiler kombilerin ayarlarıyla oynayarak daha fazla sıcaklık oluşmasını beklerler. Hâlbuki kombinin derecesi bir ayarda sabitlenir ve termostat derecesine göre ısı belirlenirse daha sağlıklı sonuç alınacak, faturalarınızda daha makul fiyatlarda olacaktır. Zaman içerisinde olması gereken bakımlar kombilere yapılmadığında da peteklerde tıkanıklık oluşabilir. Böyle durumlarda kombi fazla yakıt harcayacaktır. İstanbul’da bulunan firmamızdan Fatih Airfel Kombi Petek Bakımı talep edebilirsiniz.

Airfel Kombi Firması Neden Tercih Edilmelidir?

Airfel firması gelişen teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün servis ağını genişletmektedir. Firma gerek klima üretiminde gerekse kombi alanında kendini yenileyerek daha da ileriye gitmektedir.Dolayısıyla Türkiye’nin her ilindeservis ağı olan Airfel Firmasının bir kolu olarak İstanbul’un Fatih bölgesinde kombi servisi olarak firmanın servisini üstelenmekteyiz. Airfel kombilerinizin garanti kapsamında olan arızalarınızın firmamız tarafından tespitinin yapılabilmesi için gerekli arıza kaydının oluşturulması gerekir. Sizler kombilerinizde herhangi bir aksaklık olduğunu düşündüğünüzde hiçbir şekilde müdahalede bulunmadan firmamızın iletişim hattını arayarak müşteri temsilcilerimizle Fatih Airfel Kombi Arıza formu doldurmanız halinde alanında uzman kişilerden oluşan servis çalışanlarımız adresinizde kombi bakımınızı yapacaklardır.

Kombi Servis Firmamızla Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

Kombi sektöründe alanında başarılı olanAirfel firmasının servis ağını yıllardır Fatih bölgesinde kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Alanında profesyonel kişilerden oluşan kadromuz ile 7/24 Fatih Airfel Kombi Tamiri ve bakımı yapmaktayız. Kombilerinize gereken bakımı yaptırarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü kombi bakımınızda veya arızasında günün her saati iletişim hattımızdan firmamızı arayabilir ve destek talep edebilirsiniz.
 

- Fatih kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Fatih kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Fatih kombi petekleri isitmiyor
- Fatih kombi sıcak su az veriyor
- Fatih kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Fatih kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Fatih kombi su dolmuyor
- Fatih kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Fatih kombi patlamalı çalışıyor
- Fatih peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih petekler ısınmıyor
- Fatih petekler çalışmıyor
- Fatih kombi su kaçırıyor
- Fatih ses yapıyor
- Fatih çalışıyor sonra duruyor
- Fatih kombi error veriyor
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih kombi ateşleme yapmıyor
- Fatih su basıncı devamlı düşüyor
- Fatih sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Fatih kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Fatih kombiden sıcak su gelmiyor
- Fatih kombi kırmızı ışık yanıyor
- Fatih kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Fatih kombi pat pat ses yapıyor
- Fatih üç yollu vana arızası
- Fatih doldurma musluğu arızaı
- Fatih fan motoru arızası
- Fatih anakart arızası (eletronik)
- Fatih plakalı eşenjör arızası
- Fatih gaz valfi arızası
- Fatih step motoru arızası
- Fatih kombi kart tamiri
- Fatih kombi tamirsici
- Fatih 7/24 kombi servis
- Fatih kombici
- Fatih kombi tamircisi
- Fatih kombi servisleri
- Fatih kombi sıcak su ayarı
- Fatih kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Fatih kombiye elektirik gelmiyor
- Fatih kombi şartel attırıyor
- Fatih kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Fatih kombi petekleri az ısıtıyor
- Fatih kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Fatih kombi yedek parça
- Fatih kombi arıza kodları
- Fatih Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Fatih Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Fatih Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Fatih Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Fatih Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Fatih Kombi Fan Motoru temizliği
- Fatih Kombi fan motoru ne ise Yarar


AKSARAY , BALAT , BEYAZIT , CANKURTARAN , CERRAHPAŞA , ÇAPA , ÇEMBERLİTAŞ , CEVİZLİBAĞ , DAVUTPAŞA , EMİNÖNÜ , FENER , FEVZİPAŞA , FINDIKZADE , HASEKİ , KARAGÜMRÜK , KOCAMUSTAFAPAŞA , KÜÇÜKMUSTAFAPAŞA , KUMKAPI , LALELİ, MAHMUTPAŞA , MERCAN , NURİOSMANİYE , SAMATYA , ŞEHREMİNİ , SİRKECİ , SOFULAR , SÜLEYMANİYE SULTANAHMET , TAHTAKALE , TOPKAPI , UNKAPANI , VEFA , YAVUZSELİM , YEDİKULE  MAHALLESİ-SEMTİ
 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın