0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Viessmann Kombi Servisi

500 kez okundu

Kombilerin kullanımında yaşanan arızalar ve bakım çalışmaları için kombi servislerinden destek alınmaktadır. Sektörde yer alan firmalar arasında lider konumda olmamız ve müşteri memnuniyetine önem veren tavrımız ile son derece profesyonel hizmetlerin sunulması amaçlanmaktadır. 7/24 hizmet veren Eyüp Vienssman kombi servisi hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler ile servis kaydı oluşturmanız yeterli olmaktadır. Arıza durumlarında teknik destek ekiplerine müşteri hizmetleri temsilcilerimiz aracılığı ile ulaşarak iletişim kurmanız uzaktan arıza tespiti ile gerçekleştirilebilmektedir.

Kombi Bakımı ve Kombi Bakımının Önemi

İlk olarak sıcak su ve kombi yanma durumu kontrol edilerek kombi bakımı işlemlerine başlanmaktadır. Sonrasında su sızdırma durumu kontrol edilerek kombinin tozlanma oranına bakılır. Tozlanma olan bölgelerdeki tozların temizlenmesi için harekete geçilir. Brülörün sökülerek temizlenmesi sağlanır. Tesisatın tüm bölgelerindeki elektrik bağlantı noktaları gözden geçirilerek gerekli kontrolleri Eyüp Viessmann kombi arıza tespiti yapılmaktadır. Arızaya meyilli noktaların bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilerek erken müdahale yapılmış olmaktadır. Kombi genişleme tankı kontrolden geçirilerek bar basıncı ayarlaması yapılmaktadır. Yine kalorifer dönüş hattında yer alan filtrenin temizliği gerçekleştirilir. Genel kontroller yapılarak kombi bakımı tamamlanır. Kombi bakımları can ve mal güvenliğinizi kontrol altına almaktadır. Soğuk kış günlerinde ani arızalanmaların meydana gelmesini önlemektedir. Kombi bakımları faturaların az gelmesini değil kombilerin verimli çalışmasını ve ihtiyaç duyduğunuz ısınma ihtiyacının verimli olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Petek bakımının kombi bakımı kadar sık yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Üç ila beş yıl arasında yapılması yeterli olacaktır. Ancak aldığınız hizmetin kaliteli olduğundan emin olmanız ve belirtilen sürelerde kombinin verimli çalışmasında bir anormallik olmaması gerekmektedir. Sorunsuz çalışan bir kombi için Eyüp Viessmann kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmeti alması yeterli olmaktadır. Peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise, bazı petekler ısınıyor bazıları ısınmıyorsa, peteklerden ses geliyor ve yüksek derecede bile ısınması güç oluyorsa kombi peteklerinin bakım zamanın gelmiş hatta geçiyor demektir. Kısa sürede petek bakımını yaptırmanız istediğiniz verimde ısı alabilmeniz için etkili olacaktır.

Kombilerden Tasarruf Edilebilir mi?

Kombilerden tasarruf edebilmeniz için birtakım yöntemler bulunmaktadır. Kullanmadığınız odaların vanasını kapatmak ve geceleri derecenin düşürülmesi tasarruf için etkili olmaktadır. Binalarda ısı yalıtımının olması evlerin daha çabuk ısınmasını sağlar ve yüksek derecelerde çalışmasına gerek kalmaz. Bu nedenle konut alırken veya kiralarken ısı yalıtımı olduğuna dikkat etmeniz fayda sağlar. Kombileri dış mekâna kurdurmuş iseniz dolap gibi bir sitemle kapalı yerde kalmasını sağlamanız da kombi tasarrufu için önemlidir. Kuzey cephede yer alan evleri mümkün olduğunca tercih etmeyin. Kombi peteklerinin önünü veya üstünü perde ve koltuklar ile kapatmamanız enerji tasarrufu için faydalı olacaktır. Kombi bakımlarının ve petek bakımlarının ertelenmemesi Eyüp Viessmann kombi tamiri hizmeti için arıza tespitinin yapılmasına ve erken müdahale edilmesine katkı sağlar. Böylece büyük arızalar ve ek masraflardan tasarruf etmeniz gerçekleşmektedir.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın