0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Viessmann Kombi Servisi

350 kez okundu

Kombilerin kullanımında yaşanan arızalar ve bakım çalışmaları için kombi servislerinden destek alınmaktadır. Sektörde yer alan firmalar arasında lider konumda olmamız ve müşteri memnuniyetine önem veren tavrımız ile son derece profesyonel hizmetlerin sunulması amaçlanmaktadır. 7/24 hizmet veren Eyüp Vienssman kombi servisi hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler ile servis kaydı oluşturmanız yeterli olmaktadır. Arıza durumlarında teknik destek ekiplerine müşteri hizmetleri temsilcilerimiz aracılığı ile ulaşarak iletişim kurmanız uzaktan arıza tespiti ile gerçekleştirilebilmektedir.

Kombi Bakımı ve Kombi Bakımının Önemi

İlk olarak sıcak su ve kombi yanma durumu kontrol edilerek kombi bakımı işlemlerine başlanmaktadır. Sonrasında su sızdırma durumu kontrol edilerek kombinin tozlanma oranına bakılır. Tozlanma olan bölgelerdeki tozların temizlenmesi için harekete geçilir. Brülörün sökülerek temizlenmesi sağlanır. Tesisatın tüm bölgelerindeki elektrik bağlantı noktaları gözden geçirilerek gerekli kontrolleri Eyüp Viessmann kombi arıza tespiti yapılmaktadır. Arızaya meyilli noktaların bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilerek erken müdahale yapılmış olmaktadır. Kombi genişleme tankı kontrolden geçirilerek bar basıncı ayarlaması yapılmaktadır. Yine kalorifer dönüş hattında yer alan filtrenin temizliği gerçekleştirilir. Genel kontroller yapılarak kombi bakımı tamamlanır. Kombi bakımları can ve mal güvenliğinizi kontrol altına almaktadır. Soğuk kış günlerinde ani arızalanmaların meydana gelmesini önlemektedir. Kombi bakımları faturaların az gelmesini değil kombilerin verimli çalışmasını ve ihtiyaç duyduğunuz ısınma ihtiyacının verimli olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Petek bakımının kombi bakımı kadar sık yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Üç ila beş yıl arasında yapılması yeterli olacaktır. Ancak aldığınız hizmetin kaliteli olduğundan emin olmanız ve belirtilen sürelerde kombinin verimli çalışmasında bir anormallik olmaması gerekmektedir. Sorunsuz çalışan bir kombi için Eyüp Viessmann kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmeti alması yeterli olmaktadır. Peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise, bazı petekler ısınıyor bazıları ısınmıyorsa, peteklerden ses geliyor ve yüksek derecede bile ısınması güç oluyorsa kombi peteklerinin bakım zamanın gelmiş hatta geçiyor demektir. Kısa sürede petek bakımını yaptırmanız istediğiniz verimde ısı alabilmeniz için etkili olacaktır.

Kombilerden Tasarruf Edilebilir mi?

Kombilerden tasarruf edebilmeniz için birtakım yöntemler bulunmaktadır. Kullanmadığınız odaların vanasını kapatmak ve geceleri derecenin düşürülmesi tasarruf için etkili olmaktadır. Binalarda ısı yalıtımının olması evlerin daha çabuk ısınmasını sağlar ve yüksek derecelerde çalışmasına gerek kalmaz. Bu nedenle konut alırken veya kiralarken ısı yalıtımı olduğuna dikkat etmeniz fayda sağlar. Kombileri dış mekâna kurdurmuş iseniz dolap gibi bir sitemle kapalı yerde kalmasını sağlamanız da kombi tasarrufu için önemlidir. Kuzey cephede yer alan evleri mümkün olduğunca tercih etmeyin. Kombi peteklerinin önünü veya üstünü perde ve koltuklar ile kapatmamanız enerji tasarrufu için faydalı olacaktır. Kombi bakımlarının ve petek bakımlarının ertelenmemesi Eyüp Viessmann kombi tamiri hizmeti için arıza tespitinin yapılmasına ve erken müdahale edilmesine katkı sağlar. Böylece büyük arızalar ve ek masraflardan tasarruf etmeniz gerçekleşmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın