0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Vaillant Kombi Servisi

332 kez okundu

Kış aylarında havaların soğuması ile ortaya çıkan sorunlar ve çeşitli rahatsızlıklar sıcak bir ortama kavuşunca yok olmaktadır. Isınma sistemleri arasında kombiler hem rahat olması hem de kolay kullanılışlılığı açısından müşterilerin beğenisini kazanmış bulunmakta. Dengeli yanması ve kullanıldığı alanın sıcaklık dengesini aynı seviyede tutabilme özelliği can alıcı özelliklerinden bir tanesi olmaktadır. Dönemsel olarak Eyüp Vaillant kombi servisi tarafından kombilerin bakımlarının yapılması gerekli görülmektedir. Belirttiğimiz üzere kış aylarında yoğun olarak kullanılan kombilerin yenilenmeye ve temizlenmeye ihtiyacı vardır. Kombi bakımı ile yenilenen cihazlar kış mevsimini sorunsuz geçirmenize olanak tanır. Kombilerin verimli çalışması kombilerden beklediğiniz performansın gerçekleşmesini sağlarken aynı zamanda faturaların da beklentileriniz doğrultusunda gelmesi gerçekleşecektir. Yine kombilerin zaman alan ve maddi açıdan zorlayan arızalara yol açmaması açısından da kombi bakımları önem taşımaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Bakımı

 • Kombilerin bakımları yapılması için çağrı merkezlerimiz aracılığı ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız daha hızlı hizmet alımını gerçekleştirecektir.
 • Kombi bakımlarında öncelikle kombi içerisinde bulunan su boşaltılmaktadır.
 • Cihazda yer alan brülör temizlenmektedir.
 • Yanma haznesi gözden geçirilerek temizlenmesi sağlanmaktadır.
 • Genleşme tankı kontrol edilerek hava basıncı ölçümü yapılmaktadır. Hava basıncı yetersiz ise hava basılmaktadır.
 • Gaz ayarları kontrol edilerek olması gereken seviyede ayarlamalar yapılmaktadır.
 • Üç yollu vana temizlenmek üzere sökülmekte ve temizlenerek tekrar yerine takılmaktadır. Cihaz içerisindeki fan sökülerek temizlenmekte Eyüp Vaillant kombi petek bakımı ve kombi bakımı hizmeti dahilinde tekrar yerine takılmaktadır.
 • Kombi kalorifer filtresi de aynı şekilde sökülüp temizliği yapılmakta ve yine yerine takılmaktadır.
 • Kombi petekleri içerisinde petek kimyasalı katılarak içerisinde oluşmuş kirlerin temizlenmesi gerçekleştirilir. Petekler tek tek sökülerek temizliği yapılmaktadır.
 • Cihaz içerisinde boşaltılan su tekrar cihaza eklenerek bar seviyesinin kontrolleri yapılmaktadır.
 • Cihazın çalıştırılması sağlanarak testten geçirilir.
 • Uzman teknisyenler tarafından kombilerin kontrolleri ve temizliği aşamasında Eyüp Vaillant kombi arıza ve tamir durumları gözden geçirilerek var ise bu sorunlar yok edilmektedir. Parça değişimi ve tamir gerektiren durumlarda müşterilerin onayı dahilinde gerekli işlemler yapılmaktadır.
 • Son olarak müşterinin gözetiminde yapılan kontrol ile verimli ve sorunsuz çalışan kombi gözlemlenerek çalışma tamamlanmaktadır.

Kombi Bakımı Ertelenirse Neler olur?

Öncelikle kombilerin kullanım ömrü kısalmaktadır. Fazla efor sarf ederek çalışmak durumunda kalan kombi sağlıklı bir işleyiş olmadığı için zarar görecektir. Beklentiyi karşılayacak bir ısı dengesi sağlayamamaktadır. Normal kullanım halinden fazla efor sarf ettiği gibi fazla enerji tüketecek ve dolayısı ile faturaların yükselmesine neden olacaktır. Ekonomik açıdan zarar etmenize neden olmaktadır. Ciddi arızalara yol açarak Eyüp Vaillant kombi tamir hizmeti alınmasını zorunlu hale getirecek ve maddi açıdan masrafa yol açacaktır. İstediğiniz sıcak ortama kavuşamadığınız gibi can ve mal güvenliğiniz de tehdit altına girecektir. Bu nedenle kombi bakımlarının zamanında yapılmasına özen göstermeniz önerilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın