0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Eyüp Protherm Kombi Servisi

415 kez okundu

Genel olarak acil durumlar ve rutin kombi çalışmaları olarak ikiye ayrılan hizmet kapasitesine sahip olunmaktadır. Kış aylarındaki zorlu yaşam şartlarının etkisini kırmak adına zahmetsiz sıcak bir ortam sunan kombiler yoğun kullanım sonucu bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kış mevsimi gelmeden Eyüp Protherm kombi servisi aracılığı ile alınacak hizmet ile kombilerin bakımlarının yapılması sağlıklı ve verimli çalışan kombilere işaret etmektedir. Düzenli kombi bakımı uzun ömürlü kullanıma uygun kombilere sahip olmanızı sağlar. Kullanıcıların can güvenliğini ve mal güvenliğini sağlar. Ciddi ve büyük arızaların oluşmasını önleyerek gereksiz masraftan kaçınmanıza etki eder. Günlük hayatınızdaki planlarının aksamaması için hayatınızın akışının istediğiniz şekilde devam etmesine olanak tanımaktadır. Ev veya iş yerlerinde ağırlayacağınız misafirleriniz geldiğinde sorun yaşamanıza engel olarak verimli bir ısıtma sağlar.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

  • Kaçak testi ve gaz basınç kontrolü yapılmaktadır.
  • Kapasite ayarlarının ve modülasyon ayarlarının yapılması sağlanmaktadır.
  • Cihazın hava alma ve sızdırmazlık kontrolleri yapılmaktadır.
  • Filtrelerin ve vanaların kontrol edilerek gereken temizliği gerçekleştirilir.
  • Sirkülasyon pompasının çalışma verimi kontrol edilmekte ve temizlenmesi sağlanmaktadır.
  • Üç yollu vana kontrol edilmekte ve gereken temizliği gerçekleştirilmektedir.
  • Hidrolik grubun dış temizliği yapılmaktadır.
  • Cihaz içerisinde yer alan parçaların temizlenmesi yapılır ve kontrolleri sağlanır.
  • Yanma odası kontrol edilerek temizliği yapılmaktadır.

Isının yayılmasında etkili olan petekler Eyüp Protherm kombi petek bakımı hizmeti içerisinde petek kimyasalı ile temizlenmektedir. Petek kimyasalı petek içerisinde kalıplaşarak ısının yayılmasını engelleyen tortuların yok edilmesinde etkili olmaktadır.

Su basıncı, gaz basıncı ve elektrik voltajı kontrol edilerek değerlerinin ölçümü yapılmaktadır.

Cihaz içerisinde işleve sahip tüm parçalar gözden geçirilmekte ve temizlenmektedir. Olması gereken verimli çalışan bir kombi haline getirilerek tüm ayarlamalar olması gerektiği ayarda sabitlenmektedir. Kontrollerin yapılması esnasında karşılaşılan problemler Eyüp Protherm kombi arıza tespiti ile açığa çıkarılmaktadır. Büyük çaplı arızalara yol açmadan gerekli ve kalıcı çözümler gerçekleştirilmektedir.

Tüm bakım aşamaları yapıldıktan ve temizlik çalışmaları bittikten sonra müşteri ile birlikte son kontroller yapılarak çalışma tamamlanmaktadır.

Kombi Bakımları İhmal Edilirse Ne Olur?

Doğal gaz bakımları ihmal edildiğinde olumsuz sonuçlar meydana gelecektir. Öncelikle cihazınızın çalışma ömrü kısalacak ve verimli çalışması engellenecektir. Mesela, oturma odalarında 22 derecede kullandığınız kombi derecesi yeterli olurken bakımların ihmal edilmesi sonrasında ısıtma sorunu ortaya çıkacaktır. Dereceyi yükseltecek veya yeterli ısıya sahip olamayacaksınız. Bu durumda gereksiz yere enerji yakımı oluşacak ve almadığınız hizmet için ödeme yapacaksınız. Bu tarz sorunlar Eyüp Protherm kombi tamiri ile çözülebilmektedir. Ancak can ve mal güvenliğinizi tehdit edebilecek arızalar telafi edilemeyebilir. Bu nedenle uygun bütçeler ile verdiğimiz kombi bakım hizmetlerinden düzenli olarak faydalanmanız avantajlı olacaktır. Yeni bir kombi almanıza neden olacak kadar masraf çıkaracak arızalar meydana gelebilmektedir. Kombi bakımları bu arızaları da erken tespit ile büyümeden yok edilmesinde etkili olmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın