0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Lambert kombi Servisi

367 kez okundu

Isınma ihtiyacının pratik kullanım kapsamında gerçekleşmesi ve sıcak su ihtiyacının karşılanması için kullanılan kombilerin bakım, onarım ve işlevsel özelliklerinin kullanıma açılması konularında hizmet veren Eyüp Lambert kombi servisi acil durumlar içinde 7/24 hizmete açık bir duruş sergilemektedir. Müşteri memnuniyetini ve müşterilerden gelen feedbackaleri ciddiye alan yapısı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kalite standartlarının çıtasını her geçen gün yükseltmektedir. Geniş müşteri yelpazesi ile mutlu müşteri potansiyelini de gün geçtikçe arttırarak daha geniş kitlelere ulaşma hedefine sahip olmaktadır.

Kombi Bakımı ve Arıza

Kombi bakımları düzenli olarak yapılması gereken bir hizmet olmaktadır. Alınacak hizmet kadar hizmet alınacak firmada önem ar eder. İşinin ehli çalışanlara sahip ve kusursuz hizmet sunma amacındaki firmalardan alınan bakım hizmeti kombilerin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Verimli çalışan ve yüksek performansta çalışan kombilere sahip olmak için Eyüp Lambert kombi arıza ve bakım hizmetlerinden faydalanılması fayda sağlayacaktır. Kombi bakımı yaptırırken firmanın yetki belgesine sahip olması ve alınan hizmetin garanti kapsamında gerçekleştirilmesi hususlarına dikkat edilmesi yararınıza olacaktır. Kombilerin yanma durumu ve su sızdırmazlık kontrollerinin yapılması ile kombi bakımlarına başlanmaktadır. Sonrasında bar basıncı ölçülerek gerekli ise basınç uygulanmaktadır. Kalorifer dönüş filtresi temizlenmektedir. Tüm bağlantı noktaları kontrol edilerek sökülebilecek parçalar sökülüp temizlenerek yerine takılmaktadır. Sıcak su akışı da kontrol edilerek kombilerin genel kontrolü yapılır ve kombi bakım hizmeti tamamlanır.

Kombi Petek Temizleme Aşamaları

Petek temizleme çalışmasına başlarken ilk olarak kombinin ve kombiye sus girişi sağlayan vanaların kapatılması sağlanır. Böylece kombiye zarar verilmemektedir. Sadece temizlenecek peteğin giriş çıkış vanası açık kalacak şekilde tüm vanalar kapatılır. Banyoda yer alan havlupanın radyatörü sökülerek petek temizlemede kullanılacak cihazın hortumu havlupanın giriş vanasına bağlanmaktadır. Hortumun diğer ucu ise cihaza bağlanmaktadır. İkinci hortum ise havlupanın çıkış vanasına bağlanmaktadır. Hortumun diğer ucu da Eyüp Lambert petek bakımı çalışması için tuvalete koyularak pis suyun etrafa yayılması engellenir. Petek temizleme makinesi su girişi sağlanarak makine çalıştırılmaktadır. İlk olarak tazyikli su verilmektedir. Hem tazyikli su ile akabilecek pisliklerin akması hem de basıncın uygulanması açısından faydalı olmaktadır. Tazyikli su pisliklerin sökülmesi ve çözünmesinde etkili olmaktadır. Petek temizleme ilacı ile hortumdan temiz su çıkana kadar temizleme işlemi sürmektedir. Petek temizleme çalışması tamamlandıktan sonra koruyucu sıvı suya eklenerek çalışma sonlandırılır.

Kombiden Tasarruf etme Yolları

Sağlıklı çalışan kombilerden daha az enerji yakımı sağlanarak tasarruf edilebilmektedir. Sağlıklı kombiler için ise kombi bakımlarının ertelenmemesi ile olmaktadır. Kombi bakımlarında kombinin hasar gören bağlantıları ve kireçlenmiş bölgeleri temizlenerek arızaların baş göstermesine imkân tanınmamaktadır. Küçük işlemler ile halledilecek arızalar da Eyüp Lambert kombi tamiri ile geçekleştirilmektedir. Tercih edeceğiniz evin yönünün kuzeye bakmaması kombiler için avantaj sağlar. Geceleri kombinin derecesini düşürmeniz enerji tüketimini azaltır. Sık kullanmadığınız odaların peteklerini yakmamanız da enerji tasarrufu için etkilidir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın