0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Kombi Tamiri

421 kez okundu

Kullanıcılara günlük hayat büyük kolaylık sağlayan kombilerin verimli çalışması için görev alan kombi servisleri hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Kombilerin sağladığı konforun devamlılığı için faaliyet gösteren Eyüp kombi tamir ve bakım ekipleri sergiledikleri tutum ve davranışlar ile firmanın kalitesine etki etmektedir. Müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalar yürütülmektedir. Çalışmaların kusuruz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi müşteri memnuniyetini sağlamakta ve paralel olarak da firma kalitesini yükseltmektedir. Petek temizliği, kombi bakım ve onarımı, kombi parça değişimi ve arıza tespiti kombi servislerinin kombilerin verimli çalışma devamlılığını sağlayarak üstlendikleri görevleri oluşturmaktadır. 7/24 acil durumlar ve arızalar için hizmet verilmektedir. Çağrı merkezleri ile yapacağınız görüşmeler ile servis kaydı alınmasının üzerine harekete geçilmekte ve en kısa sürede arızaların çözüm odaklı çözümlenmesi amaçlanmaktadır.

Kombi Bakımı

Kombilerin yoğun kullanıldığı kış mevsiminden önce kış aylarına hazırlık açısından kombi bakımlarının yapılması önerilmektedir. Kombi kullanıcılarının soğuk kış günlerinde mağdur olmamaları ve ciddi arızalar ile baş etmek zorunda kalmamaları için kombi bakımlarını Eyüp kombi tamir fiyatları ve bakım hizmetleri içerisinde almaları faydalı olacaktır. Firma tercih hizmet kalitesinde etkin rol oynamaktadır. Kombi bakımlarını her yıl tekrarlanması kombilerinizin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Dengeli ve verimli yanan kombilere sahip olur tasarruflu kullanımları gerçekleştirebilirsiniz. Kombilerin bakımları yapıldığı sürece ciddi arızaların çıkma ihtimali minimize edilmektedir. Bakım esnasında arızaya meyilli noktaların tespit edilmesi ve anında profesyonel müdahale ile onarılması verimli ve sağlıklı kombilere kavuşulmasını sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliği

Kombi bakımları kadar kombi petek temizliği de kombilerin verimli çalışmasında etkili olmaktadır. Kombi bakımlarında yapılan temizlik ve ayarlama işlemleri kombi petekleri içinde geçerlidir. Kombilerin içerisinde dolaşan sıcak su ve bu sıcak suyun verdiği ısı ile ısınmayı gerçekleştiren petekler zamanla kirlenmektedir. Su içerisinde ki maddeler ve kireçler nedeni il filtre tıkanabilmektedir. Bu durumlar kombi arızalarına sebebiyet vermektedir. Kombi servisi olarak Eyüp kombi tamir çalışmaları üstün kalite standartlarına gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman ekipler ile çalışılmakta ve kalıcı çözümler bulunmaktadır. Peteklerin petek temizleme cihazı ile detaylı temizlenmesi ve petek ilacı ile tortuların parçalanarak temizlenmesi gerçekleştirilmektedir. Kış aylarında fazla soğuk havaya maruz kaldığımız da veya yaz aylarında kavurucu sıcaklardan etkilendiğimizde nasıl rahatsızlanıyorsak kombilerde materyallerine zarar veren maddelere maruz kaldığında arıza vermektedir. Bu nedenle dikkatli kullanım ve bakımlarına özen gösterilmesi avantaj sağlar.

Kombi Arızaları

Kombiler çeşitli nedenler ile arızalanabilmektedir. Kombi arızalarına göre ilk olarak çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçerek teknisyenlerimiz ile bilgi alıverişinde bulunmanız arızaların çözümü için faydalı olmaktadır. Teknik destek ile uzaktan bağlantıların işe yaramadığı durumlarda arıza için ziyaret gerçekleştirilmektedir. Yerinde müdahale yeterli ise Eyüp kombi tamir çalışması kapsamında kombilerinizin tamiri gerçekleştirilmektedir. Bazen de cihazların atölyelerimize getirilerek orada tamir edilmesi de tamir için uygulanan metotlar arasında yer almaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın