0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Kombi Bakım Onarım Tamir

177 kez okundu

Kombilerin uzun yıllar sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışması için gereken bakımlarının periyodik olarak yaptırılması gerekmektedir. Zamanla içerisinde tozlanma, kireçlenme ve paslanmaların gözlemlenmesi kombilerin bakıma ihtiyaç duyduğunu vurgulamaktadır. Birçok müşteri kombilerin verimli çalışmasını aksatması veya arızalanması durumlarında kombi için destek almaktadır. Bu durumda kombilerin arızaları büyük çaplı olabilir ve Eyüp kombi bakım onarım  çalışması zorunlu hale gelmektedir. Zamansız olması veya onarım esnasında mağdur olabilirsiniz ancak daha önemlisi maddi kayıplar olmaktadır. Birtakım kombi arızalarının fark edilememesi maddi kayıplardan da tehlikeli olan can güvenliğinizin tehdit altına girmesi olmaktadır. Tüm bu bilgilerin ışığında kombi bakımları; uzun ömürlü olması, enerji tasarrufunun sağlanması, dengeli ve verimli çalışması ve can güvenliğinizin sağlanması durumları için kombi bakımlarını ertelememelisiniz.

Kombi Bakımları Ne Zaman Yapılmalı?

Kombilerin kış aylarında yoğun olarak kullanılması nedeniyle soğuk kış günlerinde verimli çalışabilmesi gerekir. Yoğun çalıştırılmaya hazır hale getirilmesi gerekli görülmektedir. Bu nedenle paslanmış ve kireçlenmiş kombilerin Eyüp kombi bakım onarım çalışmalarının sonbahar mevsiminde yapılması kışın kombi kullanımına destek ve avantaj sağlayacaktır. Kullandığımız suların kireç oranı giderek arttığı için musluk suyu kullandığımızda bardak bile kısa süreli kullanımda kireçlenmektedir. Kombi tesisatında da durum farksız değildir. Sürekli dolaşım yapan suyun kirlenmesi ve paslanmaya sebep vermesi de kombi bakımlarının yılda bir kez yapılmasını önemle belirtilmektedir. Peteklerin zamanla tıkanması ve işlevini yitirmesi de tozlanma ve kireçlenmenin etkisi ile olmaktadır. Petekler ısıtma işlevini yavaş yavaş yitirmekte ve ısıyı dışarı verememektedir. Bu durumda kombiden yararlanma veya ısınma durumunun gerçekleşmesi mümkün olmamaktadır. Çünkü derece yükseltilse bile ısınma olmayacaktır.

Kombi Bakım ve Onarımda Petek Temizliği

Kombi bakımları kadar önemli bir özen gerektiren petekler de 2 yılda bir veya 3 yılda bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Yukarıda belirttiğimiz üzere petek içerisindeki su kirlendikçe oluşturduğu tortular artacak ve peteklerin tıkanmasına neden olacaktır. Tıkanan peteklerde sıcak suyun dolaşması mümkün olmadığı gibi ısınmanın gerçekleşmesi de mümkün değildir. Kombilerin ve peteklerin işlevini geri kazanması için Eyüp kombi fiyatları ve bakım onarım hizmeti ideal bir seçenek olacaktır. Peteklerin temizlenmesinde kaliteli petek temizleme makinesinin kullanılması ve ek olarak petek kimyasalı kullanılması kalıcı temizlik sunmaktadır. Petek kimyasalı ve koruyucu sıvı ile ayna gibi olan tesisatın içi uzun süre kireç ve pisliklere karşı kendini koruyacaktır.

Kombi bakımı ve Petek Bakımı Önemi

Kombilerin ve peteklerin düzenli olarak bakımlarının yaptırılması cihazın kullanım ömrünü uzatacaktır. Aynı zaman sağlıklı çalışması ve düşlük derecelerde bile iyi anlamda ısıtma sağlayacaktır. Hizmetin alınacağı firmanın Eyüp kombi bakım onarım hizmetleri gibi kalite çerçevesinde gerçekleşmesi ile ansızın oluşan ve ciddi sorunlara yol açan arızaların önüne geçilmektedir. Böylece hem kombinizi uzun yıllar kullanabilir hem de mağdur olmayı engellemiş olursunuz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın