0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp İmmergas Kombi Servisi

512 kez okundu

Kombi servisleri düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımları ve arıza durumunda gerekli olan onarım çalışmalarını gerçekleştirir. Sektörde yer alan kombi servisleri arasında araştırma yapılması ve belirttiğimiz hizmetlerin kaliteli firmalardan alınması önem arz etmektedir. Korsan firmaların sadece para kazanmak amaçlı yaptığı hizmetlere aldanmamanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımlarınız, petek temizliği, acil durum arıza çalışmaları ve benzeri kombi hizmetlerini Eyüp immergas kombi servisi tarafından almanız verimli bir hizmete sahip olmanız anlamına gelmektedir. Kombi bakımı yaptığını söyleyen birçok firma süpürge ile toz alma işlemine kombi bakımı olarak göstermektedir. Ancak bu tarz kombi bakımları yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle öncelikli olarak aldığınız hizmetin kapsamını araştırmanız ve hizmet alınacak firmanın yetki ve garanti belgelerini kontrol etmeniz fayda sağlayacaktır.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakımları yılda bir kez yapılması gereken bir işlem olmaktadır. Petek temizliğinin ise daha uzun vadelerde yapılmasında sakınca görülmemektedir. Üç dört yılda bir yapılsa da yeterli olan peteklerin doğru ve bilinçli temizliği yapılırsa uzun süre yeterli olacaktır. Kombi petek temizliğinin sık yapılması veya iyi temizlenmesi kombiden yakıt tasarrufu yapacağınız anlamına gelmez. Ancak hali hazırda ödediğiniz faturanın karşılığını almanız mümkün olur yani Eyüp İmmergas kombi petek bakımı yaptıran müşteriler peteklerin istenen performansta çalıştığını hissedeceklerdir. Hem yetersiz ısı seviyesi hem de aynı faturaların ödenmesi durumu ortadan kalkacaktır. Kombi petek temizliğinde en önemli sorun petekler ve borularda oluşan kireçlenmeler olmaktadır. Kireçlenmeler ısının iletilmesi durumunu engelleyerek ısı derecesini düşürmektedir. Petek temizliğinin petek kimyasalı ve koruyucu sıvı kullanılarak yapılması verimini yükseltecektir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı düzenli olarak yapıldığında kombilerinizde ciddi arızaların meydana gelmesi imkânsız hale gelecektir. Ayrıca verimli çalışan ve ödediğiniz faturaların karşılığını alabileceğiniz bir ısınma oranına sahip olursunuz. Kombi bakımında kombi cihazına ait tüm parçaların temizlenmesi, temizlenmesi için sökülebilen parçaların sökülerek temizlenmesi ve tekrar takılması sağlanır. Bunun için sadece kaba tozların alınması değil fırça ve gerekli temizleme araçları ile detaylı temizliğinin yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kaliteli bir hizmet almanız gerçekleşir. Donanımlı araçlar, güler yüzlü ve alanında uzman personeller ile Eyüp İmmergas kombi arıza ve bakım çalışmaları sunulmaktadır. Tesisatta yer alan tüm parçalar test edilmekte çalışma verimi kontrol edilmektedir. Gaz kontrolü, basınç kontrolü, sıcak su kontrolü ve benzeri birçok kontroller özenle yapılmaktadır. Böylece sıcacık evlere ve verimli çalışan kombilere sahip olursunuz.

Kombi Bakımının Önemi

Kombi bakımları ile kombilerinizin kullanım ömrünü uzatmanız mümkün. Kaliteli bir bakım hizmeti almanız ilk günkü performansında çalışan kombilere sahip olmanız ve kombilerden beklediğiniz konforun tam anlamıyla karşılanması anlamına gelir. Kombi bakımları ile cihazın kirden veya kullanım yoğunluğundan deforme olan parçaları kontrol edilebilir. Arıza durumu var veya olması muhtemel noktalar tespit edilir. Arıza veya arızaya meyilli parçaların tespit edilmesi ile Eyüp İmmergas kombi tamiri işlemi gerçekleştirilir. Böylece büyük arızalara yol açabilecek pürüzler yok edilir. Kullanıcıların can ve mal güvenliği sağlanır. Ciddi arızaların engellenmesi ile gereksiz masraflara gerek kalmaz. Yaktığınız kadar öder ve ödediğiniz faturanın hakkını almış olursunuz.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın