0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Ferroli Kombi Servisi

568 kez okundu

Geçmişten günümüze kadar birçok ısınma sistemi bulunmuş ve kullanılmıştır. Genel olarak hemen hepsi insan gücüne dayanan işlevlere sahiptir. Kombiler ise satın alım ve kurulumdan itibaren birkaç düğmesine basılarak yapılan ayarlamadan başka zahmete gerek duymamaktadır. Yıllık alınacak bakım hizmeti ve dönemsel petek bakımı hizmeti haricinde bir işlem gerektirmemektedir. Kullanıldığı ortamın kirlenmesi gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır. Konforlu bir ısınma sistemi olmasının yanı sıra enerji tüketimi biraz pahalı olabilmektedir. Bu konuda verimli bir performansa sahip kombi kullanımı ödediğiniz faturaların hakkını verecektir. Sağlıklı çalışan kombilere ise Eyüp Ferroli kombi servisi hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Bakım çalışmaları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kombilere sahip olmak hiç zor olamamaktadır. Alındığı günkü kadar yeni ve verimli çalışma işlevine sahip hale gelebilmektedir.

Eyüp Ferroli Kombi Petek Temizliği Fiyatı

Kombi bakımları daha sık aralıklar ile yapılırken, petek temizliği daha aralıklı zamanlarda yapılması yeterli olmaktadır. Isınma ihtiyacının karşılanmasında etkili olan petekler içerisinde dolaşan sıcak suyun etkisi ile bulunduğu alanı ısıtmaktadır. Peteklerde dolaşan suyun içerisindeki kireç ve benzeri maddeler zamanla artmakta ve peteklerin tıkanmasına neden olmaktadır. Bu tıkanıklıkların yok edilmesi için Eyüp Ferroli kombi petek bakımı hizmeti alınması isabet olacaktır. İlk olarak kombinin kapatılması ve kombiye su girişi sağlayan vanalarında kapatılarak kombiye su girişi engellenmektedir. Diğer tüm radyatörlerin giriş çıkış vanaları da tek tek kapatılarak temizlenecek petekler açılıp temizlenip kapatılmaktadır. Son peteğe kadar bu işlem bu şekilde devam etmektedir. Petek temizleme vanası havlupan giriş vanasına bağlanarak kirli suyun akıtılacağı alana uzatılması sağlanır. Petek kimyasalı ile petek içerisindeki pislikler temizlenir. Koruyucu sıvı ilave edilerek tekrar su ilavesi yapılır. Koruyucu petek temizleme sıvısı kireçlenmeyi uzun bir süre engellemekte ve peteklerin daha hızlı ısınmasına yardımcı olmaktadır.

Eyüp Ferroli Kombi Bakımı ve Arıza

Kullanım zamanına göre kombi içerisinde yer alan paçalar ve bölümlerde gerekli bakım çalışmasının yapılması cihazın yenilenmesini sağlamaktadır. Tozlanmanın ve kirli suyun zamanla kombinin çalışma verimini düşürmesi istediğiniz ısınma sürecini gerçekleştiresini engeller. Bu durumda ödediğiniz faturalar alamadığınız hizmete gitmektedir. Kombi bakımı ödeyeceğiniz fatura tutarını düşürmez ancak temiz ve sağlıklı çalışan bir cihaz düşük derecede bile istenen sıcaklığı sağlayabilir. Bu durumda enerji tüketimini azaltmış olabilir ve dolayısı ile tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca Eyüp Ferroli kombi arıza ve onarım çalışmaları bakım esnasında fark edilen pürüzlerin yok edilmesi ile gerçekleşmiş olur. Arızalar büyümeden sorunlar çözülerek hem ekstra masrafa gerek kalmaz hem de yaşam alanlarınız güven altına girer.

Kombi Bakımı Aksatılırsa Neler Olur?

Kombi bakımları aksatıldığı zaman ilk olarak kombilerinizin kullanım ömrünün kısalmasına ve verimli çalışma işlevini yitirmesine neden oluşturulmaktadır. Gaz kaçağı, su sızdırma gibi arızaların büyük hasarlar oluşturmasına neden olabilir. Özellikle gaz kaçağı farkına varılmaz ise ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Ekstra masrafların yanı sıra can güvenliğiniz sağlanamaz. Bu nedenle Eyüp Ferroli kombi tamir Servisleri çalışmalarının kombi bakımlarında kendini belli etmesi ve büyümeden onarılması önem arz etmektedir.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın