0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Demirdöküm Kombi servisi

568 kez okundu

Kombilerin bakımı, onarımı ve gerektiği durumlarda parça değişimi hizmetleri 7/24 hizmete hazır uzman kadrolarımız, donanımlı araçlarımız ve gelişmiş teknolojiye uygun cihazlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile çağrı merkezlerimizde yapacağınız görüşmeler ile gerekli hizmetin belirtilmesi ve servis kaydının oluşturulması neticesinde Eyüp Demirdöküm kombi servisi hizmeti en kısa sürede yapılmaktadır. Zaman herkes için çok değerlidir bu nedenle müşterilerimizin değerli vaktini çalmamak adına sunulacak hizmetlerin olması gereken en kısa sürede tamamlanması için gayret edilmektedir. Uzman ekip kadrolarımız ile tüm kombi hizmetleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren prensiplerimiz ile hizmette kusursuzluğu yakalamış bulunmaktayız.

Müşterilerimizden sağlanan geri dönüşler ile istek ve taleplerin gerçekleştirilmesi için müşterilerimizin düşüncelerine her daim itina ile yaklaşılmaktadır. Objektif bakış açısına sahip müşterilerimiz sayesinde eksiklerimizi görmemiz ve daha iyi bir hizmet için revize olabilmemiz kolaylaşmaktadır. Kombi bakımlarının önemini özenle müşterilerimize bildirerek can ve mal kaybına yol açabilecek arızaların engellenmesi için çalışılmaktadır. Kombi bakımları ile oluşması muhtemel arızalar tespit edilmekte muhtemel arıza oluşturacak parçaların Eyüp Demirdöküm kombi tamir çalışmaları ile büyük arızalara dönüşmeden yok edilmesi sağlanmaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Kombilerin genel bakımları belirttiğimiz gibi oldukça önemli olmakla birlikte hayati bir önem teşkil etmektedir. Gaz kaçağı gibi arızalarda ciddi patlamalar oluşabilmektedir. Bu durumların oluşmaması için kombi bakımı ve dolayısı ile kombi petek bakımı hizmetinin alınması gerekmektedir. Petek bakımlarında ısınma faaliyetini gerçekleştiren peteklerin içerisindeki sıcak su sayesinde bu ısıyı yayması sağlanmaktadır. Peteklerin içinde bulunan suyun içindeki maddeler doğrultusunda oluşan tortular zamanla sıcaklığın yetersiz kalmasına neden olmaktadır. Petek bakımlarında kullanılan cihaz ve petek kimyasalı ile bu pislikler Eyüp Demirdöküm kombi petek bakımı hizmeti kapsamında temizlenmektedir. Kirli su temiz su ile değiştirilmektedir. Alt ve üst olmak üzere tüm boru sistemleri temizlenmektedir. Böylece kombi peteklerinin verimli çalışma potansiyeline sahip olması sağlanmaktadır. Hem kombilerinizden istediğiniz performansı görmeniz hem de gereksiz yere enerji harcamasını engellemeniz planlanmaktadır.

Kombi bakımları gerçekleştirilirken cihazın her bir parçasının gözden geçirilmesi gerektiğinde sökülüp temizlenmesi ve temizlendikten sonra kontrol amaçlı test edilmesi işlemleri yapılmaktadır. Kombi bakımlarında her bir parçanın elden geçirilerek test edilmesi Eyüp Demirdöküm kombi arıza tespiti için de faydalı olmaktadır. Böylece ufak tefek deformasyonlar ortadan kaldırılmaktadır. Parça değişimi gereken durumlarda ise müşterilerimizin onayı doğrultusunda orijinal paralar ile değişimler yapılmaktadır. Zamanında yapılan kombi bakımları can kurtarmaktadır. Can kurtarmanın yanı sıra cihazınızın ömrünü uzatmaktadır. Verimli çalışma potansiyeline ulaştırılarak beklentilerinizi karşılayabilecek potansiyele erişmektedir. Tüm bu durumların yanı sıra kombilerin fazla efor sarf etmek zorunda kalmaması daha az enerji harcamasına ve dolayısı ile tasarruf etmenize katkı sağlamaktadır.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın