0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Beretta Kombi Servisi

744 kez okundu

7 gün 24 saat kombi servis hizmeti sunan firmamız acil durumlar için her saat hizmete açık olmaktadır. Yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olarak en yeni cihaz ve ekipmanların kullanımını sağlamaktadır. Zamandan ve bedensel iş gücünden tasarruf edebilmek için yeniliklerden faydalanmaktadır. Personellerin Eyüp Beretta kombi servisi hizmetleri ve müşteri ilişkileri konusunda profesyonel düzeye gelmesi için gerekli eğitimlerin alınmasını zorunlu kılmaktadır. Böylece kusursuz çalışmaların gerçekleştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin kazanılması sağlanmaktadır.

Kombi Bakımı ve Önemi

Kombi bakımı kombilerin kullanım ömrünün kısalması ve istenmeyen kötü arıza durumlarının yaşanmaması için oldukça önem arz eden bir hizmeti kapsamaktadır. Kombi kullanıcılarının kombiler sayesinde elde ettikleri konforlu ısınma sisteminin rahatlığından kesintisiz faydalanabilmeleri için belirli aralıklarda ihtiyaç duydukları bakımlarının yapılmasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Başta can ve mal güvenliğinin sağlanması için Eyüp Beretta kombi petek bakımı ve kombi hizmetinin alınması önerilmektedir. Gaz kaçağı gibi arızlar doğrultusunda patlamalar meydana gelebilmektedir. Dileriz bu olumsuz durumlar ile hiç karşılaşılmaz. Yine verimsiz ısınma ve yetersiz sıcak su sorunları kombi bakımlarının ihmal edildiğinin göstergesi olmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak kombi bakımlarının yatırılması hem verimli kombilere hem de düşük enerji tüketimi ile avantaj sağmamanıza yardımcı olacaktır.

Kombi bakımı işleminde cihazın sökülebilen tüm parçaları tek tek sökülüp temizlenerek tekrar yerine takılmaktadır. Gerektiğinde temizleme için fırça ve su kullanılmakta ve istenen temizliğe kavuşturulması sağlanmaktadır. Kontroller ve yapılan testler ile Eyüp Beretta kombi arıza durumları gözden geçirilmektedir. Arızaya neden olabilecek oluşumlar var ise gerekli ayarlama ve tamir çalışmaları ile onarımı yapılmaktadır.

Kombi Petek Bakımı ve Önemi

Kombi bakımının ertelenmesi durumunda oluşabilecek olumsuzluklar gibi petek bakımları da sorun oluşturacaktır. Özellikle ısınmayı gerçekleştiren peteklerin zamanla ısıtma özelliğini kaybetmesi boş yere enerji tüketimine neden olacak ve sıcak ortam beklentilerinize cevap veremez hale gelecektir. Bu nedenle petek kimyasalı ve temizleme cihazı kullanılarak peteklerin özenle temizlenmesi verimli kombiler için gereklidir. Hizmetin Eyüp Beretta kombi tamir ve bakım çalışmalarında olduğu gibi petek bakımı hizmetinde de yetki belgelerine sahip profesyonel hizmet kalitesinde sunulması gerekmektedir.

Kombiden Tasarruf Etme Yolları

Kombilerin birtakım yöntemler veya doğru kullanım çözümleri ile daha az yakmasını sağlayabilirsiniz. Öncelikle kombileriniz daha az yaksın diye bir açıp bir kapatmak yerine belirli dereceye ayarlayarak sabit aynı ısıda yanmasını sağlamak daha tasarruflu bir yöntem olmaktadır. Sağladığı kolaylık ve konfor karşılığında masrafı fazla geliyorsa kombilerinizin bakımlarını ihmal etmemeniz tasarruf edebileceğiniz birçok sorunu ortadan kaldıracaktır. Beklenmedik zamanlarda arızalar meydana çıkararak Eyüp Beretta kombi arıza ve tamir hizmetine gerek duyulmasına ihtimal bırakmaz. Daha çabuk ısıtması ve dolayısı ile daha az yakması için binanın dışına izolasyon yaptırılması oldukça etkili bir tasarruf yöntemi olmaktadır. Kullanmadığınız odaların vanalarını kapatmanız ve geceleri kombi derecesini düşürmeniz de gereksiz enerji harcanmasını önleyerek tasarruf etmenizi kolaylaştıracaktır.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın