0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Beko Kombi Servisi

604 kez okundu

Tüm kombi markaları için gerekli olan bakım ve onarım çalışmaları güler yüzlü personeller, donanımlı araçlar ve işinin ehli ekipler ile profesyonel düzeyde Eyüp Beko kombi servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Gelişen teknolojik çalışmaların etkisi ile gelişen dünya düzeninde tüm alanlarda olduğu gibi kombi hizmetlerinde de daha kısa sürede çözüme kavuşması için pratik çözümler takip edilmektedir. Yeniliklerden faydalanılarak yürütülen çalışmalarda uygulanması sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti baz alınarak kusursuz gerçekleştirilen çalışmalarda kaliteli hizmet sunumundan taviz verilmemektedir.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi bakımı ve petek temizliği oldukça önemli hizmetleri oluşturmaktadır. Kullanıcıların daha uzun süre kullanabilmek istediği kombiler için kullanım ömrünün uzamasında ve verimli çalışan kombilere sahip olunmasında Eyüp Beko kombi petek bakımı ve kombi bakımlı önemli bir yer tutmaktadır. Yılda ortalama bir kez yapılması önerilen kombi bakımlarının kış mevsimi öncesinde kış aylarına hazırlık olarak planlanması avantajlı olacaktır. Soğuk kış günlerinde verimsiz ve arıza oluşturan kombiler ile uğraşmak veya çeşitli sorunlara yol açabilmesini engellemek adına kombi bakımının ihmal edilmemesi önemle bildirilmektedir. Kombi bakımlarında yetki belgelerinin kontrol edilmesi kaliteli hizmet alınması için önemli bir husustur. Kombi bakımlarında genleşme tankı, kalorifer dönüş filtresi, brülör ve benzeri parçaların tek tek sökülerek temizlenmesi ve takılması sağlanır. Gerekli test ve kontroller yapılarak kombi çalışma durumuna olumsuz etki edecek noktalar tespit edilir. Peteklerin içerisine tazyikli su verilerek çözünme gerektirmeyen pisliklerin dışarı atılması sağlanır. Sonrasında petek kimyasalı ilave edilerek petek temizleme cihazı ile detaylı temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Kombi Arıza ve Tamir Hizmeti

Kombi bakımı ve petek temizliği yapılırken yapılan kontrol ve testlerde karşılaşılan kombi arızalarının giderilmesi için gerekli ekipmanlar ile çözümler oluşturulur. Parça değişimine gerek var ise deforme olmuş parçalar orijinal parçalar ile garanti kapsamında değiştirilir. Yerinde müdahale ile çözülecek problemlerde Eyüp Beko kombi arıza tespiti ile arızaların onarımı gerçekleştirilir. Tüm çalışmalar için müşterilerin yazılı onayı alınmakta ve sunulan hizmet garanti kapsamına alınmaktadır. Müşterilerin memnun kalması açısından tüm hizmet üstün kalite standartlarında uygulanmaktadır.

Kombi Bakımının Önemi

Kombi bakımlarının hayati önem taşıması müşterilerimize önemle duyurulmaktadır. Yılda en az bir kez kesinlikle bakım hizmetinin alınması can ve mal güvenliğinizin korunmasında son derece önem taşımaktadır. Konforundan vazgeçemeyeceğiniz kombilerinizin bakımı aksadığı takdirde eski veriminde çalışmayacak ve ihtiyaç duyulan sıcaklığın elde edilmesi mümkün olmayacaktır. Yüksek derecelerde bile ısıtma seviyesi yetersiz kalırken ödeyeceğiniz faturalarda azalma söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle gereksiz arızalar verimsiz kombiler ile karşılaşmamak adına kombi bakımlarını ertelememeniz avantaj sağlayacak aynı zamanda tasarruf sağlamanızı kolaylaştıracaktır. Kombi bakımlarının ertelenmesi büyük çaplı arızalara davetiye çıkaracak ve Eyüp Beko kombi tamiri hizmetinin alınmasını zorunlu kılacaktır. Sade arıza gerçekleşmesi maddi kayıplar ile telafi edilebilir ancak size ve çevrenizdekilere zarar verebilecek durumların oluşması telafi edilemez kayıplara yol açabilir. Tüm bu ihtimallerin göz önünde bulundurularak hareket edilmesi sağlıklı olmaktadır.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın