0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Baymak Kombi Servisi

384 kez okundu

Güler yüzlü personellerin profesyonel hizmet sunma kapsamında yapacağı işin sorumluluğunu alabilecek derecede eğitilerek gerçekleştirilen Eyüp Baymak kombi servisi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Sektörde bir yer sahibi olmayı başaran firmamız müşteri memnuniyetine sınırsız bir önem vermektedir. Böylece güven bağı üzerine kurulmuş daimî müşteri kapasitesine ulaşmıştır. Kaliteli ve kusursuz bir kombi servis hizmeti almak isteyen müşterilerimizin tek adresi olmaktan onur duyuyoruz. Tüm kombi çalışmalarını müşterilerimizin onayı ile gerçekleştirerek gerekli çözüm önerileri içinden ideal çözümleri tercih ediyoruz. Uzun ömürlü kombilere sahip olmanız adına 7 gün 24 saat hizmete hazır bulunarak hizmette sınır tanımıyoruz. Korsan kombi servislerine itibar etmemeniz ve kaliteli bir hizmet almanız adına uygun fiyat garantisi ile çalışmaların sürdürülmesini hedefliyoruz.

Kombi Bakımlarının Yapılmasında Etkili Olan İşlemler

İlk olarak kombi bakımı cihazın temizliği ve arıza yaratabilecek sorunlara müdahale etme konularından başlamaktadır. Cihaz içerisindeki tüm bölgelere yerleşebilecek tozların temizlenmesi sağlanmaktadır. Prop gözleri, meme gözenekleri, brülör, tesisat filtresi ve yanma haznesi bölümleri tozların temizlenmesi gereken başlıca yerleri olmaktadır. Kullanıldığı alanın ısıtılması için işleve sahip petekler, peteklere ulaşan sıcak su akıntısının gerçekleşmesinde role sahip alt ve üst boru sistemleri kombi bakım hizmeti içerisinde temizlenmektedir.

Temizleme çalışmalarının yanı sıra ateşleme elektrotlarının yenilenmesi için zımparalanması gerekmektedir. Kombi peteklerinin petek kimyasalı ile Eyüp Baymak kombi petek bakımı kapsamında yapılması gerçekleştirilmektedir.  Fan motorunda yer alan fanın ise fırça yardımı ile temizlenmesi gerekli görülmektedir. Genleşme tankındaki hava oranının ölçülerek gaz basılma ihtiyacı var mı kontrol edilmektedir. Kombinin kalori kapasite ayarı gaz walfi üzerinden yapılmaktadır. Anormallik söz konusu mu değil mi diye sıcak su akışı kontrolden geçirilmektedir. NTC termostat değeri ölçülmekte ve hassaslığını yitirmiş ise Eyüp Baymak kombi arıza tespiti ile parça değiştirilmektedir. Kombi petekleri de tek tek temizlenerek verimli hale getirilmektedir. Cihazın genel bakımı tamamlandıktan sonra müşteri gözetiminde kontrol yapılarak cihazın teslimi yapılmaktadır.

Düzenli Yapılması Gereken Kombi Bakımları Neden Önemli?

Kombi bakımları hayati önem taşımaktadır. Yılda bir kez olmakla birlikte kış aylarından önce yapılması sağlıklı kombilere işaret etmektedir. Kombi bakımlarının zamanında yapılması hem cihazın verimli çalışmasının devamı hem de uzun ömürlü bir cihaz için fayda sağlamaktadır. Aynı şekilde kullanıcıların can güvenliğini sağlayarak olası onarım durumları Eyüp Baymak kombi tamir hizmeti kapsamında tespit edilmekte ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Cihazın ömrünü uzatması ve aynı zamanda verimli bir performansta çalışan bir cihaza sahip olmanız tasarruf etmenize de etki etmektedir. Ciddi ve büyük sorun oluşturacak arızaların erken teşhis edilmesinde de ciddi anlamda fayda sağlamaktadır. Kombi bakımlarının ciddiye alınmaması sizi ve komşularınızı etkisi altına alabilecek kazalara ve patlamalara yol açabilmektedir. Bu nedenle bu konuya önem verilmesi ve düzenli bakımların ihmal edilmemesi önemle vurgulanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın