0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Baykan Kombi Servisi

373 kez okundu

Kombi bakımları genel olarak yılda bir kez yapılması önerilen ve ciddi anlamda önem arz eden bir durumdur. Kombi kullanıcılarının kesintisiz ve sorunsuz bir kombi hizmetine sahip olması büyük arızalar ile karşılaşmamaları için düzenli yapılması gereken temizlik ve kontrol süreci olarak da açıklanabilir. Kombilerin verimli çalışabilme sürecinin devamı için Eyüp Baykan kombi servisi hizmetini almanız avantaj sağlayacaktır. Bakım aşamaları aşağıda belirteceğimiz şekillerde gerçekleştirilmektedir.

Öncelikle kombi cihazının ısınma ihtiyacını karşılaması için boru sistemleri içerisinde dolaşan kirli suyun boşaltılması sağlanmaktadır.

Brülör sökülerek gözenekler içerisinde biriken pislikler fırça ile temizlenir.

Genleşme tankı temizlenerek basıncı ölçülür ve gaz basınç ayarlaması yapılır.

Yanma odası sökülerek biriken toz ve kirler temizlenir.

Fan testi yapılarak yine biriken tozlar fırça ile temizlenerek yıkanmaktadır.

Kalorifer dönüş filtresi de temizlenmek üzere sökülür ve güzelce temizlenir.

Kombi içerisinde bulunan tüm bağlantı noktaları kontrolden geçirilerek elektrik bağlantılarında bir sorun olup olmadığı test edilir. Kontrol sırsında karşılaşılan arızalar olması durumunda Eyüp Baykan kombi arıza ve tamir çalışması gerçekleştirilmektedir. Pürüzler ortadan kaldırılarak gaz ayarlarının testi yapılarak gaz sızdırma durumu kontrol edilmektedir.

Kombinin su sızdırmazlık durumu da kontrolden geçirilerek müşteri bilgisinde son kontroller yapılarak kombi bakım hizmeti tamamlanmaktadır.

Kombi Bakımı İhmal Edilirse Ne Olur?

Kombinin verimli çalışma performansı düşer.

Sıcak suyun sağladığı sıcaklık verimi düşerek kombilerden verimli bir ısınma hizmeti alamazsınız.

Kombilerden tasarruf etmeniz şöyle dursun zarar bile ederek beklediğiniz kapasitede hizmeti alamadığınız halde fazla faturalar ile karşılaşırsınız.

Beklenmedik zamanlarda kombi arızaları ile karşı karşıya kalabilir ve Eyüp Baykan kombi tamiri hizmeti almak durumunda kalarak beklenmeyen masraflar ödemek durumunda kalırsınız.

Kombinin kullanım ömrü kısalır.

Evi ısıtmanız zaman almaya başlar ve hatta tam verimle ısınması gerçekleşmez.

Ciddi arızlar meydana gelebildiği gibi gaz kaçakları tehlike durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Kombi bakımlarının zamanında gerçekleştirerek kendinizin ve aile bireylerinizin mal ve can güvenliğini korumanız tehdit altından çıkmanız şiddetle önerilmektedir.

Eyüp Baykan kombi Petek Bakımı Hizmeti

Kombi bakımlarının ertelenmesinden petekler de diğer parçalar gibi etkilenmektedir. Petek temizliği de oldukça önem arz eden bir hizmet olmaktadır. Kombinin sıcak su devir daimini gerçekleştiren petekler içindeki sıcak suyun sıcaklığı ile ısınmayı gerçekleştirmektedir. Peteklerin temizliğinin aksaması ile petek içerisinde pisliklerin kalıplaşması ısınmanın verimini düşürmektedir. Bu nedenle Eyüp Baykan kombi petek bakımı hizmeti verimli ısınma için etkin rol oynamaktadır. Peteklerin ısı veriminin düşmesi zamanında veya yeterli düzeyde temizliğinin yapılmamış olması ile ilişkili olmaktadır. Bu nedenle petek temizliği kombi bakımı ile birlikte gerçekleştirildiği takdirde kombilerden istenen verim elde edilecektir. Petek kimyasalı ve özel temizleme cihazı ile temizlenen petekler eski verimine kavuşmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın