0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eyüp Baxi Kombi Servisi

354 kez okundu

Kombi servisi ısınma sistemleri arasında konforlu ve kolay kullanım sunan kombilerin bakım ve onarım çalışmaları için faaliyet göstermektedir. 7/24 acil durumlar için hizmet veren ve çağrı merkezlerimiz aracılığı ile servis kaydı oluşturmanız doğrultusunda hemen harekete geçen ekiplerimiz Eyüp Baxi kombi servisi hizmeti sunumunu gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü ve profesyonel hizmet unma prensipleri kapsamında servis hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin %100 oranına yükseltilmesi temel hedeflerini oluşturmaktadır.

Eyüp Baxi Kombi Petek Bakımı Nasıl Olur?

Kombi petek bakımı kombi bakımı içerisinde yer alan ve kombi bakımı kadar önem arz eden bir hizmet olmaktadır. Sıcak suyun içerisinde dolaşması ve sıcak suyun ısısını dışarı vermesi ile ısınması istenen alanların beklenen sıcaklığa kavuşması gerçekleşir. Kullanım zamanı uzadıkça su içerisinde oluşan pislikler ve kireç gibi etkilerle peteklerin sıcaklığı yayma verimi düşmektedir. Bu nedenle kombi bakımları gibi düzenli olarak Eyüp Baxi kombi petek bakımı hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Verimli bir kombi ısısına sahip olmanız için petek bakımının ihmal edilmemesi gerekir. Petek temizlemem cihazı ve petek kimyasalı denilen ilaç ile kombi peteklerinin temizlenmesi için gerekli işlemler yapılmaktadır. Öncelikle kaba pisliklerin atılması tazyikli su verimi ile sağlanır. Sonrasında petek kimyasalını devreye sokarak kalıplaşmış pisliklerin çözünmesi ve temizlenmesi amaçlanır. Gerekli kontroller sağlanarak çalışma tamamlanmaktadır.

Eyüp Baxi Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Cihaz içerisinde yer alan ve bakım zamanının gelmesi ile kirlenmiş olan pis suyun boşaltılması sağlanır. Cihaz içerisinde yer alan tüm bağlantı noktaları ve brülör, genleşme tankı, kalorifer dönüş filtresi, yanma odası gibi parçalar tek tek sökülür. Sökülen parçanın yeri ve parçalardaki tozların temizlenmesi sağlanır. Ayar yapılması gereken ve kontrol edilmesi gereken noktaları kontrol edilerek parçaların tekrar yerine takılması sağlanır. Arıza oluşturabilecek durumların kontrol edilmesi ile Eyüp Baxi kombi arıza kontrolü de sağlanmış olmaktadır. İleride büyük arızalara neden olabilecek arızların önü kesilmiş olarak ek masraflardan da kurtulmanız sağlanır. Kombi bakımı yaptıracağınız firma sektörde adından söz edilen kaliteli hizmet sunma potansiyeline sahip firmalardan alınması gereken bir hizmettir. Bu nedenle hizmet alacağınız firmanın gerekli yetki belgelerine sahip olma durumunun kontrolü önem arz eder. 

Eyüp Baxi Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi servisleri tarafından alacağınız kombi bakımı hizmeti ile kombilerinizin tüm çalışma potansiyeli kontrol altına alınmaktadır. Birikmiş tozların temizliği, paslanmış bölgelerin yenilenmesi ve oluşabilecek arızalara yol açacak durumların tespiti ile parça değişimi ve Eyüp Baxi kombi tamir çalışmaları da uygulanmaktadır. Orijinal parçalar ile gerektiğinde parça değişimleri müşteri onayı ile yapılmaktadır. Belirli süreleri kapsayan hizmet garantisi de sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli tüm detaylar dikkate alınmaktadır. Son derece kaliteli ve kusursuz çalışmaların gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın