0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Eyüp Auer Kombi Servisi

152 kez okundu

Teknolojik gelişmelerin beraberinde getirdiği makineleşme sistemleri içerisinde üretilen ve ısınma ihtiyacını yüksek yaşam standartları kapsamında sunan kombiler belirli aralıklarda bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kombi servisleri bu konuda kapsamlı hizmetler vermektedir. Sektörde yer almak uzun vadede varlığını sürdürebilmek için sunulan hizmetlerin kaliteli olması gerekmektedir. Firmamız Eyüp Auer kombi servisi olarak tüm kombi hizmetlerini üstün kalite standartlarında gerçekleştirmektedir. Kombilerin bakımı ve onarımı konusunda çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyetine önem verilerek çalışmaların yürütülmesinde hassas davranmaktadır. Personellerin çalışmalarında profesyonel bir hizmet sunabilmesi için gerekli olan eğitim, ekipman ve donanımlı araçlar firmamız tarafından en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Müşteri ilişkileri konusunda yetiştirilmiş ekiplerimiz doğru ve etkili bir iletişim kurarak verilecek hizmet kapsamında gerekli tüm detayların müşterilere aktarılmasını ve tüm işlemlerin müşterilerin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmesine özen göstermektedir. Yılda bir kez düzenli olarak kombi bakımlarının yaptırılması gerekli görülmektedir. Verimli ve tasarruflu çalışan kombilere sahip olmak bakımlarının aksatılmamasını gerektirmektedir. Kombi bakımlarında peteklerin bakımı ve temizliği dahil tüm parçaların kontrol edilmesi hedeflenmektedir. Özellikle kış aylarına girmeden Eyüp Auer kombi petek bakımı ve temizliği hizmetinin alınması soğuk kış günlerinde sorun yaşamanıza izin vermez. Aksi takdirde soğuk kış aylarında arızalanan kombiler, planlarınızı alt üst edecek ve gereksiz masrafları meydana çıkartacaktır. Aynı şekilde ciddi arızalar can güvenliğinizi tehdit edebilmektedir.

Kombi Bakımlarının Önemi

Hayatımızın her anında ülkenin farklı bölgelerinden gelen haberleri duyabiliyoruz. Bu haberler içerisinde sıklıkla karşılaşılan konulardan biri ise kombilerin gaz kaçağı sorunu ile ortaya çıkardığı patlamalar olmaktadır. Kombi bakımlarının zamanında ve uzman ekipler tarafından yapılması hayati önem taşımaktadır. Kombi bakımları ile verimli çalışan uzun ömürlü kombilere sahip olurken oluşabilecek arızalara karşı Eyüp Auer kombi arıza tespiti ile arızaların büyümesine de engel olunabilmektedir. Böylece can ve mal güvenliğiniz sağlanmaktadır. Ciddi masrafların önüne geçilerek kombilerden beklenilen ihtiyaca uygun hizmet alınabilmektedir. Kabarık faturaların gelmesine de imkân tanınmamaktadır.

Kombilerden Nasıl Tasarruf Edilir?

Belirttiğimiz gibi en iyi tasarruf kombilerin sağlam ve verimli çalışabilir konumda kalabilmesidir. Bu durumda düzenli bakımlar kombilerin işlevini yitirmesini engeller. Böylece ilk etapta tasarruf kombi bakımı ile gerçekleşir. Sonrasında kullanılmayan odaların vanasını kapatmak ve geceleri kombi derecesini düşürmek tasarruf için etkili yöntemlerdir. Camların ve kapıların soğuk havayı içeri almasını engellemek adına plastik sünger, bant ve benzeri yollarla kapatılması tasarruf etmenizi kolaylaştıracaktır. Petek temizliğinin düzenli yaptırılması da ısıyı yayması ve verimli ısıtmaya sahip olması için etkin olmaktadır. Kombi bakımlarında karşılaşılan arızaların Eyüp Auer kombi tamiri hizmeti ile onarılması kombilerin performansını yerine getirecektir. Büyük arızaların önüne geçilecek ve bu arızaların ortaya çıkaracağı masraftan kurtulmanız sağlanacaktır. Kombilerin yakın aralıklarda açıp kapatılması da daha fazla yakmasına neden olmaktadır. Bu nedenle belirli derecede sabit kalması daha avantajlı olacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın