0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Ariston Kombi Servisi

485 kez okundu

7/24 hizmet sunan firmamız kombi bakımlarından arızalara ve çeşitli tamir çalışmalarına kadar her türlü kombi hizmetini sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz ile yapacağınız görüşmeler ile oluşturacağınız servis kaydı ile daha hızlı hizmet alımı sağlanmaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman personellerimiz ile her daim memnun kalacağınız servis hizmetleri sunulmaktadır. Profesyonel hizmet sunma hedefi ile hareket eden Eyüp Ariston kombi servisi müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Sektörde lider olma özelliğini bu sayede başarmaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi servis hizmetlerinde tercih edilen kombi markası kadar hizmet alınacak firmanın da kalitesi önem taşımaktadır. Bu nedenle korsan kombi servisçilerine maruz kalmamanız adına servis ekiplerinde olması gereken yetki belgesinin varlığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde cihazınıza herhangi bir işlem yapılmasına müsaade edilmemelidir. Hizmet verecek ekibin Eyüp Ariston kombi petek bakımı, kombi bakımı, arıza ve tamir hizmetlerinde gerçekleştirdiği işlemler gibi yapılacak işlemler hakkında bilgi alımını gerçekleştirin. Böylelikle kombi bakımında yapılacak işlemlerden haberdar olabilir ve bilginiz dahilinde gerçekleşen işlemlere müdahale edebilirsiniz.

Kombilerin çalışma verimliliğini, kalorifer tesisatının ısıtma testi ve sıcak su durumlarını kontrol ettikten sonra kombi kapağını açmasına dikkat etmeniz önem arz etmektedir. Diğer taraftan güvenlik açısından önemli olan (yoğuşmalı) kombilerde su haznesi temizliğinin yapılması, kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırma filtrelerinin kontrol edilerek herhangi bir sorun olup olmadığının tespit edilmesi gerekmektedir. Sorun olması durumunda ise Eyüp Ariston kombi tamir hizmetlerinde yapılacağı gibi sorunların giderildiğinden emin olmanız faydalı olacaktır. Yine (bacalı) kombilerde çekme durumunun ve limit sensörünün kontrol edilmesi gerekli olmaktadır.

Kombilerden Tasarruf Etme Yöntemleri Nelerdir?

Kombilerden tasarruf etmek birçok kullanıcının hedefi olmaktadır. Bu nedenle öncelikle tasarruf etmeniz için yıllık en az bir kez kombi bakımlarını yaptırmakla tasarruf etmeye başlamanız şiddetle önerilmektedir.

Pencerelerden giren soğuk havanın etkisini kırmak amacı ile çift cam kullanılması tasarruf etme konusunda faydalı olmaktadır.

Binaların veya dairelerin dışına izolasyon yaptırılması duvarların yalıtılması kombi kullanımında ciddi anlamda tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Kombi peteklerinin üzerine, önüne veya çevresinde herhangi bir eşya konulmaması gerekmektedir. Enerji tasarrufu için radyatörlerin çevresi açık olması gerekli görülmektedir.

Düşük ayarda sürekli çalışır vaziyette kalması kombilerin sürekli açıp kapatılmasından daha az enerji harcamaktadır. Bu nedenle bu tarz yöntemler Eyüp Ariston kombi tamir ve bakım çalışmalarında da belirtilmektedir.

Geceleri kombi derecesinin düşürülmesi de tasarruf açısında etkili olmaktadır.

Isıtıcıların kombi bakımlarında olması gerektiği gibi belirli zaman aralıklarında düzenli olarak kontrollerinin yapılması ve ayarlanması faydalı olmaktadır.

Dışarıya açılan kapı veya pencere kenarlarının kapatılması hava girişini engelleyecektir. Tasarruf etme konusunda bu da oldukça etkin bir rol üstlenmektedir.

Tekrar belirtilmelidir ki, kombi ve petek bakımlarını düzenli yaptırmanız en başta cihaz ömrünü uzatmakla birlikte ciddi kazanımlar elde etmenizi sağlayacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın