0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Alarko Kombi Servisi

602 kez okundu

Kombi servisi olarak 7 gün 24 saat arıza, bakım ve tamir çalışmaları için hizmet verilmektedir. Donanımlı araç filosu, geniş ekipman yelpazesi, işinin ehli uzman ekip kadroları ve profesyonel hizmet sunumu ile Eyüp Alarko kombi servisi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Çeşitli kombi arızaları veya karşılaşılan sorunlar için çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alışverişinde bulunmanız sağlanmaktadır. Alanında başarılı teknisyenlerimiz çağrı merkezi aracılığı ile teknik destek sunmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde kolaylık sağlayan kombiler hayatımızın konforlu bir standarda yükselmesinde etkili olmaktadır. Hiçbir zahmete girmeden, yaşam alanlarımızın kirlenmesine neden olmadan ve neredeyse yok denecek kadar az yer kaplayarak büyük oranda bir rahatlık sunmaktadır. Isınma ihtiyacının karşılanması için hiçbir zaman harcanmaması konusunda da etkili olarak ideal bir tercih olmayı başarmaktadır.

Kombi Petek Bakımı ve Arıza

Kombilerin genel olarak bakımlarının yılda bir kez yaptırılması gerekmektedir. Bu konudaki hassasiyetimizi önemle vurgulamak ve kombi bakımlarının ertelenmesinin ciddi hasarlara yol açabileceğini belirtmek altı çizilmesi gereken bir konudur. Bu nedenle kombi bakımı kapsamına giren Eyüp Alarko kombi petek bakımı hizmeti de gerçekleştirilmektedir. Böylece ısınma işlemi zamanında ve yeterli oranda sağlanmaktadır. Çeşitli tortuların ve kireçlerin zaman içerisinde artarak petekler içerisine yerleşmesi peteklerin performansını düşürmektedir. Isınmayı sağlayan peteklerin sıcaklığı istenilen oranda yayması zorlaşmaktadır. Petek bakımlarının yapılması verimli çalışmayı sağlarken ciddi arızaların da önüne geçmektedir. Düzenli bakımı yapılmayan kombiler zamanla çeşitli arızalar ile kendini hatırlatacaktır. Bu arızaların büyük zararlara yol açması ihtimalleri göz önünde bulundurularak bakımların zamanında yapılmasını ve arızaya yol açabilecek hasarların Eyüp Alarko kombi arıza ekibi tespit edilmesi sağlanmaktadır. Böylece sorunlar büyümeden ortadan kaldırılmaktadır.

Kombilerden Tasarruf Etme Yolları ve Kombi Tamiri

Kombilerin çeşitli nedenler ile ortaya çıkan sorunları ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek çözümleri belirlenmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve gerekli araç gereçler ile minimum seviyede gerekli çalışmanın yapılması amaçlanmaktadır. Bazı durumlarda kombi arızlarının giderilmesi için Eyüp Alarko kombi tamiri için cihazın atölyelerimize getirilerek onarımı sağlanabilmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanılarak gerçekleştirilen kombi hizmetleri maksimum memnuniyet ile dönüş sağlamaktadır.

Kombi kullanımında tasarruf etme konusunda birtakım noktaların dikkate alınması fayda sağlayacaktır. Kombileri sıklıkla açma kapama yapılması normalin üstünde enerji harcamasına neden olmaktadır. Bu yüzden geceleri derecesini düşürmeniz ve gündüzleri belirli bir derecede sabit kalması tasarruf etmenizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca dairenize veya binanıza yok ise izolasyon yaptırmanız yapının daha kısa sürede ısınmasını sağlayarak dışarıdaki soğuktan etkilenmesini azaltacaktır. Peteklerin üzerini veya çevresini kapatmamanız da ısının ortama daha kısa sürede etki etmesini sağlayacak ve dolayısı ile tasarruf edilmesine etki edecektir. Ayrıca korumalı fiş kullanımı kombilerin daha uzun vade de kullanılabilmesi açısından yararlı olmaktadır.

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın