0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Eyüp Airfel Kombi Servisi

515 kez okundu

Kombi bakımlarının içinde yer alan petek temizliği kombi servislerinde gerçekleştirilen işlemler arasında da yerini almaktadır. Sıcak su ihtiyacının karşılanması ve yaşam alanlarının sıcak bir ortama dönüşmesinde etkili olan kombiler bu işlevi son derece konforlu bir şekilde sunmaktadır. Kullanıcıların isteklerine göre sadece derece düşürmek veya yükseltmek kadar kolay bir kullanıma sahiptir. Evlerde kullanılan televizyonlar bile kombilerin yanında daha zahmetli bir kullanıma sahip olmaktadır. Tek dikkat edilmesi gereken kış aylarından önce soğuk havalara hazırlıklı olabilmesi ve verimli çalışabilmesi için bakımlarının ihmal edilmemesi olmaktadır. Bu konuda da Eyüp Airfel kombi servisi bakım hizmetini sunmaktadır.

Kombilerin tüm parçalarının temizlendiği ve yapılması gereken testlerin yapılması ile kombi bakımları gerçekleştirilmektedir. Bu konuda sektörde tanınan ve kaliteli hizmet sunma konusunda taviz vermeyen Eyüp Airfel kombi petek bakımı ve kombi bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Öncelikle petekler içerisinde dolaşan ve ısı yaymaya yarayan sıcak suyun zamanla kirlenmesi nedeni ile suyun boşaltılması olmaktadır. Sonrasında basınçlı su verilmesi uygulanarak peteklerde yer alan kaba pisliklerin çıkartılması sağlanmaktadır. Ardından petek kimyasalı denilen ilaç ile özel petek temizleme cihazı kullanılarak petekler içerisinde birikmiş kireçlerin sökülmesi ve temizliği yapılmaktadır. Peteklerin uzun süre temizlenmemesi ısıyı yayma işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Aynı yakıt tüketimi gerçekleşirken ısınma gerçekleşmemektedir. Hem soğuk bir ortam hem de aynı faturalar kullanıcıların canını sıkmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarının yapılması avantaj sağlamaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak sektörde adından söz ettiren kaliteli hizmet sunumu ile tanınan firma tercihi yapılması faydalı olacaktır. Yine hem kaliteli hizmet sunan hem işlemleri hızlı ve zamanında gerçekleştiren bir firma fayda sağlayacaktır. Bu doğrultuda Eyüp Airfel kombi arıza, bakım ve tamiri konusunda sektörde hizmet veren müşteri memnuniyetine özen gösteren ve bu nedenle kaliteli hizmet sunumuna ek olarak uygun fiyat garantisi sunan firmamız memnun müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir. Kombi servislerinden hizmet alırken çalışmalara başlanmadan önce yetki belgesine sahip olup olmadığı kontrol edilmesi gereken önemli bir detaydır. Yetki belgeleri ile alınacak hizmetin detaylı belgelere işlenmesi de önem arz etmektedir. Bakım ve tamir işlemlerinde belirli süre için gerekli garanti belgeleri de yararınıza olacaktır.

Kombilerden Nasıl Tasarruf Edilebilir?

Hemen her kombi kullanıcısı kombilerin daha az yakması için arayışa girmektedir. Konforlu ve kolay kullanım özellikleri kombiler için birtakım bütçenin ayrılması gerektiğine işaret etmektedir. Bu durumda ilk olarak kombi bakımlarının aksatılmaması ile tasarrufa başlamanız etkili olacaktır. Nitekim kombi bakımları birçok sorunun erken tespit edilmesi ve daha büyük sorunlara açılacak kapıların kapanmasında etkili olmaktadır. Kombi bakımlarında kombinin işlevini yitirmesine neden olabilecek noktalar tespit edilerek Eyüp Airfel kombi tamiri ile çözüme kavuşması ve eski verimine ulaşması sağlanmaktadır. Kullanıcıların kullanımına ilişkin olarak geceleri kombi derecelerinin düşük seviyelere çekilmesi tasarruf için faydalı olacaktır. Binalara veya dairelere izolasyon yaptırılması da tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. İzolasyon dışarıdaki soğuk havanın etkisini kırarak yapıların daha kısa sürede ısınabilmesinde etkili olmaktadır. 

- Eyüp kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Eyüp kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Eyüp kombi petekleri isitmiyor
- Eyüp kombi sıcak su az veriyor
- Eyüp kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Eyüp kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Eyüp kombi su dolmuyor
- Eyüp kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Eyüp kombi patlamalı çalışıyor
- Eyüp peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp petekler ısınmıyor
- Eyüp petekler çalışmıyor
- Eyüp kombi su kaçırıyor
- Eyüp ses yapıyor
- Eyüp çalışıyor sonra duruyor
- Eyüp kombi error veriyor
- Eyüp kombi arıza kodları
- Eyüp kombi ateşleme yapmıyor
- Eyüp su basıncı devamlı düşüyor
- Eyüp sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Eyüp kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Eyüp kombiden sıcak su gelmiyor
- Eyüp kombi kırmızı ışık yanıyor
- Eyüp kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Eyüp kombi pat pat ses yapıyor
- Eyüp üç yollu vana arızası
- Eyüp doldurma musluğu arızaı
- Eyüp fan motoru arızası
- Eyüp anakart arızası (eletronik)
- Eyüp plakalı eşenjör arızası
- Eyüp gaz valfi arızası
- Eyüp step motoru arızası
- Eyüp kombi kart tamiri
- Eyüp kombi tamirsici
- Eyüp 7/24 kombi servis
- Eyüp kombici
- Eyüp kombi tamircisi
- Eyüp kombi servisleri
- Eyüp kombi sıcak su ayarı
- Eyüp kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Eyüp kombiye elektirik gelmiyor
- Eyüp kombi şartel attırıyor
- Eyüp kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Eyüp kombi petekleri az ısıtıyor
- Eyüp kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Eyüp kombi yedek parça
- Eyüp kombi arıza kodları


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın