0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Etiler Kombi Servisi

890 kez okundu

Etiler Kombi Servisi

Evlerin ve işyerlerinin ısıtılmasında sıkça tercih edilen kombiler konforlu bir kullanım sunması nedeniyle gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Ancak kombiler elektronik cihazlar olduğundan zaman zaman arızalanabilmektir. Kombilerinizdeki arızalarda servisimizle iletişime geçerek Etiler kombi arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde uzman ekibimiz yaklaşık 2 saat içerisinde adresinize gelerek kombinizdeki arızayı giderecektir.

Kombinizin Bakımını Mutlaka Yaptırın

Kombinizin daha uzun ömürlü olmasını ve daha verimli bir şekilde çalışmasını istiyorsanız düzenli olarak bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Etiler kombi bakımı hizmetimizle kombinizin gerekli bütün bakımları yapılarak olası arızalar size bildirilir. Onay vermeniz halinde arızalar giderilerek kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasına devam etmesi sağlanır.

Kombinizdeki Arızalara Uzman Müdahalesi

Yaşadığınız kombi arızalarında deneyimli personelimiz kombiye profesyonel bir şekilde müdahale ederek arızanın sebebini tespit ederek gerekli onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece Etiler kombi tamiri hizmeti ile kombiniz ilk günkü gibi sağlam bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Petek Temizliği Şart

Kombinizden tam performans alabilmeniz için önemli noktalardan biri de peteklerin temizliğidir. Çoğu kişi tarafından ihmal edilen bu işlem aslında kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için çok gereklidir. Siz de kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız Etiler kombi petek temizliği hizmetimizden faydalanmanızı öneririz. Uzman personelimiz sayesinde petekleriniz özel cihazlarla ve özel temizlik malzemeleriyle temizlenerek peteklerinizin daha verimli çalışması sağlanmaktadır.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Amacımız her zaman memnun müşteriler kazanmaktır. Yaptığımız çalışmaları hep bu amaç doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Siz de Etiler kombi servisi hizmetimizden faydalanmak isterseniz bize ihtiyacınız olan her an telefonla veya sitemizden arıza kaydı oluşturarak ulaşabilirsiniz. Böylece kombinizle ilgili her türlü sıkıntıyı çok hızlı bir şekilde giderme şansını yakalayabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın