0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Viessmann kombi Servisi

311 kez okundu

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok alanda hayatımız kolaylaştı. Eskiden ısınmak için soba yakılırken, sıcak su için başka yöntemler kullanılırken, yemek için ise tüp kullanılmaktaydı. Bu kullanımlar enerji tüketimine zararlı olmaktaydı. Gelişen teknoloji ve keşfedilen kaynaklar sayesinde ısınma, ocak ve sıcak su için doğalgaz kullanımına başlandı. Dünyanın çoğu ülkesinde ve Türkiye’nin birçok şehrinde doğalgaz yoğun olarak kullanılıyor.

 

Kombi Nedir?

Doğalgaz kullanımını oldukça yaygındır. Çoğu ev, okul, işyeri gibi yaşam alanlarında doğalgaz kullanılıyor. Eskiden ısınma, Ocak, sıcak su farklı kaynaklardan faydalanılırken, günümüzde farklı kaynaklardan faydalanılıyor. Günümüzde çoğu yaşam alanında ısınma, sıcak su, ocak için doğalgaz kullanılmaktadır. Doğalgaz kullanımına başlandığından beri hayatımıza kombi kelimesi girdi. Peki kombi nedir? Doğalgazın su ısıtmasını, peteklerle ev ısıtmasını sağlayan araca kombi denir. Birçok evde kombi yerini almıştır. Pek çok farkı markada Kombi piyasadadır.

 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Kombiler evlerde sıcak su ve ısınmayı doğalgazla sağlayan araçlardır. Çoğu ev ve iş yerinde Kombi görmek mümkündür. Kombiler yılın her ayı aktif çalışır. Bu sebeple bazı dönemler kombi bakımları yapılmalıdır. Kombi bakımı yapılması doğalgazın doğru kullanılmasını sağlayarak faturaların daha az gelmesini sağlar. Yıllık veya aylık doğru kombi bakımı ile gerektiği kadar fatura ödersiniz. Bakımı düzgün yapılmayan kombilerde ise birçok sorun karşınıza çıkacaktır. Doğru çalışmayan bir kombi zararlı gaz atışını doğru yapmayıp zehirlenmeye sebep olabilir. Ayrıca fazla doğalgaz kullanımına neden olarak doğal kaynak israfı yapabilir.

 

Kombi Bakımında Profesyonel Kişiler

Kombi bakımı yaptırırken bakımı yapacak olan kişinin nitelikleri de oldukça önemlidir. Kombi doğalgazla bağlantılı olduğu için bakımı sırasında hata götürmez. Bu sebeple periyodik kombi bakımınızı yaptırırken alanında uzman kişilerden yardım almalısınız. Özellikle kombi bakımı ile ilgili eğitim almış kişilerden yardım almalısınız. Kombi ve doğal bakımı ile ilgili bilgi sahibi ve sertifika sahibi kimselerin kombi ile ilgili işlemler yapması daha doğru olacaktır. Herhangi birinin kombi bakımı sırasında yapacağı bir hata çok büyük kazalara neden olabilir. Kombi vanası, peteklere ileten sistemi ısıtma kabini ve daha birçok komplex parçası olan bir araçtır. Bunlarla ilgili bilgisi tam olmayan kimselerle çalışmamız önerilir. Esenyurt Viessman Kombi servisi firmamız sizlere farklı modelde pek fazla kombi hizmeti sunmaktadır. İstanbul’da kombi almak işin Esenyurta uğramanız gerekiyor.

 

Kombi Tamiri Süreci

Kombiler hayatımızda çoğu yerde varlar. Kullanımı sırasında bazen sorunlar çıkabilir. Kombi bakımları periyodik olarak yapılması ısınma ve sıcak su işlemlerinizde sık sık sorun yaşamanızı önler. Kışın buz gibi bir evde kalmak, ya da duş sırasında birden suyun buz gibi olması çok tercih edilen bir hal değildir. Bu gibi sorunların dışında teknik olarak da kombi sorunları olabilir. Doğalgaz kaçağı gibi ciddi sorunlarda olabilir. Bu sebeple işini iyi bilen uzmanlarla çalışmanız önerilir. Esenyurt Viessman Tamiri için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 

Kombi Servisi Çalışma Günleri ve Saatleri

Esenyurt Viessman bakımı için hizmetinizdeyiz. Kombi bakım ve tamiri için haftanın her günü hizmet vermektedir. Kombi servisimiz günün her saatinde de yine sizlere Hizmet vermektedir. Esenyurt Viessman petek bakımı için gece nöbetçi çalışanlar hizmet verirler. Yedi gün yirmi dört saat uzman bir kadro ile tüm Kombi bakım tamir ve onarım çalışmalarınızı yapıyoruz. Güvenilir ve işini doğru yapan Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız tüm kombi sorunları hakkında eğitim almış, işini yerinde temiz yapan kişilerdir. Uzman bir ekiple sorununuzu yerinde tespit edip gideriyoruz. Mutlaka firmamıza uğramanızı önemle tavsiye ediyoruz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın