0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Esenyurt Lynx Kombi Servisi

142 kez okundu

Esenyurt Lynx Kombi Servisi Kombi kullanıcılarının, kombi kullanımında yaşadığı sıkıntılar, sorunlar veya çeşitli arızalar için uzman ekipler ile hızlı ve etkili hizmetler verilmektedir. Kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği, petek bakımı ve tamiri, doğalgaz tesisatı kurulumu başta olmak üzere tüm kombi arızaları için Esenyurt Lynx kombi servisi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Kombi markalarına ve kombi arızalarına uygun donanımlı araçlar ve tecrübeli ekipler ile kısa sürede etkili çözümler sunmakta ve gerekli çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Dilediğiniz saat aralığında çağrı merkezlerimiz ile görüşebilir, gerekli bilgilere erişebilir ve kombi sorunlarınız için çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Kombi Bakımı ve Sağladığı Avantajlar

Kombi bakımları rutin olarak yapılması gereken ve yılda bir kez alınması gereken bir hizmet olarak kombilerin çalışma potansiyelinde ve arızaların önemli ölçüde azaltılması ciddi bir etkiye sahiptir. Kombi bakımları ile cihazın çalışmasını etkileyen tüm kontrolleri yapılmaktadır. Kombi yanma durumu, sıcak su akışının kontrolü, su sızdırmazlık kontrolü, elektrik bağlantı hatlarının kontrol edilmesi, basınç ayarları ve cihazın tüm bölgelerinin temizliği yapılmaktadır. Kombi içerisinde arızaya neden olabilecek oluşumların erken far edilmesi Esenyurt Lynx kombi arıza ve bakım çalışması ile gerçekleştirilmektedir. Tüm arızaların ve arıza meydana getirebilecek aksaklıkların tespit edilerek arızalar büyümeden onarılmaktadır. Böylece beklenmedik zamanlarda büyük ve ciddi arızaların yaşanmasına imkân tanınmamaktadır. Bu da cihazın yıpranmaması, uzun yılar kullanılabilmesi ve bütçenizi zorlayacak masrafların çıkması gibi olumsuzlukların yok edilmesini sağlamaktadır.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilecek Püf Noktalar

Kombi temizliğinin düzenli olarak yaptırılması,

Kombinin açık alana konumlandırılmaması,

Kombinin tamamen kapatılması yerine düşük derecelerde kullanılması,

Kombi basıncının bellin zaman aralıklarında kontrol edilmesi gibi durumların dikkate alınması gerekmektedir. Bu hususların tüm kombi kullanıcıları tarafından bilinmesi gerekmekte ve bilinmesi avantaj sağlamaktadır. Kombi bakımı ve petek bakımı hizmetlerini içine alan kombi temizliği kombi arıza durumlarının erken tespit edilmesi ve Esenyurt Lynx kombi tamiri hizmetinin anında alınması açısından etkili olmaktadır. Açık balkona konumlandırılan kombiler kötü hava koşullarından olumsuz etkilenerek arızalara ve çalışma veriminin düşmesine yol açabilmektedir. Diğer taraftan apartman veya merdiven boşluklarına, yatak odalarına ve kolayca alev alabilecek eşyaların bulunduğu alanları konumlandırılması risk taşımaktadır. Ayrıca kombi su basıncı bar olarak ifade edilmekte ve ortalama bar basıncının 1,5 ile 2 arasında seyretmesi gerekmektedir.

Doğalgaz Kullanımından Tasarruf Edilebilir Mi?

Doğalgaz kullanımında çeşitli kullanım yöntemleri ile tasarruf edebilme avantajı bulunmaktadır. Binanın ısı yalıtımlı olması yaşam alanlarının daha kısa sürede ısınmasını ve tasarruf sağlanmasını gerçekleştirmektedir. Pencere ve kapıların PVC doğrama olması dışarıdan hava girişini engellemektedir. Bu da ortamın daha çabuk ısınması ve soğumasını engelleyecek durumların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kombi bakımı ve Esenyurt Lynx kombi petek bakımı hizmeti ile tüm peteklerin yüksek verimde ve aynı oranda ısınmasını sağlayarak dengeli ısınmanın gerçekleştirilmesinde etkili olmaktadır. İdeal ısı verimine ulaşılarak enerji sarfiyatının düşürülmesinde etkin rol oynamaktadır.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın