0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Esenyurt Leopard Kombi Servisi

185 kez okundu

Esenyurt Leopard Kombi Servisi Kombi arızalarının çözümlenmesinde ve gerekli bakım ve onarım çalışmalarının uygulanmasında etkili olan kaliteli bir çalışmanın sergilenmesidir. Müşterilerin memnun kalması ve gerekli hizmetin hem kaliteli hem de piyasa değeri karşılığında ücretlendirilmesi önem taşımaktadır. Firmamız Esenyurt Leopard kombi servisi sunduğu hizmetlerin her zaman arkasında durmakta ve gücünü müşterilerinden almaktadır. Sunduğu hizmetlerin kalitesi ve kazandığı mutlu müşteri potansiyeli ile daima daha ileriye ve daha kaliteli çalışmalar inşa etmeye kesintisiz devam etmektedir. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı en küçük orunlarda bile destek verilmektedir. Kombi arızalarında profesyonel destek sunularak tecrübelerimiz doğrultusunda etkin çözümler üretilmektedir.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi kullanıcılarının kombi kullanmaya karar vermesinden itibaren seçeceği firma ve kombi hakkında bilgi sahi olunma durumu önem arz etmektedir. Cihaz hakkında yeterli bilgiye sahip olmamanız hizmet alacağınız firmanın bilgili ve tecrübeli olduğunu anlamanızı zorlaştırmaktadır. Bu nedenle gerekli belgelere sahip olunduğundan emin olmakta fayda var. Bu doğrultuda Kombi kullanımında gerekli olan ayarların yapılması ve gerektiğinde Esenyurt Leopard kombi arıza kontrollerinin yapılması doğru şekilde gerçekleşmektedir. Cihazın yerleştirileceği alan açık balkon olacaksa cihazın bir dolap içine alınması çeşitli orunlara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır. Tesisat su basıncının doğru ayarlanması ve 1 bar ile 2 bar arasında olması gerekmektedir. Tesisat suyunun sürekli tahliye edilememesi zamanının doğru belirlenmesi gerekmektedir.

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kombi arızaları genel olarak aynı sorunların gün yüzüne çıkması ile gerçekleşmektedir. Kombi markalarına veya kombi çeşitlerine göre farklı arıza kodları ile isimlendirilmekte ve ifade edilmektedir. Tüm kombi markalarına ait bilgi ve gerekli onarım çalışmalarına sahip olunmaktadır. Gerekli olan tüm kombi arızaları için Esenyurt Leopard kombi tamiri çalışması sunulmaktadır. Kombinin çalışmaması, kombi çalışsa bile musluklardan sıcak su akmaması, peteklerin ısınmaması veya bazılarının ısınması bazılarının ısınmaması, peteklerden ses gelmesi, kombinin patlamalı yanması, kombinin ateşleme yapmaması ve benzeri arızalar sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları olarak bilinmektedir. En uygun tamir çözümleri ve kalıcı onarımlar gerçekleştirilmektedir.

Tasarruflu Kombi Nasıl Kullanılır

Kombi kullanımından tasarruf etmek hemen her kullanıcının hedefleri arasında yer almaktadır. Isınmanın kolay ve rahatlıkla sağlanmasında etkili olan kombilerden vazgeçmek mümkün olmamaktadır. Bu durumda tasarruflu kullanım her kombi kullanıcısı için daha cazip görünmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kombi bakımları olmaktadır. Kombi bakımlarının yanında ise Esenyurt Leopard kombi petek bakımı yer almaktadır. Bu bakım çalışmaları kombi kullanımında ideal ısı alımına sahip olunarak tasarruf edilmesinde etkin rol oynamaktadır. Ek olarak binanın ısı yalıtımlı olması, sürekli aç/kapa yapmak yerine düşük derecede çalışır halde bulundurulması, peteklerin üzerini ve önünü örtecek eşyaların kaldırılması, kap ve pencerelerin PVC doğrama olması gibi unsurlar kombi kullanımında tasarruf edilmesinde etkili olabilmektedir.

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  Kombi ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  Kombi su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın