0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Esenyurt Kombi Petek Temizleme

90 kez okundu

Esenyurt Kombi Petek Temizleme Kombi kullanımında kullanıcıların kombilerin verimli çalışma sürecine devam edebilmesi için yıllık kombi bakımlarının yapılması ve 2 ila 3 yılda bir kombi petek temizleme hizmetinin alınması gerekmektedir. Kombi bakımları kadar önem arz eden bir niteliğe sahip olması ve radyatörlerin verimli ısı iletimini sağlayabilmesinde etkili olan Esenyurt kombi petek temizleme hizmeti peteklerdi tıkanıklıkların açılmasını sağlamaktadır. Özel petek temizleme makinesi kullanılarak radyatörlerin derinlemesine temizlenmesi amaçlanmaktadır. Tesisat içinde oluşan paslanmaların giderilmesi ve ısıyı yayma potansiyelinin arttırılması sağlanarak enerji sarfiyatı azaltılmaktadır.

Kombi Petek Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Kombi petek bakımının yapılması konusunda cihazın verdiği tepkilerden faydalanılması tercihimiz olmasa da bazen kullanım oranına göre daha kısa sürelerde temizliğe ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle bu durumlarda peteklerden çalışırken ses geliyorsa, filtre sıklıkla kirleniyor ve tıkanıyorsa, uzakta yer alan petek ısınmıyorsa, peteklerin uzak yakın fark etmeksizin üstü sıcak olsa da altı soğuksa veya hiç ısınma gerçekleşmiyorsa Esenyurt kombi petek temizleme hizmetinin bir an önce alınması gerekli görülmektedir. Bu sorunların yaşanması tesisatın gereksiz yere çalışması ve ısınma durumu gerçekleşmediği halde gereksiz yere fatura ödemenizi ifade etmektedir. Tesisat içerisindeki paslanma ve kireçlenmeler iletilmek istenen ısının iletilememesine neden olmaktadır. Bu nedenle kombiden alınmak istenen ısınma ihtiyacı karşılanamamaktadır. Birde uzun süredir kombi bakımı ve kombi petek bakımı hizmetini yaptırmamışsanız ortaya çıkacak arızalardan bir haber olabilirsiniz.

Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi kullanıcıları kombi kullanımına başladığı andan itibaren kombi hakkında birtakım bilgilere sahip olması avantaj sağlamaktadır. Kombi bakımı ve kombi petek bakımı hizmetinin düzenli olarak alınması gerekliliği ve alındığında cihaza sağladığı faydalar ve alınmadığı ortaya çıkabilecek sorunlar düşünülerek hareket edilmelidir. Bu noktada Esenyurt kombi petek temizleme hizmeti petek temizlemem makinesi ile radyatörlere tazyikli su verilmesi ile başlamaktadır. Peteklerden temiz su çıkana kadar su verilmeye devam edilmektedir. Tüm petekler sırayla temizlenmekte ve koruyucu sıvı kullanılarak tesisatın paslanmalara karşı korunması amaçlanmaktadır. Peteklerin temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra su ilave edilerek tüm peteklerin havası alınmaktadır.

Petek Temizliğinin Avantajları

Kombilerin kullanım ömrü petek temizliği ile uzamaktadır. Kombi bakımlarının sağladığı gibi cihazın yıpranmasına neden olacak arızaların ve büyük çaplı arızaların yaşanması engellenmektedir. Tüm peteklerden ideal seviyede ısı alımı sağlanmaktadır. Tasarruflu kombi kullanımı Esenyurt kombi petek temizliği çalışması ile gerçekleşmektedir. Tüm peteklerden aynı oranda ısı veriminin alınması yaşam alanlarını dengeli ısınmasına da etki etmektedir. Bu da sağlık açından oldukça etkili bir durum olmaktadır. Kombilerin düşük derecede kullanılması durumunda bile yeterli ısı seviyesine ulaşılması ile enerji sarfiyatı azaltılmaktadır. Kombi petek temizliği ile tesisatın kontrolden geçirilmesi ve ısınmayı engelleyecek pisliklerden arındırılması sağlıklı ve sorunsuz çalışan kombilere sahip olunmasında etkili olmaktadır. Kombi kullanıcılarının memnuniyet düzeyi ve hizmet kalitesi arttırılmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın