0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Beretta kombi Servisi

223 kez okundu

Hayatımızın içerisinde yoğun olarak kullandığımız kombiler sıcak su ısınma işlemlerimizi gerçekleştiren araçlardır. Doğalgaz kullanımında kombilerden yardım alınmaktadır. Ev ve iş yerlerinde kombiler suyun ısınması ve petek ısınma işlemlerimizi yapar. Teknolojinin gelişmesi hayatın pek çok alnına katkı sağlarken eskiden soba gibi kullanımı zor gereçlerin yerine kombi getirerek işleri kolaylaştırmıştır.

 

Sıcak Su ve Isınma

Eskiden sıcak su ve ısınma için kömür veya odun sobası yoğun olarak kullanılmaktaydı. Ocak için ise tüp gaz kullanımı yaygındı. Sobaların sadece yandıkları yeri yoğun ısıtmaları, sıcak suyun çeşmeden değil taşıma olarak akması, ocaklarda tüp gaz kullanımının maliyetli olması gibi nedenle başka ihtiyaçların doğmasına neden oldu. Bu ihtiyaçlar sonunda doğalgaz kullanımına yöneldi. Doğalgazın uygun fiyata olması ve kömür gibi çevreye kirlilik vermemesi en çok tercih edilme sebebi oldu. Ayrıca doğalgaz kombi yardımı ile sıcak suyu çeşmelere taşıması ve tek bir tuşla bütün evdeki peteklere ısı göndermesi en çok tercih edilmesini sağlamıştır. Bütün evin her odası aynı sıcaklıkta olması doğalgaz kombileri ile olmaktadır. Kombiler sistemleri gereği ısıyı suya ve peteklere yönlendirme yaparak tek tuşla işleri kolaylaştırmıştır.

 

Kombi Bakım, Onarım Ve Tamir

Kombiler aktif olarak kullanılan araçlardır. Yaz kış sürekli kullanım sağlarlar. Bu şekilde aktif kullanılan kombilerin bakımları yapılmalı. Periyodik olarak kombi bakımı önerilmiştir. Periyodik kombi bakımı yapılmasının pek çok yararı var. Doğalgaz kullanımına da kombi bakımı yapılması etki etmektedir. Kombilere altı ayda ya da yılda bir bakım yaptırmak herhangi bir sorun varsa tespit etmeye yarar. Bazen kombilerde olan bir sorun sebebi ile ısınma tam randımanlı sağlanamaz ve sürekli derece yükseltme ihtiyacı doğar. Bu durumda da hem gereksiz yere kaynak kullanımı olur, hem de doğal gaz faturaları yüksek rakamlara ulaşır. Bu durumun önüne geçmek için düzenli bakım yaptırmak gerekir. Ayrıca herhangi bir sorunda ciddi doğalgaz kazaları olabileceği de unutulmamalıdır. Bu yüzden mutlaka Esenyurt Beretta Kombi Servisi ile bakımları yaptırın.

 

Kombi Servisi Çalışma Prensipleri

Kombi bakım, tamir ve onarım oldukça önemlidir. Hayatımızda yoğun olarak yer alan kombilere doğru bakımı yapmamız gerekli. Kombi bakımı için doğru bir servis ile çalışmanız gerekiyor. Kombi bakımı, tamiri ve onarımı işlemlerini yapacak kişilerin alanında uzman kişilerden olması gerekli. Çünkü eğer işlem yapacak kişi sıradan biri olursa yanlış bir müdahale de çok ciddi kazalar ortaya çıkar. Kombinin karmaşık yapısını bilen, alanında uzman, bu alanda eğitim sertifikası olan kişilere kombilerinizi emanet etmelisiniz. Alanında uzman kişi sorunu doğru tespit eder ve doğru müdahale ile hemen sorunu giderir.

Esenyurt Beretta tamiri, bakımı ve onarımı için firmamız her gün hizmet vermektedir. Haftanın her günü hizmet veren firmamız günün her saatinde sizlere hizmet sunar. Yedi gün yirmi dört saat çalışan firmamızın gece nöbette çalışan elemanları da vardır. Esenyurt Beretta bakımı için çalışan elemanlarımız alanında kendini geliştirmiş bir kadrodur. Ekibimiz sorunu yerinde tespit eder ve çözümü yerinde yaparak sizleri mağdur etmeden işlemlerini sona erdirir.

 

Kombi Bakım Fiyatları

Esenyurt Beretta petek bakımı gibi işlemleri yapan firmamız güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile sizlere kaliteli hizmet sunar. Gece gündüz arayıp hizmet alabileceğiniz firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyata sunması ile de ön plandadır. Periyodik olarak bakım yaptıranlara özel paketlerde sunan firmamızla güvenle çalışmanız mümkün. Yapılan işlem ardından eğer tekrar bir sorun ortaya çıkarsa firmamız bunu ücretsiz giderir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın