0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Esenyurt Beretta kombi Servisi

369 kez okundu

Esenyurt Beretta Kombi Servisi Kombi kullanıcılarının kombi kullanımında gerekli duyduğu ihtiyaçların kaliteli bir şekilde sunulması tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Kombi kullanımında önemli olan kombi bakımı, kombi petek bakımı ve kombi arıza ve onarım çalışmaları için çağrı merkezlerimiz aracılığı ile irtibata geçmeniz ve hizmet talebinde bulunmanız durumunda en kısa sürede Esenyurt Beretta kombi servisi hizmetleri kapsamında en yakın şubemizden harekete geçilmektedir. Hizmetin kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesi ve müşterilerimizin memnun kalması amaçlanarak alanında uzman ekipler ile çalışılmaktadır. Tecrübe kazanmaları ve gerekli eğitimlerden yararlanmaları sağlanarak kusursuz çalışma sunmaları hedeflenmekte ve bu doğrultuda başarı sağlanmaktadır.

Kombi Arıza Nedenleri

Kombilerin hayatımıza girmesi ve kombi kullanımına karar verilmesinden itibaren kombi kullanımı hakkında bilgi sahibi olunması ya da alanında uzman firmalardan destek alınma faydalı olmaktadır. Kurulum hataları bu tercihin doğruluğunu ortaya koymaktadır. Kullanıcıların bilgilenmeleri veya bilgi sahibi olmak için çalışmaları kullanıcı hatalarını engellemektedir. Kurulum hataları, kullanıcı hataları, donma ve benzeri durumlar kombi arızalarına temel oluşturmaktadır. Bu arızaların engellenmesi ya da sorunların en kısa sürede çözülmesi için Esenyurt Beretta kombi arıza kontrolleri yapılmaktadır. Kombinin kurulum aşamasında monte edileceği yer açık balkon ise dolap içinde muhafaza edilmesi donma oluşturacak durumları engellemektedir. Ani elektrik kesintileri ile oluşan elektrik dalgalanmaları cihaza zarar verebilmektedir. Bu nedenle korumalı fiş kullanımı cihazın zarar görmesini engelleyebilmektedir. Tesisata gönderilen su veya suyun basıncı 1 veya 2 bar arasında olması önemlidir. Bu oranlardan eksik ya da fazlası zarar vermekte ve arızalara neden olmaktadır.

Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kombi kullanıcılarından kaynaklı veya farklı nedenlerle ortaya çıkan kombi arızaları başta kombinin çalışmaması olmakla birlikte kombinin çalışması ama sıcak su akışının olmaması, kombinin ateşleme yapmaması, cihazın yanarken patlamalı yanması, peteklerin tıkanması, peteklerin ısınmaması ve ısıtmaması başlıca kombi arızalarını oluşturmaktadır. Kombi arızaları ile karşılaşıldığında müdahale etmek yerine teknik destek alınması ve zaman kaybetmeden Esenyurt Beretta kombi tamiri hizmetinin talep edilmesi en doğru tercih olacaktır. Bilgi sahibi olmadığınız arızalar olabilir ve yanlış müdahale etmeniz can güvenliğinizi tehdit altına atabilir. Bu durumun ciddiyetini ortaya koymaktadır. Bu nedenle profesyonel destek alınması arızaların kısa sürede ve etkili çözümler ile çözüme kavuşturulması hem cihaz hem de kullanıcı için avantajlı olmaktadır.

Kombi Petek Bakımı

Yaşam alanlarımızda yer alan odalar veya bölmelere belirli aralıklarla yerleştirilen kalorifer petekleri bulunduğu alanın ısınmasından sorumlu olmaktadır. Elektrik kesintisi olduğunda çalışma nasıl duruyorsa Esenyurt Beretta kombi petek bakımı hizmetinin zamanında alınmaması ve uzun süre alınmadığı halde kombinin kullanılmaya devam ettirilmesi ısıtma işlevini kaybetmesine ve arızalanmasına yol açacaktır. Bu nedenle düzenli olarak petek temizliğinin yaptırılması ve tesisatın paslanmalar ve diğer pisliklerden arındırılması sağlanmalıdır. Böylece cihazın verimli ısı verme oranına sahip olması gerçekleşmektedir.

                    

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın