0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Baykan kombi Servisi

204 kez okundu

Geçmişte ısınma ve sıcak su için pek çok farkı yöntem kullanılmaktaydı. Zamanla bu yöntemler değişti. Teknolojinin gelişmesine ayak uyduran bu yöntemle günümüzde oldukça kolay bir kullanıma geçmiştir. Önceleri soba ile sağlanan ısınma için kömür, odun kullanılmaktaydı. Soba kurmak, temizlemek, yakmak oldukça zahmetli işlerdi. Ayrıca sobada kullanılan yanıcı maddeler çevreye zarar veriyordu. Bu gibi bazı sorunlar sonucu ısınma yöntemleri değişti. Artık dünyada ve pek çok Türkiye ilinde doğalgaz kullanımına geçildi. Doğalgaz hem çevre dostu hem kullanımı kolay hem de maddi olarak daha uygun olduğu için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Kombi Kullanımında Püf Noktalar

Doğalgaz kullanımına geçilmesinin ardından hepimizin hayatına kombiler girdi. Ev ve iş yerlerinde ısınma ve sıcak su işlemlerinizde kombi sağlamaktadır. Kombilerdeki ateşleme sistemi tek bir tuşla çalışarak sıcak su ve petek ısınması sağlanıyor. Elektrik ile çalışan kombilerin kullanımları da kolaydır. Kombi kullanımı yapan kişilerin dikkat etmesi gereken husus Kombi bakımlarıdır. Periyodik kombi bakımı yaptırmak oldukça önemli bir işlemdir.

 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombilere periyodik olarak yapılması gereken bakımlar işlerin karmaşık bir hâl almasının önüne geçer. Kombi bakımı varsa herhangi bir kullanım sorunu bunun ortaya çıkmasını sağlar. Kombi sorunları nelerdir bunlardan bahsedelim. Doğal gaz kullanımı sağlayan kombiler bazen gerekli devir dayım işlemini yapamaz ve istenen sıcak su veya ısınma sağlanamaz. Bu durumda bizler sürekli kombi derecesi arttırma yoluna gideriz. Bu da gereksiz enerji kullanımına sebep olur. Bu durum hem enerji kullanımına hem de cebinize zarar verir. Düzenli olarak bakımı yapılan kombilerde ortaya çıkabilecek bu sorunlar ön görülüyor ve ona göre bakım yapılır. Ayrıca kombiler bazı sorunlar olduğu zaman yanma veya patlama gibi durumları ortaya çıkarabilir. Bu gibi büyük kazaları da engellemek için Esenyurt Baykan bakımı önemlidir.

 

Kombi Servisi Çalışma Prensipleri

Esenyurt Baykan Kombi Servisi her türlü kombi bakım ve onarım işlemlerinizi yapmaktadır. Uzman bir kadro ile çalışan firmamız güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır. Firma elemanları alanında uzmanlaşmış kişilerinden oluşur. Herhangi bir kombi probleminde sorunu yerinde tespit eden çalışanlarımız sorunu yerinde çözmeye odaklı çalışarak sizleri mağdur etmez.  Esenyurt Baykan tamiri yedi gün yirmi dört saat hizmet verir. Gece saatlerinde nöbetçi çalışanlar ile de hizmet veren firmamız sizlerin mağdur olmaması için tüm çalışmalarını sürdürüyor. Alanında uzman olmayan kimseler ile çalışmak çok büyük kazalara neden olabilir. Kombi yanması doğalgaz patlaması gibi kazalar hem malımızı hem canınıza zarar verir. Mutlaka doğru bir firma ile çalışmanız en doğru olandır. Kombi bakım onarımlarının zamanında yapılması da bu tür kazaları önler.

 

Kombi Sorunları Nelerdir?

Esenyurt Baykan Petek bakımı gibi işlemlerinizi de güvenle firmamıza yaptırmanız mümkün. Peteklerde ısınmayı sağlayan suyun dolaşımında sıkıntı olması veya petek ısınmaması sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Ayrıca gaz kaçağı olması, kombi su basıncı sorunları da en çok ortaya çıkan Kombi sorunları arasındadır. Kombiden yoğun ses gelmesi, kombi bacasından gaz çıkışının sağlanamaması gibi sorunlarla da karşılaşmak mümkündür. Tüm bu ve benzeri sorunlarda firmamız ile iletişime geçerek hızlı ve doğru çözüme ulaşmanız mümkün.

 

Kombi Servisi Fiyatları

Kombi bakım onarım ve tamir işlemleri fiyatları oldukça uygundur. Karşılaşılabilecek bir kombi kazasından korunmak için bakım ve onarım için verilen maddi tutar aslında çok fazla aklımızı meşgul etmiyor. Ama yinede maddi olarak kaygı gerektirmeyecek fiyatlarda kombi bakım onarım ve tamir işlemleri yapılmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın