0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Esenyurt Ariston Kombi Servisi

408 kez okundu

Esenyurt Ariston Kombi Servisi Evlerimizi ve iş yerlerimizi ısıtan, dört mevsim sıcak su ihtiyaçlarına cevap veren kombiler hayatımızda geniş bir yere sahip olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile zamandan ve insan gücüne dayalı üretimden uzaklaşılması amaçları kombilerde kendini açıkça göstermektedir. Eski sistem ısıtma sistemlerinin yanı sıra son derece kolay ve zahmetsiz bir kullanıma sahip olması ile kullanıcılarını büyük rahatlık sunmaktadır. Bu konuda gerekli olan tüm kombi sorunları ve hizmetleri için Esenyurt Ariston kombi servisi çalışmaları tarafımızdan sunulmaktadır. Sorunsuz ve kesintisiz çalışma potansiyeline sahip olması için tüm kombi hizmetlerine çağrı merkezlerimiz üzerinden erişebilirsiniz. Periyodik bakımlar başta olmak üzere kombi bakımı, kombi petek temizliği ve diğer kombi hizmetleri itina ile gerçekleştirilmektedir.

Kombi Arıza Nedenleri ve Çözümleri

Kombi arıza nedenleri çeşitliliğe ayrılmaktadır. Bu nedenle belirteceğimiz kombi arıza nedenlerine dikkat etmeniz ve alacağınız hizmetlerin bu doğrultuda tercih edilmesi konusunda da hassas davranmanız faydalı olacaktır.

Kullanıcı hataları, gaz vanası kapalı olduğu halde kombinin çalıştırılması ve kombinin yaz/kış modunun doğru kullanılmıyor olması gibi sorunlardan kaynaklanmaktadır. Kombiyi resetleyerek sorunlar genellikle çözülmektedir. Ancak yinede dikkatli kullanım önem arz etmektedir.

Kurulum hataları, cihazın kurulumunda kullanılan parçaların kalitesiz, eksik ya da yanlış bağlanması gibi sorunlar ile ortaya çıkabilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken tercih edilecek firmanın Esenyurt Ariston kombi arıza ve diğer hizmetler kapsamında kaliteli hizmetler sunuyor olmasıdır. Kurulum hataları kombinin değişikliğine kadar gidebilen sorunlara yol açabilir.

Çevresel etmenler, ani elektrik kesintilerinden kaynaklı sorunlar çıkabilmektedir. Elektrik kesintisi olduğunda kombiyi kapatmanız ve elektrik geldikten sonra açmanız sorunları azaltabilir.

Donma, Kış aylarında donma kombiler için bir risk olmaktadır. Bu nedenle açık balkona monte edilen kombilerin bir dolap içine alınması riski ortadan kaldıracaktır.

Kombi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Kombi kullanıcılarının kombi kullanımına başlaması ile kombi kullanımı hakkında birtakım bilgilere sahip olması gerekli görülmektedir. Kombilerin monte edildiği alan açık alanda olacaksa kombinin bir dolap içine alınması kış aylarında donma durumlarına karşı önlem alınmasını sağlayacaktır. Kombi arızaları ile karşılaşılması durumunda arızanın ne olduğunu tespit etmeniz için can güvenliğinizi tehdit altına atmamanız ve ilk olarak Esenyurt Ariston kombi tamiri hizmeti talep etmeniz yararlı olacaktır. Binanızın ısı yalıtımlı olmasına özen göstermeniz kombiden alınacak verimin artmasında etkili olmakta ve ısı kaybının önlenmesin sağlamaktadır. Peteklerin önünü kapatan eşyaları uzaklaştırmanız ve özellikle petek üzerinde çamaşır kurutmanız son derece yanlış bir kullanım olmaktadır. Enerji kaybına neden olmaktadır.

Kombi Petek Temizliği

Kombi kullanımında önem arz eden en önemli iki çalışma bulunmaktadır. Genel olarak hemen her kombi arızasının önüne geçebilecek nitelikte önem arz eden kombi bakımları ve Esenyurt Ariston kombi petek bakımı hizmetleri bu çalışmaları oluşturmaktadır. Kombi arızalarının önüne geçmek, kombilerin kullanım ömrünü uzatmak, fabrikasyon değerlerine uygun ısı verimi almak ve tasarruf sağlayabileceğiniz kombi kullanımı bu hizmetlerin alınması ile mümkün kılınmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın