0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esentepe Kombi Servisi

775 kez okundu

Esentepe Mahallesi Kombi Servisi

Esentepe mahallesi ve çevre bölgede kombi bakım, onarım, arıza gibi işlemleri üstelen ve deneyimli personeli  ile kısa sürede serviş işlemlerini tamamlayan Esentepe kombi servisi firması kombi ile ilgili tüm problemleri çözüme kavuşturmaktadır.

Bu bağlamda sunduğu hizmette kaliteyi referans kabul eden firma doğalgaz tesisatının ana bileşeni olan kombilerin görevini tam olarak yürütmesi için bakım, onarım ve tamir işlemlerini bir bütün olarak ele almaktadır.

Kombi Bakımı Hakkında

Kombiler özellikle kış mevsiminde daha sık kullanıldığı için düzenli aralıklar ile bakıma alınması gerekmektedir.

Kalorifer  ve sıcak su çıkışı kaynağı olan kombilerin her sene bu işlevleri yerine getirmesi ve su kireci gibi zararlı maddelerden temizlenmesi için Esentepe kombi bakımı her yönü ile ele alınmaktadır.

Gelebilecek arızanon otadan kaldırılması için kombiler bakıma alınmalı ve bu bakım servis tarafından belirtilen aralıklar ile olmalıdır. Gerek kombinin ilk günkü işlevini yerine getirmesi, gerekse kombiye zarar verecek maddelerin ortaadn kalkması için kombiler aralıklar ile bakıma alınmalıdır.

Kombi Tamiri Hakkında

Bakımı geçikmiş ya da hiç bakıma alınmamaış kombiler belirli bir süre sonra arızalanmaktadır. Bu görevide tamamlayan firma Esentepe kombi arıza ile kombi arıza tespiti  yapmakta ve arızayı kısa sürede çözmektedir.

Arızlanan bakımı Esentepe kombi tamiri ile ele alan firma ilk etapta arıza yerini tespit etmekte olup, sonra arızayı tamir edtmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın