0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Emniyetevleri Kombi Servisi

801 kez okundu

Emniyetevleri Mahallesi Kombi Servisi

Gelişmiş teknolojide üretilen bir kombi 20 seneye varan bir süre boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Sıcak su ve genel daire içi sıcaklığı sağlaması adına sıkça kullanılan kombiler bazen değişik nedenlerle arızalanabiliyorlar. Tesisatı iki farklı sistemle ve nispeten daha karmaşık biçimde çalıştığı için sorunun kısa sürede çözülmesi kritik öneme sahiptir. Bulunduğunuz yerden belenen servis hizmeti için Emniyetevleri kombi servisi başvurusu yapabilirsiniz. Kısa süre için sorunun kaynağı bulunarak çözüm yapılacaktır.

Kombiden Sıcak Su Gelmemesi

Yaygın görülen sorunlardan biri kombiden sıcak su gelmemesidir. Su açıldığında cihaz yansa da ısınma olmuyorsa, bunun nedeni suyu çok fazla açmış olmanız, ısınan suyun kalorifer sistemine karışıyor olması, sıcak su hattına başka bir yerden su karışması ya da cihazın sıcak su parçalarında sorun olması olabilir.  Birinci nedenin çözümü basit olmakla beraber diğer sorunlar için Emniyetevleri kombi bakımı çağrısı ile kısa sürede sorun çözülecektir.

Petek Temizliği

Kombi peteklerinin temizlenmesi de rutin Emniyetevleri kombi arıza ile yapılabilir. Düzenli olarak yılda bir ya da iki kere temizlettiğinizde peteklere bağlı sorunlar oluşmayacaktır. Daha iyi ısınma sağlamak adına bu kritik öneme sahip bir durum. Çünkü bakım yaptırmamak bazen birkaç fatura kadar daha fazla para ödemenize neden olabiliyor. Önceden yapılan Emniyetevleri kombi tamiri başvuruları ile birçok sorunu ve fazla para çıkışını engellemiş olursunuz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın