0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Elmadağ Kombi Servisi

390 kez okundu

Elmadağ Kombi Servisi

Günümüzde kolaylıkla ısınmayı sağlayan kombilerle ilgili tüm sorunlarınız için Elmadağ kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Özellikle büyük şehirlerde yoğun çalışma hayatından dolayı zamanı olmayan müşterilerimiz ya da hafta sonu eşlerinin de evde olmasını isteyen müşterilerimiz için hafta sonu da hizmet vermekteyiz. Hafta sonu istediğiniz saatlerde kombilerinizdeki arıza ve kombi bakımlarınız için hizmet vermekteyiz. Gerekli eğitimleri almış olan çalışanlarımız sayesinde kısa sürede, kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamızın telefon numaralarından ulaşıp, istediğiniz tarih ve saat için randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır.

Yılda en az bir defa sonbaharda veya yaz aylarının başında peteklerinize bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Elmadağ kombi bakımı firması olarak uzman ekibimizle kombilerinize bakım hizmeti vermekteyiz. Kombilerinizle ilgili tüm işlemleri uygulayacak olan kişilerin yetkili kişi olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bakım sırasında kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumunu kontrol etmekteyiz. Daha sonra su sızdırmazlık kontrolünü, tozlanma kontrolünü ve gerekli temizliği yapmaktayız. Kombi baca fanını kontrol ederek temizlemekteyiz. Bar basınç seviyesini de ayarlayarak sizlere teslim etmekteyiz. 

Kombilerde birçok farklı sebepten dolayı arızalar meydana gelmektedir. Tüm sorunlarınız için Elmadağ kombi tamiri firması olarak uygun fiyatlarla ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kombilerinizde oluşan kalıcı arızalar için müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Kombinin içi açılarak profesyonel ekibimiz tarafından gerekli kontrolleri yapıp, arızalı parçayı tespit etmekteyiz. Tamir sırasında gerekli parça değişimlerine firmamız tarafından 1 yıl garanti vermekteyiz. Tüm arızaları giderdikten sonra gaz kaçak testi kontrollerini yaparak teslim etmekteyiz.

Firma olarak petek temizliğine kombi bağlantı setinden başlamaktayız. Radyatör peteğinin tesisatına kadar kimyasal temizlik malzemeleri kullanarak temizlemekteyiz. Tüm kanalları içerisinde tortu, çamur, pislik, kir bırakmadan söküp, dezenfekte etmekteyiz. Tüm bu işlemlerin yapımında ortamın durumuna uygun ekipmanlar tercih etmekteyiz. Profesyonel cihazlarla bakım, temizlik yaptığımız peteklerinizi sökmeden, evinize ve müşterilerimize zarar vermeden yapmaktayız. Elmadağ petek temizleme firması olarak haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Temizlenen peteklerinizden sonra verimli ısı ve ısı tasarrufu sağlamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın