0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Eğrikapı kombi servisi

390 kez okundu

Kombi Hizmetlerimizden Haberdar Mısınız?

Kombi kullanıcıları bir beyaz eşya kullanır gibi kombiyi de öyle kullanırsa kombi kısa zamanda arızaya geçerek ciddi maliyetleri de beraberinde getirir. Eğrikapı kombi servisi konusunda profesyonel bir hizmet anlayışına sahip firmamız kombinizin; bakım, onarım, yedek parça, temizlik ve daha birçok işlemlerini yapabilecek kadroya sahiptir. Özellikle kombinizde meydana gelen arızalar durumunda firmamızı günün her saati arayarak yardım talep edebilirsiniz. Firmamızda mesai kavramı acil durumlarda etkin olmadığı için birçok firmaya göre daha çok tercih ediliriz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ve çalışanlarımız işlerinde özverili bir çalışma sergileyerek sorunlarınıza çözüm bulur.

Çözüm odaklı faaliyet gösteren firmamız beklentilerinizi karşılayabilecek hizmetlere sahiptir. İş garanti ve kombi sorunlarına kalıcı çözümler sunan firmamız sektörün ileri gelen firmaları arasındadır. Eğrikapı kombi bakımı hizmetimizin detaylı bir şekilde yapılması firmamızı diğer firmalar üstün tutmaktadır. Sadece kombi kabini değil, kombinin bağlı olduğu tüm aksamlar bakım sırasında kontrol edilir. Herhangi bir olumsuzluk tespit edildiği takdirde bu siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılır. Arzu ettiğiniz takdirde hemen bütçenizin durumu bunun için müsait değilse sonraki bir zamana kadar idare edebilecek önlemler alınmaktadır. Kombi hizmetleri profesyonel bir şekilde yapıldığı sürece anlam kazanır ve amacına uygun olur. Sıradan bir firmaya güvenip kombinizi emanet etmeniz ciddi arızaları da beraberinde getirebilir.

Kombi bakımlarının düzenli yapılmaması ciddi sorunlara neden olur. Başta gaz kaçağı sıkça karşılaştığımız sorunlar arasında olup ciddi bir boyuttadır. Eğrikapı kombi tamiri hizmetimiz bu gibi daha birçok hizmeti profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Gaz kaçağı arızası önemli bir arıza olduğu için firmamızı bu konuda 7/24 arayabilirsiniz. Uzaktan danışman hizmetimiz ile önlem alınan kombiniz firmamızın müdahalesi ile çözüme kavuşur. İstanbul’un neresinde olursanız olun kombi servisi kapsamında firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bakım sırasında peteklerinizin temizliğini de atlamayız. Eğrikapı petek temizleme hizmetimiz sayesinde petekleriniz eski görünümüne kavuşarak yüksek ısıyı alana yaymaya başlar. Isı istenilen şekilde yayıldığı için de kısa sürede peteklerin bulunduğu alan ısınır. Peteklerinizden istediğiniz ısıyı alabilmeniz için petek temizliğini de bakım yaptırdığınız firmadan talep etmelisiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın