0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Dudullu Kombi Servisi

2943 kez okundu


DUDULLU KOMBİ SERVİSİ

 

Kış aylarına girmeden yapılması gereken kombi bakım işleri için, Dudullu kombi servisi elemanlarımızı, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden bakım için çağırabilirsiniz. Sertifikalı elemanlarla çalışan servisimiz, tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Yılda bir kere yapılması gereken kombi bakım işlemleri, kış aylarında rahat etmenizi sağlayacaktır. Kışın ortasında bozulan kombiler, büyük sıkıntı oluşturur. Bakım ve onarımda profesyonel ekibe sahip olan firmamız, kombi bakımını yerinde gerçekleştirmektedir. Cihaz sahibinin onayı olmadan, cihaz bakımı yapmayan ekibimiz, bütün yedek parçaları servis aracında hazır bulundurmaktadır.

 

Bakım işlemlerinde uzman olan servisimiz, söz verilen saatte evinize gelerek, kombi bakımını yerinde çözüme kavuşturmaktadır. Dudullu kombi servisi ekiplerimiz, öncelikle kullanım suyunun sıcaklığını ölçmektedir. Suyun ısınma derecesi ve süresi, bu ölçüm sırasında test edilmektedir. Su ısıtıcı tabletin yetersiz olduğu anlaşıldığı zaman, cihaz sahibinin onayı ile, ısıtıcı tablet değiştirilir. Baca fanı, peteğin ısınması ve diğer önemli sorunlar, bakım işlemi esnasında çözüme kavuşturulur. Hızlı ve pratik hareket eden ekiplerimiz, bakım işlemini en kısa zamanda bitirmektedir. Kombi bakımında, ekip ruhu ile hareket eden elemanlarımız, pratik çözümlerle, kış boyu verimli çalışan kombileri sizler için hazırlamaktadır.

 

Doğal gaz ile çalışan bu cihazlar, çok önemli cihazlardır ve arıza durumunda hemen servise haber edilmelidir. Gaz kokusu duyduğunuz zaman veya cihazın altından su damlamaya başladığı zaman, hemen servise haber etmelisiniz. Dudullu kombi servisi, kombi arızalarının ihmal edilmesi durumunda, ciddi sonuçların meydana geleceğini belirtmektedir. Peteklerin temizlenmemesi durumunda, kombi daha fazla yakıt harcayacaktır. Bu nedenle, petek temizliği konusu da ihmal edilmemelidir. Cihaz sahibinin kombi hakkındaki şikâyetleri de, bakım işlemlerinde dikkate alınmaktadır. Orijinal ve yan sanayi bütün parçalar, teknik servis ekibimiz tarafından, kolaylıkla temin edilmektedir.

 

Dudullu mahallesi sakinleri için, güvenilir servis hizmeti gerçekleştiren firmamız, servis hizmetleri kategorisinde, tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Kış aylarına girmeden, kombi bakım işlemini gerçekleştirmek gerekir. Aksi halde kombisiz kalmak, aile fertleri için sıkıntı olacaktır. Günümüz teknolojisiyle üretilen son model kombi cihazlarında da usta olan ekibimiz, güncel tamir yöntemlerini takip etmektedir. Dudullu kombi servisi işlemlerinde, her zaman için sertifikalı elemanları tercih ediyoruz. Nerede olursanız olun, günün her saatinde evinize veya ofisinize gelerek, kombinizi tamir edebiliriz. Dudullu kombi servisi olarak, çalışmalarımıza güvenebilirsiniz. Kurumsal kimliği ile bilinen şirketimiz, standartların üzerinde servis hizmeti gerçekleştirmektedir.

 

Kombi Arızaları

 

Soğukta kombiniz birden bire bozulduğu zaman, bir anda bütün planlarınız alt üst olur. Bu konuda uzman tamircileri bir an önce çağırmak istersiniz. Firmamız, 12 ay 24 saat hizmet anlayışı ile, bütün kombi markalarını, garantili tamir etmektedir. Kombi arızalarında, sorun bulma konusunda profesyonelliği ile tanınan ustalarımız, kısa zamanda tamir işlemini çözmektedir. Dudullu kombi arızaları konusunda istediğiniz mükemmel çözümleri sizler için sunan personelimiz, aynı gün kombiyi kullanma fırsatı sunmaktadır. Dudullu kombi arızaları hizmetlerinde, kombinizin markasına göre istediğiniz yedek parçayı, anında tedarik ediyoruz. Parça temini konusunda, her hangi bir zorluk yaşamıyoruz.

 

Acil Kombi

 

Çabuk ve etkili hizmet, servis kategorisinde önemlidir. Konusunda profesyonel olan firma elemanlarımız, sertifika konusunda gerekli eğitimi almıştır. Soğukların başlaması ile birlikte, doğalgaz kullanımı artar. Doğalgaz kullanımının artması ile birlikte, kombilerin mesaisi artar ve çok çalışmaya başlar. Özellikle gaz sızıntıları, acil müdahale ister. Bu gibi durumlarda gazı kesip, hemen bize haber etmelisiniz. Dudullu acil kombi servisi hizmetiyle, günün her saatinde, müdahale edebiliriz. Bozuk kombiler, gürültülü çalışır. Doğalgazın parlama durumu olduğu için, kombilerinizde meydana gelen arızaları, ihmal etmeyin, ertelemeyin. Hemen bizi arayın ve sizin için kesin çözüm üretelim.

 

Petek Temizliği

 

Ucuza ısınmanın yolu, peteklerin temiz olmasından geçer. İçi tortulanmış ve tıkanmış petekleri, kombinizi yorar ve daha fazla doğalgaz harcamasına neden olur. Bakımsız kombiler ve içi tıkanmış petekler, her kış büyük sorun teşkil eder. Astronomik faturalar da ayrı bir derttir. Dudullu kombi petek temizliği, sizi astronomik faturalardan ve kendini ısıtmaktan başka işe yaramayan kombilerden kurtarıyor. Odayı ısıtmayan petekleri, profesyonelce temizliyoruz. Böylece bakımlı kombilerle birlikte, bakımlı petekler, mükemmel ısınmanızı sağlayacaktır. Kombi konusunda istediğiniz bütün hizmetleri, marka ayrımı yapmadan, kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eleman konusunda her zaman titiz olan firmamız, hızlı ve etkili çalışmalarla, aradığınız mükemmel hizmet anlayışını sunuyor. Bizi arayın, petek temizliğinden, kombi temizliğine kadar bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturalım.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmeti

 

Bakımlı ve kullanışlı tesisatlar, yıllarca hiç sorun çıkarmaz. Özellikle kombi tesisatları, her zaman uzmanına yaptırılmalıdır. İşi bilmeyen kişilere tesisat işlemlerinin yaptırılması, ciddi sonuçlara neden olur. Firmamız, kombi bakımı konusunun önemini bilerek, bu konuda tecrübeli olan elemanları görevlendirmiştir. Dudullu doğalgaz tesisat tamiri işlemlerinin başarılı ve etkili olması için, en iyi seçimi yapmalısınız. Bu sektörde tecrübesiyle tanınan firma elemanlarımızı tercih etmelisiniz. Senede bir yaptırılan özel bakım işlemlerini ihmal etmemelisiniz.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

 

Ekip ruhu ile hareket eden ve sektöründe ciddi tecrübeye sahip olan elemanlarımız, istediğiniz güvenilir hizmeti sunmaktadır. Zamanında müdahale, kısa zamanda bakım işleminin bitirilmesi, tecrübeli kadro, güvenilir çalışma sistemi, garantili parça temini ve uygun fiyat gibi birçok avantajlarla, bizi tercih eden bütün müşterilerimizi memnun ediyoruz. Dudullu kombi servisi hizmetleri kategorisinde, tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alan firma elemanlarımız, müşteri beğeni grafiğinde zirvededir. Müşterilerimizin beğenisi ve memnuniyeti, yaptığımız işin kalitesini göstermektedir.

 

Kombi Bakım Hizmeti

 

Bakım yaptıracağınız zaman her zaman işi bilen kişileri tercih ederiz. İşinde iyi olan elemanların, zamanında bakım işlemini gerçekleştirmesi, servis hizmetinde önemlidir. Dudullu kombi bakımı işlemlerini, yıllık düzenli bir şekilde yaptırdığınız zaman, kış aylarında kombiniz saat gibi çalışacaktır. Peteklerin temizlenmesiyle birlikte, bakım işlemi sonrasında, % 25-30'lara varan tasarrufa sahip olacaksınız. Doğalgaza gelen zamlardan etkilenmemek için, kombiniz bakımlı olmalıdır. Ayrıca, kışın ortasında kombisiz kalmamak için, yıllık bakım gereklidir. Sürekli çalışan kombiler, belli bir süre sonra yorulmaya başlar eskisi gibi verimli çalışmaz. Bu nedenle, her yıl düzenli temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Yıllık bakım ciddiye alınmalıdır. Aksi halde, gelecek yıllarda daha büyük arızalarla karşılaşırsınız. Çok ısınan ve gürültülü çalışan kombileri kullanmayın. Kışa girmeden tamir ettirmelisiniz. Sonuçta doğalgazla çalışıyor ve ciddi bir tehlike arz ediyor. Evinizde ciddi hasarlara yol açabilecek patlamalara neden olabilir.

 

Tüm Dudullu Mahallesine Servis Kolaylığı

 

Dudullu ilçesinin neresinden ararsanız arayın, elemanlarımız hızlı bir şekilde adresinize gelmektedir. Pratik yöntemlerle çalışan ekiplerimiz, her zaman için servis hizmetine hazırdır. Mahallenin bütün sokaklarını bilen ekiplerimiz, takım ruhu ile hareket ederek, çalışma esnasında kargaşa oluşmasını engellemektedir. Dudullu kombi bakımı işlemleri için özel olarak eğitim alan elemanlarımız, sertifikalıdır ve gerekli bütün belgelere sahiptir. Tecrübeli çalışma yöntemiyle, pratikte rakip tanımayan firmamız, orijinal yedek parçaları servis aracında hazır bir şekilde bulundurmaktadır. Yan sanayi parçalarını da isterseniz temin edebiliriz. Parçalarımızı garantili bir şekilde montajlıyoruz. Montaj işlemini yerinde yapan ekiplerimiz, hızlı çalıştığı için, kısa zamanda normal hayat şartlarına dönebilirsiniz. Özellikle kış aylarında, mümkün olduğunca çabuk hareket ederek, bütün müşterilerimize yetişmeye çalışıyoruz. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın