0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Draman kombi servisi

347 kez okundu

Kombi Kullanıcılarının Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Kombiler hayatımızı kolaylaştıran cihazların başında gelir. Isınma ve sıcak su ihtiyacımızın tamamı karşıladığımız kombiler son dönemlerde kullanıcı sayısı artan bir cihazdır. Draman kombi servisi hizmeti de her kombi kullanan kişilerin tercih edeceği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde daha bilinçli bir kombi kullanıcısı olursunuz. Her kombi kullanan ailenin mutlaka karşı karşıya geldiği bir hizmettir. Kombiler yakıt tasarrufu oldukça fazla ola, ısınmak ve sıcak su ihtiyacınız için zahmet etmediğiniz bir cihazdır. Çevre dostu özelliği sayesinde de tercih edilebilirliği her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Kombileri bir kere alalım ve bozulana kadar kullanalım diye düşünüyorsanız eğer bu konuda hatalı olduğunuzu bildirmek isteriz. Draman kombi bakımı hizmetimiz sayesinde kombilerinizin performansının her daim ilk günkü seviyesini korumasına olanak sağlarız. Bunun yanı sıra kombiniz kullanımdan kaynaklı deformeler olacağı için arızaya yol açmadan önlemini alırız. Kısacası kombinizin daha sağlıklı kullanılabilmesi için kombi bakımlarına her kullanıcı dikkat etmelidir. Özellikle yılda iki defa yaptırmanız firmamız tarafından tavsiye edilmektedir. Birçok kullanıcı için gereksiz olan bakımların değerini kombiniz arıza verdiğinde ve ödediğiniz ücrette ciddi anlamda anlarsınız.

Kombiler ithal bir cihaz oldukları için arıza gösterdiği durumda da ciddi tamir parası ödemek durumunda kalacağınız özelliğe sahiptir. Bakım sırasında tespit eden arızalar giderileceği için tamir için ödeme yapma durumunuz nadirdir. Her türlü bakım ve önlemi alarak uzun vadede sorunsuz bir kombi kullanımı sağlayan firmamızın çalışma prensipleri arasındadır. Draman kombi tamiri de yine kombinizin düşen performansını eski haline döndürmek için yaptığımız bir uğraştır. Birçok firmaya göre bu konuda hassas davrandığımızı bilmenizi isteriz. Kombinizde meydana gelecek tüm bu sorunlara karşılık değişmesi gereken bir parça var ise bunu orijinali ile tercih ederiz. Böylelikle kombiniz ilk günkü performansına döner.

Kombilerinizin en önemli parçası şüphesiz peteklerinizdir. Peteklerinizin performansı zamanla kullanmaktan ve bulunduğu ortamdan dolayı düşer. Draman petek temizleme hizmetimiz ile performansı düşen kombilerinizin daha iyi dereceye gelmesini sağlayabiliriz. Profesyonel cihazlarımız ile kısa sürede temizlenen peteklerden istediğiniz performansı rahatlıkla elde edebilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın