0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Dragos kombi servisi

370 kez okundu

Kombi Bakım ve Petek Temizleme Hizmetimiz

Kış aylarında ısınma derdi olmadan, sıcak su ihtiyacınızın tamamını karşıladığınız yemek yapmak için ocağınızda kullandığınız kombilerin; bakım, onarım, yedek parça değişikliği ve temizliği firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Dragos kombi servisi kapsamında hizmet veren firmamız deneyimli ve dinamik kadrosu ile en iyi hizmeti her koşulda vermeyi hedefler. İstanbul ve ilçelerine kombi servisi konusunda hizmet veren firmamız özel durumlarda 7/24 hizmet verir. Genellikle bu durumlar kombinizin arıza verdiği ve uzaktan danışma hizmeti ile çözülemeyen ciddi sorunlardır. Kombiniz bir beyaz eşya kategorisinde olmasına rağmen o kadar dayanıklı değildir. Petekleri, elektronik aksamı, hava filtresi kolaylıkla kullanımdan kaynaklı deforme olabilir.

Deforme ya da kirlenen parçalar zamanla kombinizin performansını da olumsuz etkiler. Dragos kombi bakımı konusunda profesyonel servis hizmeti veren firmamız kombinizin en üst seviyede performans sağlayabilmesi için uğraşır. Daha az yakıt tüketimi daha yüksek performans ile iliklerinize kadar ısınabilmeniz bakım hizmetine bağlıdır. Detaylı bakım hizmetimizde sadece kombinize değil kombinizin bağlı olduğu tüm aksamlar kontrol edilir. Kontrol edilen parçalarda deforme sorunu varsa ya da bakımlarının yapılması gerekiyorsa kaliteli kimyasallar kullanarak kombinizin performansını ilk günkü şekle dönüştürebiliriz.

Kombiler zaman zaman arıza gösterir. Arıza durumunda firma seçimi yapabilmek ise bir hayli zordur. Beklentilerinizi karşılayabilecek aynı zamanda orijinal parça hizmeti verebilecek bir firma arayışına girmeniz işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Çünkü orijinal parça hizmeti muadil parça hizmetine göre daha ekonomiktir. Dragos kombi tamiri alanında faaliyet gösteren firmamız orijinal parça hizmeti vererek diğer firmalar arasından sıyrılıp sektörde bilinen firmalar arasına yerleşmiştir. Bu yüzden de parça hizmeti konusunda titiz davranmanız kombinizin ömrünü uzatabilmeniz için yapacağınız en iyi adımdır.

 Kombiler petekler ile bir bütündür. Bu yüzden performansı düşen kombinizin bir diğer sebebi de peteklerin kirlenmesinden dolayı olabilir. Dragos petek temizleme hizmetimiz ile kombinizden yüksek verim elde edebilmeniz daha mümkündür. Petek temizleme işlemi firmamız tarafından kısa sürede profesyonel makineler ile yapılır. Peteklerinize biriken pis su tahliye edilip yerine temiz su aktarımı yapılır. Bu işlem de kombinizin performansını yüzde yüz etkiler.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın