0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çorlu Süsler Kombi Servisi

628 kez okundu


Çorlu Süsler Kombi Servisi

Kombi hizmetlerinin verilmesi için öncelikle kurumsal bir firma ve kurumsal bir firmada gerçekleşen çalışmaların profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için yeterli beceriye sahip personellerden oluşması gerekmektedir. Böylece piyasada yer alan firmalar ile rekabet gücü artarak kaliteli hizmetlerin sunulması gerçekleşmektedir. Tüm bu sorunların bilincinde olarak Çorlu Süsler kombi servisi kapsamında başarılı çalışmalar gerçekleştirilmekte ve daha iyi hizmetlerin sunulması için disiplinli bir çalışma performansına ulaşılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından güler yüzlü bir çalışma prensibi benimsenmektedir. Kombiler için gerekli olan bakım, onarım, tamir ve petek temizleme çalışmaları kombi servis hizmetleri içerisinde yer almaktadır.

Kombi servislerinin bir telefon kadar yakınızda olduğunu bildirmek ve gerekli tüm kombi çalışmaları için Çorlu Süsler kombi bakımı verimli bir kombiye sahip olmanız için en etkili hizmetlerden biri olarak bilinmektedir. Kombi bakımlarında petek temizliği başta olmak üzere; filtre bölümleri ve yedek parçaların temizliği yapılmakta, su sızıntısı kontrolü yapılmakta, tozların temizlenmesi gerçekleşir, yanma haznesinde birikmiş tozlar temizlenmekte, brulör ile tesisat filtresinin sökülüp temizliği yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcıların enerji tasarrufu sağlaması ve bu konuda bilinçlenmeleri konusunda teknik bilgiler aktarılmaktadır. Oluşabilecek arızaların erken tespit edilerek küçük çaplı operasyonlar ile yerinde tamir edilmesi sağlanmaktadır.

Kombilerin arıza bildirimi yapması için kombilerin su kaçırması veya sızdırması, radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk olması, kombilerden ses gelmesi, kombilerin patlamalı yanması, kombinin çalışması ancak ısıtmaması, F1 arızası, kombilerin su eksiltmesi ve benzeri birçok kombi arızasında Çorlu Süsler kombi tamiri işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hizmette ve kalitede sınır tanımayan yapımız ile gelişmiş teknolojinin avantajlarından da faydalanarak firma içine revize edilmesi yenilikçi tavrımız ile bütünleşmektedir. Böylece referansımızı müşterilerimizden alarak daima başarılı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın