0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çorlu Protherm Kombi Servisi

827 kez okundu


Çorlu Protherm Kombi Servisi

Kombi bakımı çok önemlidir. Verimli ısı alınabilmesi için kombi bakımlarının zamanında yapılması önemlidir.  Çorlu Protherm Kombi Servisi olarak verdiğimiz hizmetlerde sık sık karşımıza çıkan özel durumlar görülmektedir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir.

·         Sıcak su aktif hale geldiğinde peteklerinizde aşırı sıcaklık artışı oluyorsa;

·         Kombide patlamalı bir yanma oluşuyorsa,

·         Kombi çalışmasına rağmen ısıtma işlemi oluşmuyorsa,

·         Peteklere sıcak su akışı olmuyorsa,

·         Peteklerin her yanı aynı sıcaklığa ulaşmıyorsa,

·         Peteklerde su akıntısı varsa,

·         Kombiden farklı sesler geliyorsa,

·         Ve en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan sıcak su alınamaması gibi durumlarda,

Çorlu Protherm Kombi tamiri firmamız, konusunda uzman personeli ile tüm müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, tüm arıza, bakım, onarım ve montaj konularında en hızlı çözümleri üretmektir. Evlerimizde ısınma ve sıcak su temini için kullandığımız kombiler, periyodik olarak bakımdan geçirilmelidir. Yılda en az bir kez bakım yapılan kombilerde verimlilik hep üst düzeyde olmaktadır. Periyodik bakım yapılan kombiler ekonomik olarak kullanan kişiyi önemli masraflardan kurtarmaktadır. Günümüzde ev ve işyerlerinde kullandığımız kombilerimiz çalışma prensipleri aynı olmasına rağmen, markaların kendine has belli konfor özellikleri, kontrol ve çalışma sistemleri farklılık göstermektedir.

Çorlu Protherm Kombi Bakım servisi olarak, diğer tüm marka ve modellerde olduğu gibi protherm marka kombilerinizin bakımlarını en uygun fiyat ve ödeme koşullarında yapmaktadır. Kombi ile ilgili oluşabilecek tüm tamir, bakım, montaj ile ilgili tüm sorunlarınızda hizmetinizdeyiz. Konusunda uzmanlaşmış olan, profesyonel seviyede çalışma prensiplerine bağlı kadromuz %100 müşteri memnuniyetini hedef alan anlayışla hizmet sunmaktadır. Dürüst hizmet ilkesini prensip kabul eden firmamızın hizmetleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Kaliteli ve en uygun ekonomik şartlarda hizmet alabilmek için sizi firmamızı tercih etmeye davet ediyoruz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın