0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Çorlu İmmergas Kombi Servisi

1250 kez okundu


Çorlu İmmergas Kombi Servisi

Karşılaşılan belirli nedenler sonucunda arıza sinyalleri veren kombilerin eski verimliliğine kavuşması için Çorlu İmmergas kombi servisi olarak iletişime geçmeniz halinde anında müdahale edilerek, tespit edilen arızaların giderilmesi sağlanmaktadır. İleriye dönük ve gelişime açık kurumsal yapımız ile bünyemizde faaliyet gösteren personellerimizin aldığı görev ve sorumluluklarının bilincinde olabilecek şekilde yetiştirilmesi gerçekleştirilmektedir. Kombi servis hizmeti kapsamında işinin ehli personeller ile yola devam edilerek, belirli dönemlerde gelişen teknolojinin sunduğu yeniliklerin öğrenilmesi konusunda titiz davranılmaktadır. Müşteri ilişkileri konusunda da yeterli deneyim kazanmaları hedeflenerek hata kabul etmeyen prensiplere sahip olunmaktadır.

Kombi bakımlarının önemini müşterilerimize aktararak bu konuda daha titiz davranılması için yıllık bakımların ihmal edilmemesi vurgulanmaktadır. Bu konuda Çorlu İmmergas kombi bakımı hizmeti kapsamında kurum içi ele alınmış bir bakım planı gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı yapılırken; kombiye ait tüm parçaların kontrol edilmesi, oluşabilecek arızalara yol açacak zayıf noktaların tespit edilerek yok edilmesi, peteklerin temizlenmesi, kirli su ve biriken toz karışımlı pisliklerin arıtılması, fanların ve filtrelerin kontrol edilerek ideal ayarlamaların yapılması sağlanmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalacağı niteliklerde bakım çalışması gerçekleştirilerek uzun soluklu çalışmaların yapılabilmesine zemin hazırlanmaktadır. Güvenilir hizmetler sunularak uzun vadede kaliteli hizmet sunumu hedeflenmektedir.

Beklenmedik zamanlarda arızalanan kombilerinizin, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesi ve eski performansına kavuşması için Çorlu İmmergas kombi tamiri hzimetinin gerek duyulması için en kısa sürede işlemlere başlanmaktadır. Zamandan tasarruf ederek hem firmamız için hem de müşterilerimizin eski konforuna en kısa sürede kavuşması için yapılabilecek en üstün performans ile kombiler tamir edilmektedir. İşinin ehli ustalar ile profesyonel bir çalışma sergilendiği gibi sağlıklı iletişim kurabilme konusunda geliştirilmiş çözümler ile mevcut durum hakkında bilgi aktarımı doğru bir şekilde yapılmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın