0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çorlu Dizayn Kombi Servisi

784 kez okundu


Çorlu Dizayn Kombi Servisi

Mevsimsel değişikliklerin etkilerini yok ederek kullanıcıların hayatını konfor ile birleştiren gelişmiş teknoloji ürünü kombiler, günümüzde sahip olunması en cazip ürünler arasında yer almaktadır. Mevsimsel değişikliklerin getirisi olarak farklı iklimlerin yaşanmasından rahatsızlık duyulmaması için sahip olunan kombilerin kalite standartları çerçevesinde montaj edilmesi ve devamında gerekli olacak çalışmalar için Çorlu Dizayn kombi servisi bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde görev alan personellerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesi ve profesyonel bir hizmet sunabilmesi için gerekli eğitimlerin verilmesi sağlanmaktadır. Kombilerin anormal durumlar sergileyerek verimli çalışmasına etki edecek sorunların ortaya çıkması durumlarında kombi servislerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kullanıcılar kombi sahibi olarak kombilerin sağladığı konforu hissettikçe kullanım ömrünün kısalmaması için kombi bakımlarını ihmal etmemesi gerekir. Özellikle yılda en az bir kez yapılması gereken bakımlar kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için fayda sağlar. Kullanıcıların yüksek faturalar ödememesi açısından da ekonomik faydalar sunmaktadır. Kombi bakımları cihazın sağlıklı ve verimli çalışmasında etkin rol oynar. Ayrıca Çorlu Dizayn kombi bakım hizmeti ile kullanıcıların can ve mal güvenliği sağlam temeller üzerinde tutulmaktadır. Tüm parçaların tek tek kontrol edilerek yıpranmış ya da arıza oluşturabilecek bir durum olup olmadığı kontrol edilmektedir. Kirli suyun temiz su ile değişimi yapılmakta ve aynı şekilde tozların temizliği yapılmaktadır.

Kombilerin bakımları göz ardı edilmeyecek niteliklerde önem arz eder. Kombilerin arıza sinyalleri vermesi ile kombi bakımlarının geciktiğini fark eden kullanıcılar, daha ciddi rakamlar ile savaşmak durumunda kaldığı zaman durumun ciddiyetini anlamaktadır. Bazı durumlarda Çorlu Dizayn kombi tamiri hizmetinin yeterli olmadığı durumlar gerçekleşebilmektedir. Bu durumda işletmemiz gözlemlenen tespiti kullanıcılara bildirerek karar yetkisini kullanıcıya bırakmaktadır. Tamir işleminin yapılması, yedek parça değişiminin gerçekleştirilmesi veya büyük hasarlar oluşmuş ise yeni bir cihaz alınması gibi kararlara müşterilerin verdiği karar göre hareket edilmesi gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın