0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çorlu Bosch kombi Servisi

826 kez okundu


Çorlu Bosch kombi Servisi

 Çorlu Bosch kombi servisi kombiniz ile ilgili her türlü sorununuza çözüm bulmaktadır. Gerek profesyonel ekibimiz, gerekse yılların getirdiği tecrübemizle sizlere hizmet vermek için buradayız. Evinizin sıcaklığını sağlayan kombilerinizi güvenle bizlere emanet edip, kalitenin keyfini sürebilirsiniz. Yaptığınız seçimlerin kalitesi, yaşam kalitenizi de yükseltir.

 Kombiniz mi bozuldu? ilk adımı bizimle atarak emin olmadığınız markalardan göreceğiniz memnuniyetsizlik ihtimalini ortadan kaldırmış olun. Çorlu Bosch kombi tamiri konusunda uzman çalışanlarımız ile önce sorunu bulup daha sonra en kısa sürede onarımını yapmaktayız. Her türlü arıza ve hasarınızı bize bildirin, ekibimiz kontrollerini yaptıktan sonra sizi bilgilendirip sorununuza çözüm bulsun.

Kombi bakımı önemli ve gerekli işlemlerden biridir. Bakım kombinizin ömrünü uzatmakla birlikte daha sonra oluşacak arıza ve hasarları da engeller. Bu sayede ileride oluşabilecek büyük sorunların önüne geçmiş olursunuz. Kış başlamadan bakım yaptırmanızın önemini hem evinizdeki ısı artışından, hem de faturanızdaki rakamların düşüşünden anlayacaksınız. Çorlu Bosch kombi bakım konusunda size en iyi hizmeti sunar. Bakım işlemi sırasında yapılacaklar kısaca;

  • Kombi bakımında ilk önce sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Sonraki adımda kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
  • Daha sonra kombinin içi açılır ve tozlanma durumu kontrol edilir. Tozlanma çok fazla ise kombinin tozları temizlenir.
  • Kombi yanma odasında bulunan brülörü temizlenir.
  • Ardından kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
  • Kombi baca fanı kontrol edilerek temizlenir.
  • Daha sonra genişleme tankı kontrol edilir ve bar basıncı ayarlanır.
  • Son olarak kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizlenir.

Önemli olan şeylerden biri de işinizi emin ellere bırakıyor olmanız. Profesyonel ekibimizin yaptığı işlerin ardından, siz değerli müşterilerimizin yüzündeki tebessüm güvencemiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın