0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Çorlu Beretta Kombi Servisi

739 kez okundu


Çorlu Beretta Kombi Servisi

Kombi bakım, onarım ve tamir hizmetleri başta olmak üzere tüm kombi hizmetleri için bir telefon kadar yakın olan Çorlu Beretta kombi servisi 7 gün 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün artan teknolojik gelişmelerin sunduğu avantajlarını bünyesine indirgeyerek yeniliklerden kaçmadan revize olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği çalışmalarını üstün kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Günümüz dünyasının getirisi olarak zamanın daha fazla önemli hale gelmesi, müşterilerimizin hiçbir zaman kaybına neden olmadan en kısa sürede en etkili çözüm önerileri ile takdir edilmeye değer başarıları ile büyümeyi hızlandırmaktadır. Uzun vadede olumlu iletişimler kurarak birlikte uzun yıllar çalışabilme hedefi ile müşteri memnuniyetini %100 çıkarmaktadır.

Kombilerin servi hizmetleri içerisinde yer alan bakımlarının düzenli olarak yaptırılması için gerekli en avantajlı seçenekler ve kampanyalar ile ihmalkârlığın önüne geçebilmek için çalışılmaktadır. Konforu simgeleyen rahat bir yaşam tarzı için olmazsa olmaz bir konumda yer alan kombilerin uzun ömürlü kullanımının gerçekleşmesi için Çorlu Beretta kombi bakım hizmetinin alınması son derece avantajlı olmaktadır. Öncelikle yakıt tasarrufu sağlanabilmesi için gerekli tüm bilgilerin kullanıcılara aktarılması sağlanmaktadır. Diğer taraftan kombilerin verimini kaybetmesi ve yıpranmadan istenen performansta çalışabilmesi için bakım yapılırken her noktası kontrolden geçmektedir. Temizliği ve kirli sularının boşaltılarak temiz su ile değiştirilmesi göze çarpan bakım hizmetlerini belirtmektedir.

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alarak, en kaliteli hizmetleri sunan Çorlu Beretta kombi tamiri hizmeti de diğer kombi hizmetleri gibi garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Garantili yedek parçalar ile arızalanan parçaların değişimi profesyonel ekiplerimiz ile ivedilikle tamamlanmaktadır. Kombilerin verimli çalışmaması veya birtakım belirtiler ile arıza sinyalleri vermesi üzerine çağrı merkezlerimiz aracılığı ile iletişime geçmeniz halinde en kısa sürede dönüş sağlanmakta ve tamir gerçekleştirilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın