0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Çıksalın Kombi Servisi

523 kez okundu

Soğuklar artık kendisini fazlası ile hissettirmeye başladı. Günler öncesinde yanmaya başlayan kombilerin havalar soğudukça ayarları da yükseltildi. Kombilerinin genel bakımlarını yaptıranların içi rahat. Lakin kışa kombilerini hazırlamamış olan kişiler için gelecek soğuk günler sıkıntılı olabilecek gibi görünmekte. Müşterilerini bu konuda uyaran Çıksalın kombi servisi günler öncesinden kombi bakımları için çalışmaya başlamış durumdadır. Her model ve markalara ait kombileri tanıyan profesyonel servis ekibinin kendisini geliştirmesi teknoloji ile uyumlu olarak çalışması işlerin verimini artırmaktadır.

Kombi Bakımının Önemi

Kombiler gibi tüm elektronik eşyalarımızı alırken geniş çaplı araştırma yaparız. Tüm eş ve dostlarımızın yanı sıra mağazalardaki satış ekibinde de fikir alırız. Sonrasında karar verdiğimiz eşyamızı kullanmaya başlar ve zaman ilerledikçe verdiğimiz kararın ne kadar doğru olup olmadığını görürüz. Fakat burada unutulan en önemli ayrıntı aldığımız eşyanın kalitesine önem verdiğimiz gibi servisinin kalitesini de araştırmamız gerektiğidir. Birçok elektronik cihazlara bakımlarda ve onarımlarda amatörce yapılan hizmetler gereksiz sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır. Fakat Çıksalın kombi bakımı hizmetlerinde bu durum aynı olmamaktadır. Kombi bakımın önemi, doğru yedek parça seçimi, arızalara doğru müdahale profesyonel servis ekibinin en önemli işi olmaktadır.

Hızlı ve Zamanında Servis Hizmeti

Farklı sebeplerden kaynaklı çıkan kombi arızalarına hızlı müdahale gerekmektedir. Zaman geçtikçe büyüyecek olan sorunlar sonrasında kullanıcıları büyük maddi sıkıntılara sokabilecektir. Bunun bilincinde olan ve kombilerinin değerini bilen kullanıcılar arızalanmamaları adına düzenli olarak kombilerini Çıksalın kombi tamiri ekibine teslim etmektedir. Kombilerin tüm parçalarını gözden geçiren, temizliklerini yapan ekip sonrasında arızların giderilmesi için gereken ekipmanları tespit etmektedir. Birçok sorun kombilerin bulundukları alanlarda çözülmekte ve buda zaman kaybının yaşanmamasını sağlamaktadır.

Petek Temizliğini Unutmamalıyız

Kışın başlangıcında yapılan petek temizliği sayesinde sıcacık ev ve iş yerlerine sahip olmaktayız. İçi hava dolan, zamanla içerisinde tortu oluşan petekler yeterinde ısınamamakta ve mekânları da ısıtamamaktadır. Bu durum faturalarda da olumsuz etki yapmaktadır. Günümüzü etkilemeyen, bizleri işimizden alı koymayan petek temizliğinin ne derece gerekli olduğu henüz kombilerin kurulumu yapılırken anlatılmaktadır. Bu konuda üzerine düşenden fazlasını yapan Çıksalın petek temizleme ekibi özel makine ile etkili kimyasalları kullanarak peteklerin içerisini temizlemektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın