0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çiftehavuzlar Kombi Servisi

418 kez okundu

Çiftehavuzlar Kombi Servisi

Kombi servisliği hizmetinde yıllardan beridir hizmet veren ve hizmet konusunda herhangi bir sorun yaşamayan Çiftehavuzlar kombi servisi hizmeti sayesinde artık kombileriniz için farklı bir firma arama derdinden kurtulacaksınız. İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Çiftehavuzlar semtinde hizmet veren firmamız, her marka kombilerin bakım, onarım, montaj gibi işlerini yapmaktadır. Alanında tecrübeli ekiplerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bu nedenle kombilerde oluşan her türlü sorunları güvenilir hizmet anlayışı kapsamında gidermeye devam ediyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Kombi tamiri konusunda Çiftehavuzlar ve çevre semtlere hizmet veren firmamız, sunmuş olduğu kaliteli hizmeti sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Ekiplerimiz tarafından sizlere hızlı ve patrik hizmetler sunarak işlerimizi en kısa sürede bitiriyoruz. Çiftehavuzlar kombi tamiri hizmetinden eliminden gelen her türlü imkânı sunarak çok fazla zamanınızı almayacak şekilde hizmet veriyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti kazanmak olduğundan dolayı, gelişen teknolojiye ayak uydurmaya ve yeni çalışmalarımızla ön plana çıkmaya devam ediyoruz. Bu nedenle firmamız, diğer kombi firmalarına oranla daha fazla hizmet verdiğinden dolayı, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

7/24 Hizmet

Kombilerde yaşanılan sorunları kısa sürede gidermek isteyenler için 7/24 hizmet veriyoruz. Çiftehavuzlar kombi bakımı konusunda özel cihazlarla hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde kombilerin bakım işlerini titiz bir şekilde yapıyoruz. Ekiplerimiz yapılan çalışmaların ardından sizlere gerekli bilgileri verdiğinden dolayı, kombilerinizi nasıl kullanmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Böylece kombilerin kullanım ömrünü artırarak fazla masraf yapma derdinden kurtulacaksınız. Her türlü hizmet konusunda çevre koşullarına aldırış etmeden hizmet veren firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Petek Temizleme Hizmeti

Kombilerin bakım ve tamir işlerinin yanısıra petek temizleme hizmeti de sunuyoruz. Çiftehavuzlar petek temizleme hizmeti sayesinde sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Peteklerin temizliği esnasında herhangi bir yere zarar vermeden petekleri detaylı bir şekilde temizlediğimizden dolayı, peteklerinizi uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat politikası kapsamında hizmet verdiğimiz için, fiyat konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın