0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Cevizlibağ Kombi Servisi

558 kez okundu


Cevizlibağ Kombi Servisi

Sürekli ihtiyaç duyulan elektrikli cihazlardan olan kombilerde gerek elektrik kesintilerinden, gerek su kesintilerinden veya uzun yıllardır bakım yaptırmadan çalıştırılmaktan dolayı sorunlar oluşabilmektedir. Bölgede meydana gelen kombi sorunlarınız için Cevizlibağ kombi servisi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet sonrasında sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz. Firmaya ait telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorununuzu bildirmeniz ve gerekli olan isim ve adres bilgilerinizi not aldırmanız yeterli olmaktadır.

Kombinizin bakımlarını yaptırarak uzun ömürlü ve verimli kullanmak için Cevizlibağ kombi bakımı firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Kombi bakımı sırasında kombinin suyunu boşaltarak sonrasında belirli bir oranda hava basmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice temizlemekteyiz. Bu aşamada elektrik süpürgesinden yararlanmaktayız. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Bu aşamalardan sonra kombinizin bakımını bitirerek teslim etmekteyiz.

Birçok sebepten dolayı oluşmuş olan kombi arızalarınız için gerekli olan alet ve parçalarla gelerek gerekirse parça değişimi ile arızayı halletmekteyiz. Cevizlibağ kombi tamiri olarak, kombinizin sorununa göre çözüm yolu izlemekteyiz. Kombinizin içerisindeki suyu boşaltarak kirli suyu tahliye ederiz daha sonra hava basıncının ne kadar olduğunu kontrol ederiz. Parçaları yerinden sökerek oluşan pislik ve tozları temizleyip gözeneklerin açılmasını sağlarız. Sökülen parçaları tek tek yerine yerleştiririz ve gaz ayarları kontrolüyle gaz sızdırmazlık testini yaparız. Hepsi bittikten sonra sizinle birlikte kombinizi çalıştırıp gözlemleriz. Çalıştıktan sonra hiçbir sorun görülmeyen kombinizi size teslim ederiz.

Ortamda temiz havanın oluşmasını ve ısınmayı sağlamak amacıyla peteklerin belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Cevizlibağ petek temizleme olarak uygun kimyasal temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanımıyla eşyalarınıza ve peteklerinize zarar vermeden temizlemekteyiz. Temizlenen petekler verimli şekilde ısıtma sağlamakta ve bu sayede kombinizin derecesini artırmanıza gerek kalmadan ısınma sağlamaktasınız. Kişilerin kendilerinin peteklerini temizlemeye çalışmaları, uzun zamanlarını almakta ve yanlış müdahalede bulunabilme ihtimalini ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden alanında uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın