0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Çerkezköy Kombi Servisi

1055 kez okundu

Kombiler şüphesiz her evin vazgeçilmez cihazları arasındadır. Bir ev için beyaz eşya ne kadar gerekliyse kombi de bir o kadar gereklidir. Kış aylarında sıcak su ihtiyacımızın ve ısınma ihtiyacımızın tamamını karşılayan kombiler kış aylarında durmadan çalışan bir cihazdır. Büyük şehirlerde daha çok tercih edilen kombileri yavaş yavaş ülkemizde birçok şehrinde kullanılmaya başlanılmıştır. Kış aylarında ısınma ve sıcak su ihtiyacı için tercih ederken yaz aylarında da sıcak su ve ocak için tercih edilmektedir.

Kombi Servisi

Piyasada bu alanda hizmet veren birçok firma vardır. Fakat firmamız bu sektörde hizmetleri ile ön plana çıkmış bir firmadır. Müşteri portföyü bakımından bir hayli geniş bir kitleye hitap eden firmamız için mutlu ayrılan müşteri çok önemlidir. Çerkezköy kombi servisi alanında faaliyet gösteren firmamıza kombinizin; bakım, onarım, temizliği ve yedek parça değişimi için başvurabilirsiniz. Kombinizin her işlemini kısa sürede yapabilecek firmamıza bu konuda gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Kombi servisimiz acil ve rutin olmak üzere hizmet vermektedir. Acil müdahaleler genellikle kombi arızalarında faaliyete geçmektedir. Kısacası kombiniz dikkat etmeniz gerek cihazlar grubunda ilk sıradadır. Konu doğalgaz olduğu için can kaybını en çok yaşatan cihaz kombidir. Bu nedenle arıza verdiği zaman ihmal edilmeden müdahale edilmelidir. Bu konuda da firmamıza ulaşabilirsiniz. Kombinizin sorununu kısa sürede çözüme kavuşturacak firmamızdan alacağınız hizmet işçilik garantilidir. Uygun fiyat garantisini de sunan firmamızın hizmetlerinde asıl önemli olan konu can kaybının yaşanmamasıdır. Kış aylarında ağırlıklı olarak kullandığınız kombinizin bakımlarının yapılmış olması olası bir tehlikenin olmaması açısından önemlidir. Olası bir tehlikeyi en iyi şekilde kombi bakımları ile önleyebilirsiniz.

Kombi Tamiri

Arızaya geçen kombinizin arızasının giderilmesi için donanımlı personellerden hizmet almak gerekir. Firmamız gerekli deneyime ulaşmış bilgili personelleri ile kısa sürede kombinizin tamirini gerçekleştirebilir. Çerkezköy kombi tamiri alanında faaliyet gösteren firmamız kombi arızalarında müşterisine bilgi vermeden hizmetine başlamaz. Yani yedek parça değişimlerimiz tamamı müşteri onayından geçmek zorundadır. Yedek parça değişimlerinin tamamı orijinal parça ile değişmektedir. Bazı durumlarda yedek parça değişimi külfetli olabiliyor. Bu ücreti öncelikle müşterimize söylemek kendisinin zor durumda kalmaması açısından önemlidir. Kombiniz arızalandığı zaman müdahale etmek yerine firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kombinizin yerinde müdahale edilmesi açısından birkaç bilgiyi firmamız sizden talep etmektedir. Basit bir arıza eğer ki kombinizin bakımlarını aksattıysanız daha külfetli bir hale dönüşebilir. Firmamız bu külfetli maliyeti en aza indirmek için çaba sarf eder. Minimum servis ücreti ve yedek parça ücretin, size sunar. Kombi tamiri sırasında firmamız sadece arızalı olan bölüme değil tüm mekanik aksamların kontrolünü yapmaktadır. Bu da uzun süreli kullanım yapabilmeniz için düşünülmektedir. Kombi arızaları önceden kendini belli etmez. Bu nedenle de aniden arızalanan kombiniz sizi paniğe düşürmemelidir. Direk firmamızı arayarak kombi tamiri konusunda yardım alabilirsiniz.

 

 

Kombi Bakımı

Kombi bakımı kombiniz için en önemli olan ayrıntıdır. Kombi bakımlarının yılda iki defa yapılması gerekir. Özellikle kış aylarında mağdur olmamanız açısından kombi bakımları önemlidir. Çerkezköy kombi bakımı konusunda uzman olan firmamız kombi bakımın içerisine kombinizin elektrik ve mekanik akşamlarını ve peteklerini de dahil etmektedir. Kombi bakımlarının yapılmaması daha yüksek doğalgaz faturaları demektir. Faturaların yüksek olmasından da ziyade ısınma sorunu da yaşayabilirsiniz. Peteklerin detaylı kontrol edilmesi sayesinde istediğiniz ısıyı alabilirsiniz. Kombi bakımı için vereceğiniz ücretten kaçarken daha yüksek maliyetli bir arıza ile karşılaşabilirsiniz. Kombinizi rutin olarak bakıma sokarsanız istediğiniz verimi daha rahat alabilirsiniz. Olası bir arızadan da kendinizi ve ailenizi korumuş olursunuz. Kombiniz ile ilgili her işlemde gerekli eğitimi almış firmamız çalışanlarına güvenebilirsiniz. Düzenli bakımların olması sorunsuz çalışan bir kombi demektir. Her konuda belli bir uzmanlığa ulaşmış firmamız mekanik ve teknik açıdan gerekli donanımlara sahiptir. Piyasada kombi bakımı için daha düşük ücret bilgisi veren firmalara asla itibar etmemelisiniz. Hazır çalışan kombiniz de bu şekilde hizmet veren firmalardan dolayı bozulabilir. Kombi bakımı yaparken modelin ya da markanın bir önemi yoktur. Her marka kombileriniz firmamız tarafından profesyonel bir şekilde bakıma tabi olabilir. Firmamıza kombinizin eski tip bacalı ya da yoğuşmalı bir kombi mi bu konuda bilgi vermeniz yeterlidir. İşlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için bu iki konu önemlidir.

Petek Temizleme

Petekler kombinizin ısısını ortama yayan en önemli parçadır. Her alanın metrekaresine göre ayarlanan bu petekler her odaya aynı ısıyı vermeye çalışırlar. Izgaralı bir yapısı olduğu için her alanda toz ve kire maruz kalmaktadır. Kombi bakımı sırasında petek temizliği de firmamız tarafından yapılmaktadır. Çerkezköy petek temizleme işlemlerinde uzman firmamız peteklerinize dolan tüm kirleri özel makine ile temizlemektedir. Kombi bakımı sırasında petek temizliği için ekstra ücret ödeyen firmalara kesinlikle güvenmelisiniz. Firmamızın bakım prosedürleri içerisinde petek temizleme işlemi de yer almaktadır. Peteklerinizin içerisine birikmiş kirler özel makine ile temizlenirken suyun renginin simsiyah olduğunu görebilirsiniz. Petek temizleme işlemi peteklerin sayısına göre değişmektedir. Peteklerinizden duru su gelene kadar temizleme işlemi devam etmektedir. Peteklerinizin yeteri kadar temiz olmaması ortamın ısısının düşmesine neden olur. Bütçeniz kadar sağlığınıza da önem veriyorsanız peteklerinizin temizliğini de ihmal etmemeniz gerekir. Firmamız petek temizliği konusunda profesyonel olarak hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Çocuklarınızın sağlığı açısından özellikle alerjik bir rahatsızlık geçirmemesi için petek temizliğine dikkat edilmelidir. Petekler bulunan ortamın havasını kurutan bir parçadır. Ortamı daha fazla kurutmaması açısından peteklerinizin temizliğini 6 aydan 6 aya yaptırmanız gerekir. Temizlenmeyen petekler gribal enfeksiyonlara da neden olmaktadır.

 

Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle sektörde müşteri memnuniyetini önemseyen bir çalışma prensibine sahip bir firmayız. Bunun dışında Çerkezköy petek temizliği, kombi bakımı, kombi tamiri ve yedek parça değişimleri de yapmaktayız. Tüm bu işlemleri profesyonel firmamız ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine kısa sürede cevap vermek firmamız için çok önemlidir. Bu nedenle firmamız beklentilerinizi karşılamayı hedef belirlemiştir. Kombi arızalarında durum ciddi ise 7/24 hizmet verebilecek bir ekibimiz vardır. İstanbul ilinin hangi noktasında olursanız olun firmamız kısa sürede tarafınıza gelerek sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır. Bu hizmeti veren firma sayısı bir hayli azdır. Deneyimli kadromuz sayesinde sorunlarınız en üst kalitede çözülür. Yıllardır hizmet verirken müşterilerimizi önemseyen firmamız için müşteriye kaliteli hizmet vermek önemlidir. Bu yüzden de en kaliteli ekipmanlar, birinci sınıf malzeme ve tam donanımlı araç ve personeller hizmet vermek için hazırdır. Firmamızı bakım için aradığınızda müşterilerine mağdur olmamak için randevulu sistem ile hizmet vermektedir. Size söz verdiğimiz tarih ve saatte çalışanlarımız hizmet için hazırdır. Bakım ya da arıza konusunda bilgilendirme yapıp kullanma talimatları konusunda belli kuralları vurgulayan bir firma profiline sahibiz. Samimi ve içten çalışma şeklimiz sayesinde bugün birçok müşteri tarafından takdir edilmekteyiz. Sektörde kurumsal kimliğini asla yitirmemiş bir firma olarak müşterilerimiz bizim için önemlidir. Tavsiye ve tercih edilen firmamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere göz atmaya ne dersiniz?

- Çerkezköy kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Çerkezköy kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Çerkezköy kombi petekleri isitmiyor
- Çerkezköy kombi sıcak su az veriyor
- Çerkezköy kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Çerkezköy kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Çerkezköy kombi su dolmuyor
- Çerkezköy kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Çerkezköy kombi patlamalı çalışıyor
- Çerkezköy peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Çerkezköy petekler ısınmıyor
- Çerkezköy petekler çalışmıyor
- Çerkezköy kombi su kaçırıyor
- Çerkezköy ses yapıyor
- Çerkezköy çalışıyor sonra duruyor
- Çerkezköy kombi error veriyor
- Çerkezköy kombi arıza kodları
- Çerkezköy kombi ateşleme yapmıyor
- Çerkezköy su basıncı devamlı düşüyor
- Çerkezköy sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Çerkezköy kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Çerkezköy kombiden sıcak su gelmiyor
- Çerkezköy kombi kırmızı ışık yanıyor
- Çerkezköy kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Çerkezköy kombi pat pat ses yapıyor
- Çerkezköy üç yollu vana arızası
- Çerkezköy doldurma musluğu arızaı
- Çerkezköy fan motoru arızası
- Çerkezköy anakart arızası (eletronik)
- Çerkezköy plakalı eşenjör arızası
- Çerkezköy gaz valfi arızası
- Çerkezköy step motoru arızası
- Çerkezköy kombi kart tamiri
- Çerkezköy kombi tamirsici
- Çerkezköy 7/24 kombi servis
- Çerkezköy kombici
- Çerkezköy kombi tamircisi
- Çerkezköy kombi servisleri
- Çerkezköy bosch kombi c6 arızası
- Çerkezköy eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Çerkezköy kombi sıcak su ayarı
- Çerkezköy kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Çerkezköy kombiye elektirik gelmiyor
- Çerkezköy kombi şartel attırıyor
- Çerkezköy kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Çerkezköy kombi petekleri az ısıtıyor
- Çerkezköy kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Çerkezköy kombi yedek parça
 


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın