0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Çekmeköy Kombi Servisi

3090 kez okundu


ÇEKMEKÖY KOMBİ SERVİSİ

 

Soğuk günlerde en etkili yardımcımız olan kombiler, Çekmeköy kombi servisi kategorisinde, doğal gaz enerjisini ısıya çeviren önemli cihazlardandır. Vazgeçilmez cihazlardan biri olan kombilerin, bakım işleri de önemlidir. Bu konuda profesyonel kişilerin tercih edilmesi, son derece önemlidir. Kombiden anlamayan kişilere bakım ve onarım işlemlerini yaptırmak, büyük sıkıntıları beraberinde getirir. Bu nedenle kombi bakım işlemlerinde, sertifikalı elemanlarla çalışan firmaları tercih etmek gerekir. Kombinin orta kısmının çok ısınması, değişik sesler çıkarması, suyu ısıtmaması, peteklere su göndermemesi ve ateşleme yapmaması, servis hizmeti gerektirir.

 

Bakım işlemleri için, bizi aradığınız zaman, ekiplerimiz söz verdikleri saatte evinize gelmektedir. Söz verilen saatte gelen elemanlarımız, kombiyi yerinden sökmeden kapağını açarlar. Diğer eleman kullanım suyunu açar ve suyun ısınma derecesi ölçülür. Su yeterince ve hızlı bir şekilde ısınmıyorsa,  orta kısımdaki su ısıtıcı tablet değiştirilir. Peteklerin ısınmamasının da birçok nedeni vardır. Kombiden kaynaklanan nedenlerin yanı sıra, peteğin tıkalı olması da peteğin ısınmama nedenlerindendir. Çekmeköy kombi servisi olarak, kombiniz için en iyi bakım hizmetini veriyoruz. Oda termostatı takma, baca fanını değiştirme ve elektronik kart değiştirme gibi birçok işlemi, servisimiz pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Kombi bakım işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ve kış aylarında kombi sorunu yaşamamak için, yapılması gereken en önemli iş, bu işin uzmanı olan servis elemanlarını tercih etmektir. Çekmeköy kombi servisi kategorisinde, yıllık bakım hizmetini sunan firmamız, kış aylarında verimli çalışan kombileri sizler için hazırlamaktadır. Doğal gazla çalışan kombiler, tehlikelidir ve bu konuda sertifikalı olmayanlara teslim edilmemelidir. Gaz kokusu duyduğunuz zaman hemen 187’yi arayın. Kombi arızası için de bizi arayabilirsiniz. Kış aylarının soğuk günlerine gelmeden, kombi bakımını hemen yaptırmalısınız.

 

Bakım ve onarım dünyasında, servislerin yeri başkadır. Özellikle kombi gibi önemli cihazların bakım ve onarımını hızlı bir şekilde gerçekleştiren Çekmeköy kombi servisi, Çekmeköy'de bütün sokaklara hizmet vermektedir. İstediğiniz mükemmel ve etkili servis hizmetini başarıyla gerçekleştiren firmamız, sorunsuz bir şekilde servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Kombi bakımında, güncel çözümlerle hareket eden ekiplerimiz, Çekmeköy kombi servisi işlemlerinde, sertifikalı elemanlarla çalışmaktadır.

 

Kombi Arızaları

 

Yedi gün on iki ay hizmet anlayışı ile çalışan şirketimiz, özellikle kış aylarında çok önemli olan kombi arızalarında, mükemmel çözümler sunmaktadır. Bütün kombi markalarının tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren ekiplerimiz, arıza esnasında yedek parça gerektiği zaman, hemen temin edebilmektedir. Çekmeköy kombi arıza konusunda, işinin ehli olan ve gerekli resmi belgelere sahip olan ustalarımızı çağırabilirsiniz. Ustalarımız, yılların tecrübesine sahiptir ve garantili hizmet vermektedir. Kombi servisi hizmetlerinde en önemli konu olan, garantili tamirat, ustalarımızın en önemli özelliğidir. Günümüz teknolojinin son harikası olan kombileri bile, rahatlıkla tamir edebiliyoruz. Üstelik garantili ve güvenilir hizmet anlayışı ile çözüme kavuşturuyoruz.

 

Kombi Tamiri

 

Bir cihaz için en önemli konu tabiki servistir. Servisi olmayan hiç bir cihaz, kullanışlı olmaz. Firmamız, bütün kombi cihazlarının tamirini ve bakımını yapmaktadır. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen kombi bakım işlemleriyle, yüzeysel değil, sorunu tamamen çözüme kavuşturuyoruz. Kış boyu, dışarının soğuk havasını hissetmeden, bakımını yaptığımız kombilerle rahat rahat ısınabilirsiniz. Çekmeköy kombi tamiri hizmetleriyle, orijinal yedek parça aramak zorunda kalmayacaksınız. Kombi konusunda profesyonel olmayan kişilere, kombi tamirinin yaptırılması, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Sertifikalı teknik elemanların tercih edilmesi, kombi konusunda en önemli husustur.

 

 

Acil Kombi

 

Acil durumlar, her zaman için ciddi çözüm ister, profesyonel ekip ister. Firmamız, doğalgaz sızıntısına neden olan acil durumlar için, özel çalışma planı gerçekleştirmiştir. Kombiden gaz kokusu geldiği andan itibaren, hemen gazı kesin ve bize haber edin. Su sızıntısı veya kombinizin gürültülü çalışması, acil bakım ihtiyacını göstermektedir. Bozuk kombiyi çalıştırmak, evin içerisinde bomba ile yaşamaktır. Doğalgaz patlamaları, evde büyük hasarlara yol açar ve daha büyük tehlikelere kapı açabilir. Çekmeköy acil kombi servisi, yılın her gününde, acil olarak kombi tamir işlemleri gerçekleştirmektedir. Huzur içerisinde bir kış için, tecrübeli elemanlarımızı tercih edin.

 

Petek Temizliği

 

Kalorifer peteği olarak bilinen ancak, kombilerin çıkmasıyla birlikte kombiye ait olan petekler, temizlenmediği zaman, büyük sıkıntıları beraberinde getirebilir. Özellikle kombinin çok ısınmasına neden olur. Kombi daha fazla doğalgaz harcamaya başlar. Sonuç olarak, ciddi sorunları beraberinde getirmeye başlar. Kombi içerisinde kirli su zamanla kalıntılar meydana getirir. Bu gibi sorunların meydana gelmemesi için, Çekmeköy kombi petek temizliği hizmetlerini tercih etmek gerekir. Kireç ve tortu, tesisatın içerisinde kalıntılara neden olur. Bu kalıntılar, peteğin tıkanmasına neden olur ve ısınmasında büyük problemler meydana getirir. Günümüzde üretilen bütün petek çeşitlerini, kolay bir şekilde temizleyen firmamız, aradığınız mükemmel hizmet anlayışını, sizler için sunmaktadır.

 

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmeti

 

Bakım işlemlerinde işinin uzmanı olan firma elemanlarımız, etkili çözüm ortağınızdır. Gerekli resmi belgelere sahip elemanlarımız, aynı zamanda profesyonellik bakımından üst düzeydedir. Eski tip peteklerin değiştirilmesi, tesisatının yenilenmesi, patlak veya iş görmez tesisatın yenisiyle değiştirilmesi gibi birçok konuda, işin uzmanı elemanlarımız, kısa zamanda tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Çekmeköy doğalgaz tesisat tamiri hizmetlerinde, deneyimli ve işini meslek edinmiş personellerle hizmet veriyoruz. Bu işi bilmeyen ve gerekli belgelere sahip olmayan kişileri, profesyonel ekibimize almıyoruz. Tesisat tamiri, bakımı ve değiştirilmesi gibi birçok konuda, haftanın her günü hizmet veren ekibimizden yardım alabilirsiniz. Mükemmel ve etkili çözüm yöntemleriyle hizmet veren konunun uzmanı firma elemanlarımız, kısa zamanda istediğiniz mükemmel çözümü sunacaktır.

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?


Hayatımızı kolaylaştıran cihazların en önemli özelliği, önemli olmaları ve hayati görevlere sahip olmalarıdır. Kombi konusunda istediğiniz mükemmel ve etkili hizmet anlayışını gerçekleştiren firmamız, kombi bakımı işlemlerinde ilk sırayı almaktadır. Çekmeköy kombi servisi hizmetinde, her zaman hızlı çalışan ve zamanında iş teslim eden kişiler tercih edilmektedir. Problemsiz çalışan ve her zaman için motivasyonu yüksek olan usta ekibimizle, kombi sorunlarında kesin çözüm sunuyoruz. Kombileri yerinde tamir ediyoruz ve kombi sahibinin izni olmadan her hangi bir işlem yapmıyoruz. En önemlisi, bu işin ehli olmayanları, çalışma kadromuza almıyoruz.

 

Kombi Bakım Hizmeti

 

12 ayda bir yapılması gereken bakım işlemi, kombinizin mükemmel çalışması için önemlidir. Bir yıl boyunca harıl harıl çalışan kombiler, bir yılın sonunda performansı düşer. Sudaki kireçler ve diğer maddeler tortulanmaya başlar ve petekler tıkanır. Kombinin ısıtma tabletinin içi tıkanır ve artık kombi eskisi gibi iş yapmaz. Özellikle baca fanının bozulmasıyla birlikte kombi gürültülü çalışmaya başlar. Baca fanı çalışmayan bütün kombiler, zamanla büyük sorunları beraberinde getirmeye başlar. Yıllık bakımı yapılan bütün kombiler, bütün bu sorunları yaşamaz. Çekmeköy kombi bakımı sınıfında, üst düzey hizmet anlayışına sahip ekiplerimiz, kurumsal firma anlayışı ile dakik bir şekilde, bakım işlemini bitirmektedir.

 

Tüm Çekmeköy Mahallelerinde Servis Kolaylığı

 

Kısacası, kombi ile ilgili sorunlarınızda kolaylıklar sunan firmamızı tercih ederseniz, kışın keyifli bir şekilde ısınırsınız. Çekmeköy kombi bakımı ekiplerimizle, etkili çözüm yöntemlerini tercih eden ekiplerimiz sizin için mükemmel sonuçlar meydana getirecektir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın