0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Çatladıkapı Kombi Servisi

398 kez okundu

Çatladıkapı Kombi Servisi

Gelişen ve değişen teknoloji sayesinde her alanda yeni cihazlara sahip olunmaktadır. Bu cihazlar sayesinde yaşantımızda kolaylık sağlanmaktadır. Bunların arasında yer alan kombi cihazları sayesinde soba ile ısınmanın yerini kombiler almaktadır. Doğalgazın iletilmesi için kullandığımız kombiler ve peteklerin bakım, onarımlarının yapılması da önemlidir. Kombilerinizle ilgili rutin bakım ve arıza işlemleriniz için Çatladıkapı kombi servisi olarak hafta içi ve hafta sonu olarak istediğiniz zamanlarda hizmetinizdeyiz. Firmamızın numaralarından bize ulaşıp gerekli bilgileri paylaşmanız yeterli olmaktadır.

Kombi Bakımı

Firma olarak kombi bakımlarınızı düzenli olarak kış aylarının soğuk günlerinden önce yaptırmanızı önermekteyiz. Kombi bakımında ilk önce kombinin suyunu boşaltarak, sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktayız. Daha sonra kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi yardımıyla iyice temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız. Çatladıkapı kombi bakımı firmamıza ait profesyonel ekibimiz sistemli bir şekilde kombinize bakımını yaptıktan sonra kombinizi çalıştırıp kontrol ettikten sonra teslim etmektedir.

Kombi Tamiri

Kombiler birçok farklı marka ve modele sahiptir. Her marka ve modelin farklı arıza kodları vardır. Bu kodlar sayesinde sorunun çözümü kolaylaşmaktadır. Ancak her arıza kodunun faklı sinyali vardır. Bu arıza kodlarının anlamı ve sorunun çözümü için mutlaka uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Çatladıkapı kombi tamiri firması olarak gerekli tamir ve yedek parça işlemleriniz için uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Çatladıkapı Petek Temizleme

Kullanılan her materyal gibi peteklerinde belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bakımları yapılıp temizlenen petekler verimli ısınma sağlamaktadır. Çatladıkapı petek temizleme firması olarak temizliği kolaylaştıracak ve ortama zarar vermeyecek temizlik malzemeleri ve cihazlar kullanarak kısa sürede peteklerinizi tertemiz yapmaktayız. Temiz olmayan petekler kirlenmeler sonucu oluşan tıkanıklıklar yüzünden ısıyı iletmeleri azalır ve ortamı ısıtmaz. Ayrıca kirlerden dolayı ortamdaki temiz havanın yerini kirli hava almaya başlamaktadır. Bu durumda astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olan kişileri etkilemektedir. Tüm bu durumların yaşanmaması için belirli zamanlarda profesyonel kişilere peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın